• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Van 3 chihiros lámpám, egy wrgb2, egy slim és egy C2. Mind a 3 gyönyörűen működött eddig az applikációval a telefonomról. Tegnap órákig próbálkoztam, nem tudtam elérni őket a telefonról. Ráadásul a wrgb2-es lámpát "szerencsésen" letöröltem, de nem találja meg újra. Természetesen a telefon minden beállítását megnéztem, blutooth bekapcsolva, de semmi. Egyszerűen tanácstalan vagyok. A gond az, hogy ezeket a lámpákat csak telefonról lehet elindítani és szabályozni, így most meg vagyok lőve. Járt már valaki így? Köszönöm, ha tudtok segíteni.
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Van 3 chihiros lámpám, egy wrgb2, egy slim és egy C2. Mind a 3 gyönyörűen működött eddig az applikációval a telefonomról. Tegnap órákig próbálkoztam, nem tudtam elérni őket a telefonról. Ráadásul a wrgb2-es lámpát "szerencsésen" letöröltem, de nem találja meg újra. Természetesen a telefon minden beállítását megnéztem, blutooth bekapcsolva, de semmi. Egyszerűen tanácstalan vagyok. A gond az, hogy ezeket a lámpákat csak telefonról lehet elindítani és szabályozni, így most meg vagyok lőve. Járt már valaki így? Köszönöm, ha tudtok segíteni.
Helymeghatározás be van kapcsolva? Én anno attól kaptam agyf*szt, amíg rájöttem, hogy az is kell, nem csak a bluetooth.
 
Nagyon nagy vagy! Ez volt a baj! Működik!
Nagyon köszönöm!
Nekem is ráment egy napom és már majdnem belebolondultam. Vagy 4-szer telepítettem újra az applikációt!
Szóval KÖSZ!
Szívesen. Nálunk a feleségem jött rá. :D De hogy ezt mi a viharért nem írják ki az applikációban...
 
Sziasztok, kis jövőbeli 30 literes akváriumhoz most érkezett meg a világítás, C301-es típus. Jól érzem,hogy a dimmernek nem csak 3 állásúnak kellene lennie?
 
Engem inkább az érdekelne miért kíváncsi egy lámpa-kapcsolgató alkalmazás arra hogy éppen hol vagyok... :unsure:
Kémkedő kínaiak. ;) Ahogy láttam, megpróbálja feldobni a telódra, hogy melyik lámpa hol van, ahhoz kellhet. Amúgy erős a kísértés, hogy egyszer a GA-ban kipróbáljam, hogy az ottani lámpákkal hogyan működik az app. :D
 
Kémkedő kínaiak. ;) Ahogy láttam, megpróbálja feldobni a telódra, hogy melyik lámpa hol van, ahhoz kellhet. Amúgy erős a kísértés, hogy egyszer a GA-ban kipróbáljam, hogy az ottani lámpákkal hogyan működik az app. :D

Ugyanúgy ahogy az otthoniakkal. :D
Egyébként a legtöbbünk telefonján ott az app, ha megkéred a kollégákat megmutatják. :)
 
Csak viccelek. Az érdekes lenne, hogy mutatja, hol vannak a lámpák. Az viszont fura, hogy semmi kód nem kell hozzá, a tieteket is át tudnám állítani.

Ez merült fel bennem is, pont a felvetésed után. Szólok is, hogy erre talaljanak ki valamit.
A boltban a radaron annyi lampat mutat, hogy nem tudsz rakattintani arra amire akarsz. :D Én a lista nézetet használom.
 
Sziasztok, kis jövőbeli 30 literes akváriumhoz most érkezett meg a világítás, C301-es típus. Jól érzem,hogy a dimmernek nem csak 3 állásúnak kellene lennie?
Ha valaki így járna mint én: szorgalmas kis távol-keleti barátaink nem jártak élen a csatlakozók fröccsöntésénél, csak a réz pinről kell picit lekaparni, és már tökéletes is a kontakt :)
 
Back
Oldal tetejére