• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 40x30x30cm CRS Nano

Vagány képek! :)
Megoldotta a szén a problémát,vagy még mindig van?

Nincs már az a sűrű fehér hártya, de nem egyből a szén betétele után tűnt el, hanem 2-3 hét múlva. De ennek tulajdonítom a dolgot.
 
Sanszos,hogy a szén oldotta meg a problémát,lehet,hogy sok volt a dolga,azért tartott eddig.Bolti halasban tapasztaltam hasonlót,annyi különséggel,hogy alga tűnt el hasonló módon 1-2 héttel később,ahogy beraktam a szenet.
Valami full shot esetleg?:snaphappy::whistle:
 
Sanszos,hogy a szén oldotta meg a problémát,lehet,hogy sok volt a dolga,azért tartott eddig.Bolti halasban tapasztaltam hasonlót,annyi különséggel,hogy alga tűnt el hasonló módon 1-2 héttel később,ahogy beraktam a szenet.
Valami full shot esetleg?:snaphappy::whistle:

Mindenesetre örülök, hogy egy gonddal kevesebb.
Nagyon tükröződött minden amikor fotóztam, ezért nincs, de tervezek. :)
 
Egyébként megvagy elégedve tamron obival? Bocs az off-ért.

A 17-50mm nekem bejött, ez a képstabi nélküli. Szép képe van, rekeszelve pedig már nem is lágy, de 2.8-on is teljesen használható.
A 70-300 elég gagyi, de a kitobiért kaptam cserébe. Elég behatárolt a használhatósága a képstabi nélkül.
 
Etess kevesebbet! Ha majd a garnélák elszaporodnak, elesznek előlük mindent és szépen eltűnnek.

Hogy vannak a garnélák egyébként? :D
Pont ezt akartam En is irni,nalam ket hete volt a csucs,de mara szinte eltuntek a korabbi invaziohoz kepest [emoji6]
A kevesebb etel a kulcsa,a garnelak mindig talalnak a kagylosrakok mar nem olyan jo evok [emoji1]
 
Back
Oldal tetejére