• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvarista.hu

Az fasza.Akkor várok.Nekem is lenne pár levelem megválaszolandó.Úgy látszik az üzemeltető nem nagyon zavartatja magát,még emilre se reagálnak... :(
 
zsotyi said:
Az fasza.Akkor várok.Nekem is lenne pár levelem megválaszolandó.Úgy látszik az üzemeltető nem nagyon zavartatja magát,még emilre se reagálnak... :(

Vagy lehet a nagy javításban a fenekükön veszik a levegőt mint én tegnap. Ilyenkor néhány emailt sem egyszerű elolvasni, nemhogy pár százat ami gondolom most bezúdúl hozzájuk. ;)
Türelem, biztosan megcsinálják most is. Addig nyomjatok egy vízcserét és leglább a sövényt is ki lehet igazítani az akiban. :thumbup:
 
Pedig szeretnék már végre Nigro-nak válaszolni ott.

Jéé. Tényleg....
Én meg napok óta várom, hogy legyen már valami válasz. :)
Ugyanakkor egy-egy hsz. mégis beesik....Meg privátot is küldtem párat tegnap is....
(Itt is válaszolhatsz ;) )
 
viktorlantos said:
Vagy lehet a nagy javításban a fenekükön veszik a levegőt mint én tegnap. Ilyenkor néhány emailt sem egyszerű elolvasni, nemhogy pár százat ami gondolom most bezúdúl hozzájuk. ;)
Türelem, biztosan megcsinálják most is. Addig nyomjatok egy vízcserét és leglább a sövényt is ki lehet igazítani az akiban. :thumbup:

Kiigazítanám én ,de egy hete műtötték a gerincem,a doki letiltott a hajolástól :shock: Csak az alagamágnest húzogathatom :lol:
 
Nigro said:
Pedig szeretnék már végre Nigro-nak válaszolni ott.

Jéé. Tényleg....
Én meg napok óta várom, hogy legyen már valami válasz. :)
Ugyanakkor egy-egy hsz. mégis beesik....Meg privátot is küldtem párat tegnap is....
(Itt is válaszolhatsz ;) )

Csapjátok szét a srácot :x

:lol:
 
Ok. Akkor félre értettem. Azt hittem a Tetra-ra érted, hogy kevesen használják. Itthon is sokan használják, csak nem biztos, hogy a "fórumozós" réteg.
Egyébként mi továbbra is az Eheimet tartjuk etalonnak, csak azzal is tisztában kell lennünk, hogy vannak sajnos esetek, amikor kompromisszumot kell kötni. Mindenki tudja, hogy az anyagiakra gondolok. Ekkor a legfontosabb szempont az ár/érték arány. És ebbe a kategóriába illesztettük ezt a terméket. Hogy legyen olyan szűrő, amit vállalunk, mert több millió akvarista megelégedéssel használja. Épp a minap néztem, hogy az idei AGA versenyen milyen sok EX 1200 volt. Érdemes végigpörgetni.

A Rena, ha jól tudom kivonult Európából. Csak Amerikába gyárt. Sajnos. Bár be kell valljam a nálam remekül üzemelő Rena XP-k nagyon jók, de lassan kénytelen vagyok elismerni, hogy az Eheim mind innovációban, mind termékkínálatban felülmúlja. A másik probléma, hogy a Renahoz már nem nagyon van alkatrész.
Egyszer végighallgattam egy Rena képviselő előadását. Nagyon érdekes volt. Az egészben a pláne az volt, hogy 45 percig egy XP 2 tetején állt ;)
 
Bocs, hogy így megjegyzem, de én is nagyon sajnálom a Rena-t mert a volt egy két kütyüje amelyikért fáj a szívem. Volt egy időkapcsolóm amelyikkel 4 különféle cuccot is lehetett működtetni, kényelmes és frappáns kis cucc volt.
 
Akvaristáról annyit tudok, hogy betelt a rendelkezésre álló helyük. Közben most kaptam egy privát üzit amit épp sikerült elolvasni. A tulaj nem fizetett vmiért - igy fogalmaztak. Gondolom a tárhelyért...sem.
Az új videófeltöltési funkció kicsit nagy falat lehetett. Túl sok videót nyomtak fel a népek:)
 
Proci said:
Akvaristáról annyit tudok, hogy betelt a rendelkezésre álló helyük. Közben most kaptam egy privát üzit amit épp sikerült elolvasni. A tulaj nem fizetett vmiért - igy fogalmaztak. Gondolom a tárhelyért...sem.
Az új videófeltöltési funkció kicsit nagy falat lehetett. Túl sok videót nyomtak fel a népek:)

Videót egy ilyen oldalra feltenni mint szolgáltatást enyhén szólva is felelőtlenség volt. Jó dolog minden új fejlesztés, de ha egy site havi üzemeltetési költsége több százezer forint is lehet (ebben még a fejlesztések sincsenek benne) és erre nincs üzleti modell, nincs állandó szponzor akkor nem értem.

Mellesleg megkerestük őket, hogy AD-hez hasonlóan hírdessünk a portálon. FIZETETT BANNER. Sajnos válasz sem érkezett amennyire én tudom. Így csak sajnálom, hogy az oldalt állandóan döglődni látom. :(
 
"Epet 09:35: Az akvarista működési zavara délutánra megoldódik , a fenakadásért elnézéseteket kérjük." - epeten olvastam.
 
Sziasztok!
Nem megy az akvarista.hu és láttam, hogy van ilyen topik, gondoltam beírok, hátha tud valaki valamit, hogy miért nem megy és mikor lesz újra.
Köszi a választ!
 
szemzojani said:
Sziasztok!
Nem megy az akvarista.hu és láttam, hogy van ilyen topik, gondoltam beírok, hátha tud valaki valamit, hogy miért nem megy és mikor lesz újra.
Köszi a választ!

Gondolom megint szerver gondok. De ha erre jár egy admin a szomszédból reméljük elmondja.
 
viktorlantos said:
szemzojani said:
Sziasztok!
Nem megy az akvarista.hu és láttam, hogy van ilyen topik, gondoltam beírok, hátha tud valaki valamit, hogy miért nem megy és mikor lesz újra.
Köszi a választ!

Gondolom megint szerver gondok. De ha erre jár egy admin a szomszédból reméljük elmondja.

Én is erre gondolok. Mostanában sokat kalapálták az oldalt, talán új szerverre költözik. A mostani nem volt valami gyors.
 
Sziasztok!

Szervert és szolgáltatót vált az oldal. Elvileg szerdán már élni fog újra. Ha van friss infóm, jelzem itt.
 
Back
Oldal tetejére