• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akril szűrőcsövek [Nem adok-veszek]

rion said:
Az esőztető végét ti hogyan zárjátok le esztétikusan?
A topic legelején belinkelt témában vannak képek
pipe2.jpg

Itt egy , a cső belső keresztmetszetével megegyező akril rúd van beleragasztva a csőbe, végül lefűrészelve és lecsiszolva.
Szerintem tökéletes megoldás és persze esztétikus is.
Én személy szerint egy átlátszó tapadókorongból fabrikáltam bele ,így ki is lehet szedni tisztításkor.
 
N-emy!

Köszi a segítséget! Hétvégén tesztelem. ;) :clap:
( Most tűnt fel hogy, az eleje után is vannak képek, és hogy több oldalas... :? )
 
Halihó!

Valakinek van valami tapasztalata a tisztítással kapcsolatban? Akarom kérdezni, hogy mennyire karcolódik esetleg a a kefétől vagy bármilyen tisztítóanyagtól?
 
Nagyjából semennyire.
Majdnem olyan mint az üveg minőségre, a vízben sem mattul, meg semmi.
 
PVC idomhoz mivel lehet ragasztani? Ha jól gondolom a pvc ragasztó nem fogja megfogni, fsb ?
 
Sziasztok!

Némi keresgélés után bukkantam rá erre a cégre, ahol víztiszta akrilcsöveket is készítenek.. van webshop is, ahol rendelni lehet tőlük.
Javaslom azt, hogy többen álljatok össze ismerősök, haverok és közösen rendeljetek tőlük, én úgy gondolom így lenne értelme.

Kerttrade

remélem tudtam nektek segíteni. :)
ésss.. Debrecenben és közelében élőkkel szívesen felvenném a kapcsolatot ezügyben is.. ;)
 
lchnorbert83 said:
Valaki tudna segíteni,hogy Pesten hol tudok venni akrilcsövet? ahol rendelésre hozzák az kilőve...

Google? "Nagyjából 449.000 találat (0,33 másodperc)" ;) Az első találat, szerintem érte lehet menni.
 
lchnorbert83 said:
Valaki tudna segíteni,hogy Pesten hol tudok venni akrilcsövet? ahol rendelésre hozzák az kilőve...

Olvass vissza a témában, vagy a pont előtted lévő hozzászólásban is van egy olyan név amire google-ből kiindulva találsz. ;)
 
A csőrendelésben én is benne lennék mert a legnagyobb választék a dunavarsányi kt**rade-nél van de számomra ők a "legmegközelíthetetlennebbek" :)). A Bp. Soroksári úton lévő cég is jó. Március elején megyek Bp-re ha valakinek kell Keszthelyről vagy zalából tudnék hozni.

Üdv. Balázs
 
Sziasztok!
A soroksári úton két cég is van akik plexi csővel foglalkoznak. AZ AJÁNLATOM TOVÁBBRA IS FENNTARTOM!
Üdv. mindenkinek!
 
Üdv!
Engem is érdekelne a dolog, 1m legalább kéne, ha valaki tud venni, és postázná is, mondjuk félbe, vagy harmadolva, levélként simán föl lehet adni.
 
Előre is bocsi mindenkinek!
Ma kaptam pestről plexi csövet.Tök véletlenül jött össze mert már rég ostromoltam a kollégámat ha megy pestre akkor szóljon mert kellene valami. Erre du. csörög hogy pesten van. Na nekem se kellett több, megmondtam hogy mi kell!
De az ígéretemet továbbra is tartom. Valószínű megyek február végén!
 
öööö az akril cső az PMMA plexit akar jelenteni? Van valami spéci megoldás ezeknek a csöveknek a takarítására, mert ha jól tudom ezek eléggé karcolódnak ám!?

Egyébként az ...... Kft-nél minden féle műanyag beszerezhető, remélem nem gond, hogy reklámozok itt nagyban :shock:

Inkább töröltem.... ;)
 
Back
Oldal tetejére