• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

Sziasztok!
Hosszù idő után végre ismét jelentkezem.
Ugyan még versenyakváriummal nem dicsekedhetem, de végre beüzemeltem a pici akvárium szobámat, 1 év szünet után.
Három akváriumot be is üzemeltem, 1 nano a nappaliban, kettő a kis akvaszobában.
A nagy egy 80x35x40 a kicsi Dennerle Cube 30.
View attachment 169979
View attachment 169980
View attachment 169981
Gratulálok. Kifejezetten felüdítő folyami kvarc görgetegeket is látni. Néha már egy kicsit uncsi a sok frodo, meg seiryu, vagy lávakő... 👍👏👏👏👏🙂
 
Sziasztok!
Ha esetleg nem elfogadható itt a topikban, kérem törölni.
Csak egy gyors update: 1 hónapja jelentkeztem, jelentem minden rendben megy, kicsi zöld pont van az akváriumokban, de azon kívül minden okés.
Íme a 112 literes:
CAFA88E7-B2D6-4A2E-B097-5328CF4C2DCB.jpeg

A nano a nappaliban, törpe gömbhalakkal:
C9AFFFA8-7124-4EEA-86CB-543DF3D76060.jpeg

A 112 literesből épp most ugrott ki a törpe gurámi hím…😒 de még épp vissza tudtam tenni, remélem túléli. Picit szakadt a hátúszója…Pedig teljesen jól érzik magukat, szerintem bepörgött az etetésre, igazi kis bélpoklos.
 
Sziasztok!
Ha esetleg nem elfogadható itt a topikban, kérem törölni.
Csak egy gyors update: 1 hónapja jelentkeztem, jelentem minden rendben megy, kicsi zöld pont van az akváriumokban, de azon kívül minden okés.
Íme a 112 literes:
View attachment 170806

A nano a nappaliban, törpe gömbhalakkal:
View attachment 170807

A 112 literesből épp most ugrott ki a törpe gurámi hím…😒 de még épp vissza tudtam tenni, remélem túléli. Picit szakadt a hátúszója…Pedig teljesen jól érzik magukat, szerintem bepörgött az etetésre, igazi kis bélpoklos.
Pofásak. De azért tessék gyakrabban jelentezni.
 
Böszne nagy barna varangy. 😃 Lassan ki kell találni valamit. Mint pl. a hámozott görögdinnye ribizlinek kikiàltása. És máris rendben leszünk a világ élvonalában. 😉
Azt elfelejtettem leírni, hogy az idézett jószág Ausztráliában bukkant fel.
Ha kicsit lejjebb csúszunk a földgömbön és azzal már feljebb is verekedjük magunkat a GDP per fő ranglistán. :D
 
Back
Oldal tetejére