• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás A Kék

Caladan

Nézelődő
Ő nem. De ez személyiség függő, ezt ugye előre nem lehet tudni.
Csak azért érdeklődtem, mert van egy 30-as kockám, amit át akarok alakítani egy betta részére, viszont vannak benne garnélák is... nem tudom hogy menteni kell-e őket, vagy próba szerencse, hátha nem eledelként végzik... tanácstalan vagyok.

Szella

Legenda
Csak azért érdeklődtem, mert van egy 30-as kockám, amit át akarok alakítani egy betta részére, viszont vannak benne garnélák is... nem tudom hogy menteni kell-e őket, vagy próba szerencse, hátha nem eledelként végzik... tanácstalan vagyok.
Hát igen. Ha kiderül hogy nagy vadász, akkor kell még egy akvárium.

inhof zoltan

Tapasztalt kertész
Pontosan. Úgy néz ki nekem mindenkit meg akar enni. Most 3 amano tűnt el pedig azok már nagyobbak. A nyulcsigamat terrorban tartotta el is ajandekoztam.

inhof zoltan

Tapasztalt kertész
Érdekes hogy a páncélos törpe harcsakkal teljesen jól elvan. Mintha ott se lennének. Nem igazán próbálkozom tovább. Ez a betta keresztbe tesz minden tervemnek.

Szella

Legenda
Emlékeztető

Monosolenium tenerum-van benne erezet, könnyebben felszakadt,mint a Lomariopsis. Elúszott, valahol van az akváriumban.

Lomariopsis lineata-erezet nélküli, nem úszott el, jobban megmaradt.

Keverem a 2 növényt, muszáj volt ezt lejegyezni.

Szerk.: javítani kellett a bejegyzést, mert összekevertem (megint) 😳

Utoljára módosított:

Szella

Legenda
Kicsit átalakítottam az akváriumot.

Hátul most csak egy féle stem növény van. Megnyírtam a Lomariopsist, tettem ide Ludwigia palustrist. Átraktam ide A Kicsikéből a fát, rá Cameroon mohát kötöztem.

Nagy kavarodás volt, ezért itt egy feles vízcserét is csináltam. A víz még homályos, remélem holnapra letisztul.

Telefonnal
78841

Oldal tetejére