• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

500px.com

Durva fotók.
De azt nagyon bírtam, hogy azokon a fotókon, amelyikeken csajok vannak, azokon kb 2 comment érkezett a fotóra, a többi 10-20 meg a lányokra... :mrgreen:
 
Zack, inkább úgy mondanám, hogy lehet szép. :)

Robert Capa (egyik legnagyobb magyar fotós): "1954-ben a Life Indokínába küldte, hogy tudósítson a francia gyarmati harcokról. Május 25-én délután 3 óra előtt 5 perccel aknára lépett, és meghalt."

Vagy lehetne sorolni pl. a NatGeos fotósokat (egy részük tényleg fotózik, nem csak PS-sel pakol össze dolgokat) akiknek lefagyott ez-az vagy mondjuk a dzsungelben a féreghajtóktól megszűnt a veséjük.

Persze "ésszel" művelve még egészséges is. Kiváló indok, hogy miért legyél kinn napfelkelte előtt a természetben, egészen addig amíg vannak csillagok. ;)
 
LGA said:
Zack, inkább úgy mondanám, hogy lehet szép. :)

Robert Capa (egyik legnagyobb magyar fotós): "1954-ben a Life Indokínába küldte, hogy tudósítson a francia gyarmati harcokról. Május 25-én délután 3 óra előtt 5 perccel aknára lépett, és meghalt."

Vagy lehetne sorolni pl. a NatGeos fotósokat (egy részük tényleg fotózik, nem csak PS-sel pakol össze dolgokat) akiknek lefagyott ez-az vagy mondjuk a dzsungelben a féreghajtóktól megszűnt a veséjük.

Persze "ésszel" művelve még egészséges is. Kiváló indok, hogy miért legyél kinn napfelkelte előtt a természetben, egészen addig amíg vannak csillagok. ;)


Fogalmazzunk úgy inkább hogy Friedmann Endre egy rendkívül jó fotós volt akiről magyarok nagy része nem is hallott ha igen lövésük sincs hogy magyar származású. Sajnos ezek az emberek jobban fújják hol tart éppen a BK vagy ki esett ki a VV-ből... Bocsi az offért...
 
Back
Oldal tetejére