• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 42-es kocka

Egy ilyen fotó alapján
Jóvanna. :D Sehogy nem zoomolt ennél jobban a teló. :D Amúgy tényleg impresszív Mary tudása.

Voltak még házi diagnózisok: 1. az eltűnt red cherryket megették 2. mutáció 3. piros táp (ezt a kislányom mondta). Ezért kell a profikra bízni. :D
 
Jóvanna. :D Sehogy nem zoomolt ennél jobban a teló. :D Amúgy tényleg impresszív Mary tudása.

Voltak még házi diagnózisok: 1. az eltűnt red cherryket megették 2. mutáció 3. piros táp (ezt a kislányom mondta). Ezért kell a profikra bízni. :D
Bocs, nem az "ilyen" szóra akartam a hangsúlyt helyezni.
(utólag szerkesztettem, és ki is töröltem ezt a szót a hozzászólásomból)
 
Utoljára módosított:
Bocs, nem az "ilyen" szóra akartam a hangsúlyt helyezni.
(utólag szerkesztettem, és ki is töröltem ezt a szót a hozzászólásomból)
Jaaa, ne aggódj, poénra vettem. :D Isten ments, hogy ilyenen megsértődjek. Inkább viccesnek találtam. Tényleg elég "geronimo" (megspóroltam a fórummotornak a moderálást :D ) fotó. :D
 
Gondolkodom, mi legyen az akváriummal így 1,5 év után. Van egy konstrukciós hibája, amit most már látok: a tetejére tettem az anubiast és a bucét, alul ott a fű, vannak még benne egyéb növények is - na, szóval a fényt nem igénylő növények kapják a legtöbb fényt, s így persze algásodnak. Bónusz, hogy a CO2-t sem sikerült beüzemelnem, így az sincs vagy fél éve. A legtöbb növény elvan nélküle, a gyep nem annyira.

Szóval, a legjobb lenne újrarakni az egészet, de most annyira nem hiányzik a karbantartás. Illetve gondolkodunk költözésen is (hosszú ideje), s akkor úgyis el kellene adni. (Külföld a terv.) Patthelyzet, egyelőre fenntartom így.
 
Back
Oldal tetejére