• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 42-es kocka

Húzzál bele Áron, mert még ászkád, és bolharákod sincs. A kagylósrák alapnak számít. 🤣
Piszkálgattok, aztán a végén csakazértis belevágok egy szűrőt, s vége lesz a partynak. :D Mondjuk azért lett el natural, mert hangos volt, amit rendeltem. :D

Fura amúgy, hogy mik meg tudnak jelenni az akváriumban telepítés nélkül. Azért inkább ez, mint a planária. :D
 
Mindig érdekes nyaralás alatt édesapámra bízni a kertet, ez most bővült az akváriummal. Elmondtam neki, hogy annyi a dolga, hogy a lenti 2 akváriumba beletesz minden nap egy kis tápot, s minden nap ad egy kicsit enni a halaknak, amúgy minden automatikus. A pozitívum, hogy a halak nem lettek túletetve, de ehhez képest: 1. Ennél az akváriumnál a Chihi C2 kihúzva (azt mondták, amúgy nem kapcsolt le. Igaz, hogy 8kor mindig lekapcsol. :) 2. A 30-asnál az automatikus hűtésnél a hőszabályozó és az akksi külön-külön kikapcsolva. Az időzítős lámpánál dimmer elállítva, időzítő manuálisra állítva. 3. A fennti 2 akksinál az időzítő elállítva, a lámpák kihúzva belőle, s átrakva manuálisra, bónusznak az olvasólámpa is ég. Na, mindegy, tönkre nem ment semmi... Legközelebbi alkalommal inkább nyomok egy blackoutot. :)
 
Jelen állapot. Egy ideig nem volt CO2. Az ecset jól érzi magát. A deszantos hagymacsiga egy hete bírja, alighanem mehetnek bele, kiürült a fenbendanin. A gyep kicsit megkopott, de még él. garnéla végtelen. A dániók száma változatlan. A guppi érdekessége, hogy egy éve egy haverjával hoztuk, azóta 5-6 guppi ugrott ki mellőle. Annyinál megálltunk. A pilácsot cseréltem wrgbre. Takarítás előtt és után.



IMG_20220717_184557.jpg
 

Attachments

  • IMG_20220717_151453.jpg
    IMG_20220717_151453.jpg
    437 KB · Megtekintések: 26
esetleg ha illusztrálnád is úgy könnyebb dolgunk lenne :D
Amilyen rosszak a mobilos fotóim, inkább nem. :D Meg most elég csúnya a 42-es. A fentebbi fotókon amúgy nézd meg a halak úszóit. :)
Nálam pirultak nélküle is. Mondjuk akkora DIY fényerőn durva lett volna, ha nem.
Nálam azzal inkább zöldülnének. :D Mondjuk lent így is. :D Habár, ha belegondolok, a 4 akksiból egy algás, ez is valami. :D
 
Back
Oldal tetejére