• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 23 ] Nyárbúcsúztató - Grillparty - Iwagumi Contest 2 - Green Aqua (Törökbálint)

Úristen ,én is ugy jártam mint @inadsz Dani:facepalm:
Uhhh,@cheetah a forgatagban basszus nem is kapcsoltam kivel is vagyok egy csapatban,ne haragudj.Enyém volt a megtiszteltetés ,hogy egy team-et alkothattam veled/veletek;) .
Avatarképről nagyon nehéz beazonosítani akárkit is. @Molroth Lacit is alig ismertem meg.:facepalm:Sorry fiúk,legközelebb már nem lesz gond
 
hat en nem nagyon tekergettem rajta semmit xd
csak zoomoltam egyet :)
Semmi bajság nincs ,valahogy átállítódott a gép S beállitásra ami a manuális zársebességet intézi.Tényleg sajnálom ,mert az ajándékozás fotói egytől egyig így lettek kattintgatva.Még jó hogy a csoportkép már jó lett. @Lewis bocsi a tieddel nem is kattintottam:facepalm:
 
Úristen ,én is ugy jártam mint @inadsz Dani:facepalm:
Uhhh,@cheetah a forgatagban basszus nem is kapcsoltam kivel is vagyok egy csapatban,ne haragudj.Enyém volt a megtiszteltetés ,hogy egy team-et alkothattam veled/veletek;) .
Avatarképről nagyon nehéz beazonosítani akárkit is. @Molroth Lacit is alig ismertem meg.:facepalm:Sorry fiúk,legközelebb már nem lesz gond
Ez már csak így van. Cheetah a csendes társ. Számomra is megtisztelő volt a csapatbtagjának lenni. És természetesen a mi layoutunk lett a legjobb. Főleg a beásott kő miatt. Csakhát a zsűri is kapkodott. :-D :-D
 
Ez már csak így van. Cheetah a csendes társ. Számomra is megtisztelő volt a csapatbtagjának lenni. És természetesen a mi layoutunk lett a legjobb. Főleg a beásott kő miatt. Csakhát a zsűri is kapkodott. :-D :-D
Javaslom ,legközelebb mindenki ugyanúgy jelenjen meg mint ahogy a profilképén látható.Úgy simán felismertelek volna.:whistle::)
 
Back
Oldal tetejére