• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 23 ] Nyárbúcsúztató - Grillparty - Iwagumi Contest 2 - Green Aqua (Törökbálint)

Sajna jövőre kénytelen leszek keményebb szabályokat kieszelni :writer:. Remélem a vége nem ez :blackeye: lesz...
Majd ledumáljuk Viktorral, hogy akkorrra szervezze, amikor éppen szabadságon vagy.... :D Jah, hogy ez már idén sem vált be? :D :p

Kíváncsi vagyok, hogy jövőre miylen nehezítések lesznek, ez jó újítás volt idén. Meglepő volt, de szórakoztató! :) (y)
 
Már én is várom a következő rendezvényt. Sajnálom, hogy a 23-i napra nem mentünk el kicsit nézelődni.
 
A portugálok is kedvet kaptak egy jó hangulatú eseményhez...


csak emlékeztetőnek hátha valaki nem látta.... én most megnéztem megint még mindig jó :)

Ejj ,tényleg jó visszanézni.
Mindenesetre ,csinálhat bárki- bárhol hasonló eseményt a világban, a "magyar " csak hagyományteremtő népecske;)
 
Jópofa, hogy a Portugálok berendező akváriumainak teteje ferdén le van vágva. A "mi" videónk jobb, van koncepció és nem 20 perces. A riportok viszont érdekesek lehetnek. Főleg, ha ő lenne az alany :D
 
Utoljára módosított:
Túl sok az idő és hiányzik a csavar! Legközelebb ki kell küldeni a mi játékmesterünk! :) :)[/QUOTE]


@Nigro Attila olyan maradandót alkotott hogy, szerintem az "Alapító" mellé oda kellene írni hogy, "Játékmester".:D

Ez egy nagyon szuper buli volt ezért nagyon sajnálom hogy, nem tudok menni a novemberi építésre.:(
 
Jópofa, hogy a Portugálok berendező akváriumainak teteje ferdén le van vágva. A "mi" videónk jobb, van koncepció és nem 20 perces. A riportok viszont érdekesek lehetnek. Főleg, ha ő lenne az alany :D
Ez nekem is feltűnt, a könnyebb kockán belüli mozgáson kívül más okot nem igazán látok.
A GA-s videót szándékosan hang nélkül néztem meg és a portugált is. Az túl hosszú kevésbé élvezhető volt... Nem az elfogultság mondatja velem, de tényleg így érzem.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére