• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 23 ] Nyárbúcsúztató - Grillparty - Iwagumi Contest 2 - Green Aqua (Törökbálint)

Sziasztok!

Engem az időjárás ugyan nem tántorítana vissza, azonban lányomat tegnap megműtötték, így a hétvége legfontosabb dolga számomra a gyermek ápolása, kényeztetése lesz, hogy mielőbb teljesen felépüljön, hiszen egy hét múlva suli.

Mindenkitől elnézést, sajnálom, hogy nem lehetek ott, de tudjátok: ANYA CSAK EGY VAN!

Mindenkinek jó berendezést, napsütést, kellemes sütögetést!

Csilla:nurse:
 
Sziasztok!

Engem az időjárás ugyan nem tántorítana vissza, azonban lányomat tegnap megműtötték, így a hétvége legfontosabb dolga számomra a gyermek ápolása, kényeztetése lesz, hogy mielőbb teljesen felépüljön, hiszen egy hét múlva suli.

Mindenkitől elnézést, sajnálom, hogy nem lehetek ott, de tudjátok: ANYA CSAK EGY VAN!

Mindenkinek jó berendezést, napsütést, kellemes sütögetést!

Csilla:nurse:

Sajnálom, de legközelebb azért várunk :)
Gyógyulást a picinek.
 
A mai napot gyönyörű napsütéssel indítjuk Törökbálinti központunkban (y)
Hűvös, de napos. ha most lenne iwagumi nem izzadnánk, de pont jó lenne az idő. Tiszta az ég sehol egy felhő.

Szombatra nem mondanak ilyen jó időt, de mi azért bízunk benne
Budapest időjárás - Időkép
 
Köszi, hogy itt voltatok, az ajándékokért szóhoz sem jutok. A GA nevében maxiköszönet, hogy gondoltatok ránk. Ki sütivel, ki saját készítésű aprósággal! Csúcs volt a ... khm... (Grill) parti :D

4fb625f38dd8d3d40184698bdf15d657.jpg


b5c04eaacd93c4532d5a4bc83883d102.jpg


3346260c3bf5113d1d3b4e30d7e33f49.jpg


fb5a999b9682b5ad825533a2f6cc8265.jpg


63764ca6c01a8993918f5c99312cbc91.jpg
 
Hello! Most kerültem csak gépközelbe, mert nálunk közben itthon vendégség volt babanézőben, ezért is léptem le olyan hamar.
Nagyon jó volt hogy ott lehettem, jó volt végre találkozni pár baráttal, akikkel itt ismerkedtem meg a fórumon, de még személyesen nem volt lehetőség a találkozásra eddig. Nagyon örültem mindenkinek, jó volt kicsit kiszakadni a nem alvós napokból. Köszönöm szépen, hogy megszerveztétek és hogy ott lehettem! Nagyon jól éreztem magam, igazi minőségi kikapcsolódás volt! (y):cigar:
 
Jó kis délután program lehetett.
Hiányolom innen azt a képet amit facebook-ra tettetek ki, nagyon tetszik az a layout!
 
Utoljára módosított:
Nah most estem haza. Szuper délután volt! Köszi mindenkinek, hogy ott voltatok. Jó kis móka volt. A verseny is jól sikerült. (y)

A Grill részét még bepótoljuk valamikor ebben biztos vagyok.

Így a harmadik, nyári utolsó workshopra lett a legjobb a hangulat, köszönhetően nektek.

Még egyszer köszi a sok kreatív ajándékot, a nap fénypontja volt! :)

Tolom a fotókat hamarosan már ami megvan, de ti is nyugodtan töltsétek. Ma inkább videóztam fotóból kevesebb van.
Vajon @Evereka levette az objektív sapkát a csoportkép előtt? :D:D

ui: Lehetne még ezer dolgot írni, hogy milyen jó kis közösség van és tényleg milyen jó, hogy sok barátság is születik miközben hobbizunk. Ez sokkal több ennél.

Nem is nagyon lehetne néhány sorban leírni az érzéseket, de ebben a mai délutánban ez is benne volt. (y)(y) Megható volt és közben jól is éreztük magunkat :)
 
Utoljára módosított:
Koszonom az elmenyt,es a feljthetetlen delutant,most az a helyzet hogy az elkovetkezendo osszes ilyen es ehhez hasonlo rendezvenyen jelen szeretnek lenni[emoji4]
Az egesz osszejovetelben az volt a legjobb hogy szemelyesen is talakozhattam a forumon levo baratokkal [emoji6]
Koszi sracok !
 
Back
Oldal tetejére