• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. May 11 ] ADA Workshop (Törökbálint)

942775_657655290916429_684950351_n.jpg
 
Köszi mindenkinek aki eljött a mai workshopra. (y) Most csak egy gyors fotódömping. Aztán ha kiszusszantátok magatokat szívesen látnánk miben lehetne más, jobb a következő. Ha van ilyen gondolat :)


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr


ADA Workshop 2013 by viktorlantos, on Flickr
 
Jaaaaaj nemá ,ezek megint milyen fák:banghead::),hatalmas ez a kompozíció ,úristen miről maradtam le,nagyon jó lehetett(y)
 
Tibbiiiiiiiiiiiiiii !!!!
"...hozz egy követ, hozz egy még egy követ, hozz egy törölközőt!"
Tibiiiii! Hozz egy sört! :)
smile36.gif
049.gif

--------------------------
Köszönet mindenkinek GA, nagyon jó volt a workshop!
Plusz külön köszönet a "statisztáknak" is, Tibinek a herce-hurcáért és Dórinak a tálcás növényes terülj-terülj asszonykám --> növények csodásan kikészítve ültetésre tálcácskám műveletért. :)
--------------------------
Az ADA olló-csipesz bemutató is tetszett! ...a nőgyógyászati olló különösen. :D
 
Szuper volt ismét az előadás, köszönet érte.
C:\DOCUME~1\Matyi\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif
(y)
Remélem Balázs nem futamodik meg és az ELOS bemutatón az ő nevét fogjuk hallani ahogy Tibi kiabálja neki, "még egy kis mohát a fára, a másikra is, a kövekre is !!!"
De besegítünk ismét ha netán nem bírnátok a tempót ;)
 
Sajnos a végét a MÁV menetrend miatt el kellett lógnom, úgyhogy a növényes képeket még én is várom.

Az eleje viszont nagyon jó volt. A hardscape építős rész különösen, ott volt meg igazán a workshop feeling szerintem.

Szerintem is kéne az elejére egy rövid bemutatkozós rész, illetve legközelebb ne a sarokban legyen a berendezendő aki.:D

Szóval köszi GA csapat. És köszi Dani;)
 
Nagyon jó volt, köszi a rendezőknek. A bemutatkozás tényleg jó volna.Azt látom nekem még sokat kell tanulni, de ere jó a fórum. Még egyszer köszönöm, egy élmény volt.
 
Balázs kevésbé fáradt el mint a közönség :) Szellemi torna volt az én részemről és muszáj volt lazítani a vége felé egy kis növény keresgéléssel. Vacsi után ültetgettem is az új szerzeményekből. Köszönöm az ajándék növényeket is!

A versenyakvárium kemény munka és becsülöm azokat, akik képesek más örömére ilyet csinálni. Egy hobbi akváriumhoz képest tényleg nagyon sok más szempontot szemelőtt kell tartani. Jó volt látni miből lesz a cserebogár, ami mögött volt koncepció, mégis folyamatosan real-time változott. Balázs szavai pedig azt sejtetik, hogy lesz is még változás. Kíváncsi is vagyok mi lesz a végeredmény!

Tényleg kellemes élmény volt. Köszönöm a GA csapatának!
 
......sejtetik, hogy lesz is még változás. Kíváncsi is vagyok mi lesz a végeredmény!

Tényleg kellemes élmény volt. Köszönöm a GA csapatának!
ááá Malor te ki vagy a képen? Nem is emlékeztem, hogy te ott leszel (voltál) kikérdeztelek volna a sügerekről?
Nézted az apisto inkát a 240-es akváriumban?
 
Back
Oldal tetejére