• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Apr 20 ] Tropica Workshop (Törökbálint)

Köszi a visszajelzést és köszönjük, hogy ott voltatok. (y) Reméljük hasznosan telt ez a néhány óra.:)
Köszönöm Tibcsinek is, hogy beszélt kicsit a rejtegetett akváriumáról (y)

Még 3 workshop lesz a nyári strandszezon előtt. Aki kedvet kapott volna még lehet jelentkezni ELOS és Iwagumi workshop témában. :)

Néhány fotó a mai napról by @inadsz


TROPICA workshop @Green Aqua by viktorlantos, on Flickr


TROPICA workshop @Green Aqua by viktorlantos, on Flickr


TROPICA workshop @Green Aqua by viktorlantos, on Flickr


TROPICA workshop @Green Aqua by viktorlantos, on Flickr


TROPICA workshop @Green Aqua by viktorlantos, on Flickr
 
Tudom, hogy már nagyrészt mindenki ismer mindenkit, de nem lehetne valahogy megtagelni a képeket? :D
 
Nagyon jól éreztem magam, mint mindig!:)
Jó volt látni, honnan jönnek a növényeink és hogyan termesztik őket. Nagyon komoly gyár, élmény lehetett élőben látni.

Cecska mester akvárium bemutatója is igen tanulságos volt!:)(y)

GA és Tropica, köszi az ajándékcsomagot!:):cool:
 
Sziasztok! Én is köszönöm szépen a fiúknak az előadást, no meg a szuper ajándékot és a kedves kiszolgálást :) Külön köszönet a fórumtársaknak is akik segítettek fát keresni röpke 1,5 órában :)

A Tropicás előadáson is csak lestem, utána az akvárium bemutatón már csak ámultam és bámultam. Direkt nekem volt kitalálva a program ezen része? Már 4 napja az egyik publikus képe a háttérképem! :D
 
Nagyon nagy élmény volt! Profi kivitelezésű, informatív és érdekfeszítő előadás volt, rengeteg ajándékkal!
Az előadásról készült hangfelvétel mp3 formátumban letölthető aki el akarja tenni emlékbe, vagy aki nem tudott eljönni.

Data.hu LASSÚ letöltés alul piros óra mellett szürke gomb.

1.rész (48 perc, 44Mb, 128kb mono)
GreenAqua_workshop_20140420_1resz_Tropica(48min).mp3

2.rész (44 perc, 41Mb, 128kb mono)
GreenAqua_workshop_20140420_2resz_TibcsiAkvariuma(44min).mp3
 
Sziasztok!
Mire gép elé kerültem, az előttem szólók már mindent elmondtak, csak ismételni tudom: köszi srácok, klassz volt nagyon, remélem, hogy a következőre is mehetek. :)
Én sajnos csak pár embert ismerek, így támogatnám a ki-kicsoda javaslatot, feltéve hogy a többieknek nincs ellene kifogásuk.
 
Sziasztok!
Köszönet, hogy szuper kis betekintést kaphatunk a tropika háza tájára a növények világába.
Jó volt kicsit meglesni Tibi akváriumának fejlődését és tapasztalatait meghallgatni, remélem dicső eredményt fog hozni neki mert megérdemli az elismerést érte.
Köszi a szuper ajándékokat is ;)
 
Csatlakozom az előttem szólokhoz. Nagyon köszönöm ezt a remek délutánt. Toyota gyárban már jártam és most a Tropica Toyota rendszerébe virtuálisan betekinthettem. Nagyon érdekes volt. :D Az ajándékokért és a segítségért külön köszönet a fiúknak.
 
Back
Oldal tetejére