• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. May 11 ] ADA Workshop (Törökbálint)

Ha már Terra, akkor szivárogtathatnátok egy kis infót a népnek :)
 
Gyere el az iwagumi contestre! Junius 1. Gyönyörű napos idő. Jó buli. Belga sörök. Ez nem megrendezett előadás. Inkább lazulás a többiekkel. Jah és egy pici versengés csak amennyi kell :)
Nem azért írtam, mert már beteltek és nem volt időm jelentkezni :) egyszerűen képtelen vagyok ilyen távoli és már közeli időpontokra tervezni. Főleg hétvégén, végre otthon, jó idő rendbe kell rakni a házat, de amikor a kedv is hiányzik... :) Úgy gondoltam, hogy egyszer úgyis rászánom magam és lesz ami lesz kimegyek egy ilyenre.
Amúgy jelentkeztem az iwagumira, már csak a sörért is :) Aztán ha dől az akváriumban a layout, ne engem hibáztassatok :D
 
Hali!
Jelezni szeretném,hogy nem tudok elmenni a workshopra,mert nem kaptam szabad napot.Úgyhogy szívesen átadom a helyem valakinek! :)
 
Hali!
Jelezni szeretném,hogy nem tudok elmenni a workshopra,mert nem kaptam szabad napot.Úgyhogy szívesen átadom a helyem valakinek! :)

Megneszelte a főnökség, hogy mire készülsz :)

A jelentkezést ismét kinyitottam 1 ember akkor még befér az eseményre.

Kis kedvcsinálónak.... Balázs az utóbbi workshopján ezt az akit építette


IAPLC 2012 entries Rank #155 by viktorlantos, on Flickr

Hogy mi lesz most? Még mi sem tudjuk :)
 
Sziasztok! Sajnos nem fogok tudni menni szombaton :-( Aki szeretett volna menni, annak ez jó hír!
 
Back
Oldal tetejére