• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

112L classic

Piga said:
a sárgult pogo leveleket eltávolítottam.A parvulán lévő ecset ellen megpróbálok játszani az áramlással.Esetleg ideiglenesen rámehetek EasyCarboval? :evil: bírja a parvula?

Bírja, de azért kicsit hígítsd. ;)
 
úgy látom,hogy a Rotala megérett egy újabb nyírásra.Esetleg valaki aki ismeri /ami nem kevés kertész :roll: /és megmondaná,hogy mi az a határ aminél ne legyen rövidebb?
Előre is THX..
 
Hagyhatod nyugodtan hosszabbra is, akkor gyorsabban visszanő! pár nap alatt újraindul..
 
eddig akkor metszettem vissza mikor kezdett a felszinen egy kicsit elfeküdni.Azt szeretném megvalósítani,hogy a narancsos részek és a szárcsúcsok a tank kb.3/4éig érjenek ha lehetséges..
 
meg is ejtettem egy újabb Rotala metszést.Kicsit rövidebre vágtam most mint elötteA bal oldali "teraszon" eléggé elburjánzott a Tenellus is ezért nem bírtam megállni,hogy adjak neki is :D egy pár fotot a szokásos digittel.. :(
6642826981_6a88632542_z.jpg

6642789127_c4338e58f6_z.jpg

6642786481_83cccf01f8_b.jpg

6642784099_02c7e3e12d_z.jpg


hát van még mit okulni tőletek :cool:
 
Piga said:
Boldog névnapot kívánok minden Attila nevű kertészdruszámnak! :D :thumbup:

Köszi,Neked is boldog névnapot!
Én is minden Attinak boldog névnapot így utólag is :clap:
 
némi változtatás történt a szűrőcsöveket illetően.Megszüntettem a két esőztetőt a hátfalon.Most a bal első és a jobb hátsó sarokban vannak a beömlő ágak.A szívó ágak meg ellenkezőleg.Szépen körbeforog a tankban a víz.Semmi koncentrált áramlás nincs.Inkább olyan mintha az egész vízfal együtt forogna körbe./remélem nem túl zagyva/ :shifty: Ezt azért tettem,mert a szűrőket nagyon le kellett fojtanom,hogy a frontüveg alján ne legyen erős az áramlás.Ez nyilván az akva kicsi szélességének és magasságának köszönhető.Az elöl lévő parvulám megsznvedte az erős áramlást és lealgásodott.Remélem a változtatással sikerül kiküszöbölnöm ezt a malőrt.. :?
 
Piga said:
persze ha valakinek van ilyen téren tapasztalata az ne kíméljen.. :thumbup:


Jó választás, többen is használjuk ezt a megoldást. Nálam 75X42 az aki, én is így oldottam meg, egyenletesen eloszlik az áramlás és a Co2 is eljut mindenhova.

Üdv:w-rig.
 
a parvula sajna algás.Ami a kérdésem lenne az az,hogy így algásan is metszhető vagy felejtő?
ha esetleg egy gyepmester :lol: segítene akkor megköszönném! :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére