• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Valami új kezdődik....... Oase....

Egy kis helyzetjelentés !
Pontosan egy hónapja indult a setup.
Eddig minden rendben van , a növények brutális növekedése szinte hihetetlen.
A végleges állapot / forma még odébb van, de alakul azért. A rotalák heti kaszálása elengedhetetlen . Na de jöjjön egy két kép . Tanácsokat most is szívesen fogadok ! Köszönöm 20220819_205824.jpg20220916_201331.jpg20220916_202136.jpg
 
Úgy gondolom még nem ez a végső állapota amit elképzeltem, de közelében van már.
Azt értem, hogy nem tökéletes versenyfotó-állapot amit látunk. De te mire gondoltál ezalatt, hogy még nem a végleges állapot? Min változtatnál? Mi a különbség az aktuális állapot és aközött, amire azt mondanád, hogy kész van?
Szerintem nagyon egyben van, jó ránézni.
 
Sziasztok! Régen osztottam meg képet az akváriumról, ezért most megteszem! Szépen fejlődik algamentsen. Az elmúlt hónapokban egy-két növény kikerült, illetve bekerült. Mini tányér csigák jelen vannak, de nem zavaró. Úgy gondolom még nem ez a végső állapota amit elképzeltem, de közelében van már. Köszönöm, hogy benéztéView attachment 173562l!
Nagyon szép, bár én a fából is hagytam volna kilátszódó részt, hiszen eléggé egyedi volt. Így eltűnik a növénytömeg alatt.
 
Annyira jó, hogy merek kritikus véleményt írni. :)
Szerintem picit szimmetrikus lett. A jobb oldali fáról levenném a mohát( vagy egy részét), hagynám tovább futni mögötte az eleocharist. Elöl még babrálhatsz az apró részletekkel.
Szép munka 👌
Köszönöm Nigro, Jopet és gastvic a véleményeket! Valójában a mohásitást egy kicsit túlengedtem. Tény, hogy sok lett a jobb fán, de elvenni könnyebb, mint megnöveszteni! A fát meg akarom jobban mutatni igy elveszek a mohából! Az eleocharist tovább futtatása jó ötletnek tűnik, ki is próbálom. Az első szekció még tudom finomításra vár, de ez tervben is van még! 🙏
 
Köszönöm Nigro, Jopet és gastvic a véleményeket!
Szívesen :) Bár mondjuk én szándékosan nem írtam igazán véleményt, nem akartalak befolyásolni, szerettem volna tőled olvasni először, hogy mik a meglátásaid. Sajnos ez most nem jött össze :) így én is elmondom, hogy természetersen szerintem is túl sok a növény, valahol az utolsó - szeptemberi - fotón levő állapot és eközött lenne az igazi. Szóval én nem csak a jobboldali fáról gyalulnék...
 
Back
Oldal tetejére