• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Valami készül megint?

A szorgos kis manók ha kicsit ráérnek elhordhatnának hozzám úgy 25l manado-t ingyen :twisted:
Vagy más dolguk van :?: :mrgreen:
Na jó, fórumozás helyett inkább megyek led-et forrasztgatni....
Üdvw: Krisztián
 
Hu gyerekek,igyekezzen mindenki a díjátadóra,nano szetteket adnak ajándékba az első 50 érkezőnek. :angel:
:lol:
 
Nigro said:
A következő morzsa a hírlevélben lesz ;)
Hát ami a hírlevélben van az még morzsának is kicsi... :)
Azért remélem majd hétvégén ide is beírjátok miről van szó, mert a HAC átadóra sajna nem tudok elmenni.
Én offline bolt indítására tippelek. ;)
A helyes megfejtők között igazán kisorsolhatnátok mondjuk egy Super Jet Filtert. Egy 600-as elég lenne. :lol:
 
A legtöbben arra szavaznak, amit a legjobban szeretnének...tehát ha nem a bolt lesz, Viktoréknak meg van a szilveszteri fogadalom:
"igen, megcsináljuk! Idén elkészül a bolt!" :D
 
Hello! :)
Tényleg! :idea:
Csinálhatnátok egy szavazást pár lehetséges tippel és a helyes megfejtők közül egy, vásárlási utalványt (akár pár 1000 Ft)kaphatna amit a díjátadón a orpheus az idei év nyertese húzna ki.
Így a pár lehetséges tippel közelebb visztek minket ahhoz, hogy mi készül (talán még többünk érdeklődését felkeltve) és mégsem rántanátok le a leplet.
Na, nem is rossz ötlet szerintem, aztán lehet sokak szerint hülyeség. (Végül is vásárlásra és érdeklődésre is ösztönöz...)
Bár lehet ez az ötlet már túl késői....
 
viktorlantos said:
Nigro said:
A következő morzsa a hírlevélben lesz ;)

Meg egy nagyobb morzsát talán jövőhét hétvégére is tartogatunk. ;)

Itt a hétvége és még egyetlen porszem morzsa sem lett elszórva.Pedig már nagyon szedegetnénk. :)
 
tibicuk said:
Itt a hétvége és még egyetlen porszem morzsa sem lett elszórva.Pedig már nagyon szedegetnénk.
Sajnos lassan dolgoznak azok a manók, mert még a morzsának valóval sem végeztek. :)
(morzsa nélkül)Sajnos nem tudok menni az átadóra, de nagyon várom hogy megint mi készül! ;)
 
viktorlantos said:
A háttérben a manók már a görgetegeket mozgatják. Hogy minden elem a helyére kerüljön ;) :angel:

Ma megnéztem hogy dolgoznak a manók és azt kell mondjam piszokjól. ;)
 
viktorlantos said:
viktorlantos said:
A háttérben a manók már a görgetegeket mozgatják. Hogy minden elem a helyére kerüljön ;) :angel:

Ma megnéztem hogy dolgoznak a manók és azt kell mondjam piszokjól. ;)

;) :twisted:
 
viktorlantos said:
A háttérben a manók már a görgetegeket mozgatják. Hogy minden elem a helyére kerüljön

Ma megnéztem hogy dolgoznak a manók és azt kell mondjam piszokjól.

Egyéb kérdések, kérések
Szerző: viktorlantos » 24 perccel ezelőtt

Igen sajnos a postázással élő állatot túlságosan kockázatos lenne küldeni.

Tudnék mesélni sajnos

A jelenlegi raktárrendszer nem alkalmas állatok tartására, rajtunk kívűl
De ki tudja, lehet hamarosan ez is megváltozik.

Már nagyon kíváncsi vagyok mi lesz bejelentve a díjátadon. Bolt lesz :!: :!: :!: :D
 
Szerintem lassan vége a díjátadónak...
Kérlek Viktor és Nigro csepegtessetek valamit azoknak is akik nem lehettek ott!
Üdvw: Krisztián
 
A titok kiderült :mrgreen: :twisted:
Érdekes volt, B. végigbeszélte az egészet ;)
 
Legalább annyit hogy a szorgos kis manók kb. mikor nyomnak fel valamit a netre. Mindjárt, éjfél után, hajnalban...
 
Back
Oldal tetejére