• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Valami készül megint?

kisszsu said:
Jó ez a kék szín :thumbup: :angel:

Én azt hittem antracit szürke :crazy: Mondjuk, ez az eldönthetetlen szín, a 426XFG színkód alatt :lol:
 
Jól emléxem hogy Dani már kicsit régebben végülis elhintett egy morzsácskát akkor amikor az antracitről kérdezett? :roll:
Sherlock mindent kiderít. :lol:
Jah már szóltam családnak hogy a szobám ilyen színű lesz amikor átfestjük. :thumbup:
Maga a helység tettszetős nagyon kitettek magukért a srácok rendesen. :clap:
 
Sid said:
Jól emléxem hogy Dani már kicsit régebben végülis elhintett egy morzsácskát akkor amikor az antracitről kérdezett? :roll:
Sherlock mindent kiderít. :lol:
Jah már szóltam családnak hogy a szobám ilyen színű lesz amikor átfestjük. :thumbup:
Maga a helység tettszetős nagyon kitettek magukért a srácok rendesen. :clap:

Amikor Konen akija kapcsán beszéltünk a szűrőanyagokról? Jól, de akkor szerintem még Viktoréknak se fogant meg az ötlet a fejükben ;) Így én nem tudhattam semmit :)
 
csoli said:
:clap:
Azért az akváriumokkal (hardscape, növények ültetése) lesz egy kis munkátok. :p

Szerintem ez lesz a legkellemesebb "munka" :p
Gratulálok, csak így tovább GA :clap:
 
39863895.jpg

66900344.jpg


Kóla a háttérben: "Keymaker Was Here" :D
 
keymaker said:
Kóla a háttérben: "Keymaker Was Here" :D

Álljunk meg egy szóra tanár Úr kérem

add 1
Az októberi kólát sikerült decemberre meginni ( nem vagy nagy fogyasztású )

add 2
Két különböző kóla és csak a megőrjítésünk céljából hívtad fel a figyelmet a mindenhol megjelenő kólás üvegre ( lásd még fringe sorozat kopasz emberke)

add 3
egy nap készült a két kép és igazából már a bolt teljesen készen van csak az új akik benövényesedésére vártok és bújtatottan ezt szeretted volna a tudomásunkra hozni ???


Gratula a bolthoz és köszi, hogy nem kell többet 15 boltot végigjárnom, ha akarok valami használhatót bár nagyon messze van tekintve, hogy Angyalföldön lakom és már a Móriczra menet is kiváltom az útlevelet, de én tuti rendszeres vendég leszek és a létező legidegesítőbb kérdésekkel fogok készülni :)
 
keymaker said:
Kóla a háttérben: "Keymaker Was Here" :D

A hónapokkal ezelőtti kérdésemre végre választ kaptam. :)
Asszta,a mostanit észre sem vettem.Annyira beleolvad a környezetébe.A többi nagyon hangsúlyos,már látom lelki szemeimmel a sok szép akit.
 
dekalabda00 said:
csoli said:
:clap:
Azért az akváriumokkal (hardscape, növények ültetése) lesz egy kis munkátok. :p

Szerintem ez lesz a legkellemesebb "munka" :p
Gratulálok, csak így tovább GA :clap:
De azért jóból is megárt a sok. :)
 
Key,
csak egyet ígérj meg légyszíves,hogy nem egy akvárium dekorációjaként fogjuk viszontlátni azt a kólásüveget :? :)
Egy szuper belső reaktort viszont összelehetne állítani belőle :thumbup: :lol:
Egy aquascaper álma, hogy egy saját boltot rendezhessen be tele növényes akikkal!!Nagyon irígykedem :mrgreen: :x :lol:
 
Jani 614 said:
Hát srácok csak gratulálni tudok! :thumbup: :clap:
Nagyon sok sikert kívánok hozzá!
Én bár elég messze vagyok de ha a sors is úgy akarja(meg az anyagiak)nyitásra megpróbálok felmenni!
Remélem jót tudunk dumcsizni majd!

Üdv Jani 614 :)

Ha édesapám nem érne rá akkor szívesen társulnék valakivel nyíregyháza környékéről!
Sajnos a díjkiosztóról és a börzéről is, idén elmegyek szívesen a megnyitóra és a börzére is!
 
mardelboy said:
Jani 614 said:
Hát srácok csak gratulálni tudok! :thumbup: :clap:
Nagyon sok sikert kívánok hozzá!
Én bár elég messze vagyok de ha a sors is úgy akarja(meg az anyagiak)nyitásra megpróbálok felmenni!
Remélem jót tudunk dumcsizni majd!

Üdv Jani 614 :)

Ha édesapám nem érne rá akkor szívesen társulnék valakivel nyíregyháza környékéről!
Sajnos a díjkiosztóról és a börzéről is, idén elmegyek szívesen a megnyitóra és a börzére is!

Februárban vizsgázni fogok de ha az anyagiak nem szabnak határt és a vizsgák is más napon lesznek
akkor beszélhetünk róla!
Majd dumcsizunk!
 
Back
Oldal tetejére