• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Valami készül megint?

DLaci said:
Jó ideje már csak a repkedő lasztikat látjuk :(
:evil:

JaJa de én meg csak holnap tudom meg mi is készül :twisted: . Mert várnak az álom manók :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
kisszsu said:
DLaci said:
Jó ideje már csak a repkedő lasztikat látjuk :(
:evil:

JaJa de én meg csak holnap tudom meg mi is készül :twisted: . Mert várnak az álom manók :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szerintem érdemes várni, lassan csak jön az infó :D
 
Valami készül megint.... valami készül megint ;)

Egy ideje elhintettük az infót, hogy valami készül a házunk táján. Ritkán szoktuk ennyire titokzatosak lenni, ha mégis akkor okunk van rá.
Mivel a díjátadó megtörtént és a titok nem titok többé, itt is elmondhatom ami valamennyire nyílt titok volt az elmúlt hetekben hónapokban.

A Green Aqua egy mérföldkőhöz érkezett. És bár a raktár rendszerünk elég jól üzemelt az emlúlt 2 évben, sokmindenben korlátozott minket. Ráadásul az amit csinálunk, nem kifejezetten a raktári tevékenység reprezentál. Minden a látványról szól és hiába a jó fotók, ez nem helyettesíti az élő akváriumok látványát.

Régóta tervezzük a boltnyitást leginkább helyszín miatt nem léptünk még. Érvek ellenérvek, csak a profit, esetleg ahogy eddig is, a különlegesség, a szépségről szóljon?
Valamikor pár hónapja megtaláltunk a nekünk való helyet. Ami az egész növényezéshez passzol. Egy nyugodt és kivételesen szép környék, egy exkluzív bolt, ami sok lehetőséget ad számunkra izgalmas terveink megvalósításához.

Boltot nyitunk végre. A növényes akváriumok boltját. Nem halas bolt, nem akvarisztikai bolt, nem kisállatkereskedés. Növényes akvárium bolt. ;)

Mivel szeretjük az igényes és szép dolgokat és meglehetősen sokat papoltunk már a hazai, sok esetben lehangoló boltok állapotán (tisztelet a kivételnek), úgy döntöttünk odatesszük magunkat itt is. Egy galériával egybekötött bolt, ahol sok sok növényes akvárium közé leülve kicsit jobban megismerheti mindenki a növényezés, az aquascaping rejtelmeit, szépségeit. Részben galéria, részben bolt. Sok sok akváriummal, élő növényekkel és az eddiginél is gazdagabb termék kínálattal.

Teljesen más a koncepció az ötlet mögött. És lehet bátorság részünkről, de nem kívánunk semmilyen más termékkel telezsúfolni a boltot. Nem lesz kutya, macska, hörcsög, pocok tartásához való termék. Nem a halkínálatban, haltenyésztésben leszünk erősek. Erre megvannak a megfelelő források máshol.

Aki hozzánk jön csak növényezés miatt jön majd. Egy kis ADA galéria, ahol valóban minden az igényességről szól majd. Lépésben haladunk nem egy több száz négyzetméteres bemutatóterem, de valamit elmond a helyről, hogy amikor megláttunk, mindhárman azonnal beleszerettünk.

A boltban most is dolgoznak a belső építészek, mert egy profi lakberendező segíti álmaink megvalósítását.

Aztán valamikor januárban mindent átköltöztetünk és terveink szerint február 1-től már csak onnan üzemelünk. Ezzel egy időre felhagyunk a raktározós dologgal és a netes rendeléseinket is új boltunkból intézzük majd.

Ahogy rajtatok is csattintjuk az ostort sok esetben a szebb akváriumok miatt, magunkkal szemben is nagy az elvárás. A bemutatóterem akváriumait olyan szellemben építjüók majd, hogy azok versenyekre is alkalmasak legyenek.

Hát így elsőre ennyit mondanék, lehet már így is sok volt. ;) Ahogy épül szépül a dolog tudni fogjátok. Igyekszünk beszámolni róla. Hamarosan kész a belső jöhetnek a bútorok, akváriumok, berendezés. Tervek szerint haladunk, bár a sors sajnos időnként ellenünk dolgozik.

Egy biztos, megnyitó ünnepség lesz és mindenkit szeretettel várunk majd egy garantáltan igényes és kellemes környezetben.
 
:clap:
Köszi! Viktor a bolt címe lemaradt. Szerintem fölösleges tovább titkolózni.
 
Gratulálok! :clap:
Máris várom a megnyitót! Remélem, addigra a pontos címet is eláruljátok, és ott tudok majd lenni.
És micsoda nyitás napi akciók lesznek! Lesznek? :lol:
Üdv: Tipegő
 
tipego said:
Gratulálok! :clap:
Máris várom a megnyitót! Remélem, addigra a pontos címet is eláruljátok, és ott tudok majd lenni.
És micsoda nyitás napi akciók lesznek! Lesznek? :lol:
Üdv: Tipegő

Az egyik nyitási akciónk az ajándék pelus lesz berottyantás esetére. :lol: :angel:
 
Én már arra is gondoltam,hogy bolt és galéria együtt lesz.Tőletek el sem tudnék képzelni színvonal alatti dolgot.Ez abszolut érződik,átjön,hogy elhivatottak vagytok mind a hárman a növényes akvarisztika népszerűsítésében.Eddig akármihez nyúltatok,az igényesség csak úgy sugárzott belőle.Nem is szabad alább adni semmi áron.Sok sikert hozzá és gratulálok.
Igyekszem magam "tehermentesíteni",hogy eljussak a megnyitóra.
 
DLaci said:
:clap:
Köszi! Viktor a bolt címe lemaradt. Szerintem fölösleges tovább titkolózni.

A pontos címet is el fogjuk árulni. De hogy be lehessen határolni, Törökbálinton lesz.
Tudom BKV és nem a város szívében vagyunk, de biztos vagyok benne, hogy akit érdekel a növényezés, be fogja vállalni ezt a kis távolságot.
A budaörsi Auchan-tól egyébként 2 perc.
 
Na megmondtam vagy megmondtam? :lol:
Remélem széplesz jólesz és akkor menni fog a szekér rendesen :)
És ti is csináltok egy naaaaagy Tropica-s tankot?És végre Bp-n is elérhető lesz a normális növényzet?
El sem akarom hinni annyira jó. :roll:
 
tibicuk said:
Én már arra is gondoltam,hogy bolt és galéria együtt lesz.Tőletek el sem tudnék képzelni színvonal alatti dolgot.Ez abszolut érződik,átjön,hogy elhivatottak vagytok mind a hárman a növényes akvarisztika népszerűsítésében.Eddig akármihez nyúltatok,az igényesség csak úgy sugárzott belőle.Nem is szabad alább adni semmi áron.Sok sikert hozzá és gratulálok.
Igyekszem magam "tehermentesíteni",hogy eljussak a megnyitóra.

Köszike ez igazán jól esik. Nem is igazán szeretnénk kompromisszumokat kötni, akkor inkább mással foglalkozunk. ;)
Szerencsére a bolt szépítésében sokat segít Ati párja Melinda. Remélem nem haragszik meg ha bedobom ide a blogját: http://blog.otherside.hu/

Azért a sok sok opti demo aki tényleg baba látvány lesz, amit a körítés majd csak még jobban kiemel. ;)
 
Sid said:
Na megmondtam vagy megmondtam? :lol:
Remélem széplesz jólesz és akkor menni fog a szekér rendesen :)
És ti is csináltok egy naaaaagy Tropica-s tankot?És végre Bp-n is elérhető lesz a normális növényzet?
El sem akarom hinni annyira jó. :roll:

Növények nélkül nincs növényes bolt ;)
 
Nagyon gratulálok! :clap: :clap: :clap:
Ezt mindenképp látni kell. :shock:
Sok sikert a mielöbbi nyitáshoz, és az akadálymentes munkához!
Szerintem a helyszin is jó helyen van (vidékieknek M1-M7-M0) ,nem kell bent bolyongani a belvárosban. Nekem meg még szerencsés oldalon is van.
Jővőre mindenképp meg fogom nézni. :thumbup:
 
kocsa said:
Nagyon gratulálok! :clap: :clap: :clap:
Ezt mindenképp látni kell. :shock:
Sok sikert a mielöbbi nyitáshoz, és az akadálymentes munkához!
Szerintem a helyszin is jó helyen van (vidékieknek M1-M7-M0) ,nem kell bent bolyongani a belvárosban. Nekem meg még szerencsés oldalon is van.
Jővőre mindenképp meg fogom nézni. :thumbup:

Köszike :)
Parkolással nem lesz gond az tuti. Ez volt az egyik ok a belvárosi leharcolt bolthelyek ellenében, ahol manapság már egy komplett halrajt ott lehet hagyni a parkolóautomatákban, cserébe csillagászati áron mérnek minden négyzetmétert. :thumbdown:

Tegnap a havazásban fent voltam, elképesztő relax. Már látom magam előtt az óriási wabi kusa tálakat tavasszal a kertben. ;)
 
Húúú ez nagyon jó lesz! :)
Izgatottan fogok belépni hozzátok! :) Ráadásul nem is lesz olyan messze innen a XI.kerülettől. :)
Sok sikert és még több akvakert rajongót kívánok a bolthoz!
Illetve sok türelmet, az olyan lehet, hogy buta kérdésekkel zaklatókhoz, mint amilyen valószínüleg jómagam is leszek! :)
Hajrá hajrá! :)
 
Örülök a boltnak. Bár nagy meglepi nem ért senkit szerintem. Már benne volt a levegőben. Sajna nekem gigamessze van, így a vásárlásra marad továbbra is az online rendelés. De azért legalább egyszer biztos, hogy megnézem.
 
kocsa said:
Szerintem a helyszin is jó helyen van (vidékieknek M1-M7-M0) ,nem kell bent bolyongani a belvárosban. Nekem meg még szerencsés oldalon is van.
:thumbup:
Fogjuk rá. :) Bár biztos lesznek látogatók az ország másikfeléből is...
De ha terjeszkedtek tudok ajánlani egy "állatos plázát" a másikoldalon M3 bevezetőn. Mogyoród pesti oldalán :)
 
Back
Oldal tetejére