• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Valami készül megint?

Jó volt a díjátadó és örülök én is, hogy végre elhatároztátok magatokat a bolt mellett. Ahogy írod is Viktor a növényes akvarisztika a látványról szól. Nagyon jó lesz, hogy lesz egy fix hely ahol össze lehet gyűlni, kibeszélni a növényezés csínnyát-bínnyát, közben pedig szuper demóakikon lehet nyugtatni a szemünket :!: Már csak abban reménykedek hogy valóbban meg tudtok nyitni már februárban. Akkor még én is ellátogathatok legalább egyszer hozzátok, mielőtt kimegyek külföldre. :thumbup:
 
DLaci said:
kocsa said:
Szerintem a helyszin is jó helyen van (vidékieknek M1-M7-M0) ,nem kell bent bolyongani a belvárosban. Nekem meg még szerencsés oldalon is van.
:thumbup:
Fogjuk rá. :) Bár biztos lesznek látogatók az ország másikfeléből is...
De ha terjeszkedtek tudok ajánlani egy "állatos plázát" a másikoldalon M3 bevezetőn. Mogyoród pesti oldalán :)

Hehe az itt van a szomszédban, néztük azt is, de full halott hely. Ráadásul nyomába sem ér a jelenlegi hangulatnak.
Sajnos valakitől mindig messzire leszünk, azért bízunk benne, hogy megéri majd a kis utazást.
 
Ha jól saccolok, akkor nekem kb. 10 perc lesz otthonról, 12 perc a munkahelyről. Ha lesz free wifi, akkor délutánonként lehet, hogy onnan dolgoznék ;) Srácok?
 
viktorlantos said:
Hehe az itt van a szomszédban, néztük azt is, de full halott hely.
Ez való igaz, egyenlőre. De úgy gondolom meg fog változni kb. egy éven belül.
Ennek oka: Csinálni kéne egy hidat az ott lévő patakon keresztül.
 
DLaci said:
viktorlantos said:
Hehe az itt van a szomszédban, néztük azt is, de full halott hely.
Ez való igaz, egyenlőre. De úgy gondolom meg fog változni kb. egy éven belül.
Ennek oka: Csinálni kéne egy hidat az ott lévő patakon keresztül.

( Véletlenül kitöröltem a hsz-ed végét Dlaci. Bocsi, ha tudod szerkeszd vissza .... :shifty: )

Szóval csak azt akartam hozzáfűzni, hogy reméljük a mogyoródi hely megéri még azt az időt, mire ezek a híd és egyéb út építkezések elkészülnek. Akkor akár lehetne a következő GA helyszín is... :)
 
hú srácok, ez óriási!! Végre valahára!
Magyarországnak is lesz egy saját NÖVÉNYES galériája.Le a kalappal előttetek!! :clap:
Szerintem rengeteg külföldi látogató is lesz!Egy igazi zarándokhely! :thumbup:
 
snoop85 said:
hú srácok, ez óriási!! Végre valahára!
Magyarországnak is lesz egy saját NÖVÉNYES galériája.Le a kalappal előttetek!! :clap:
Szerintem rengeteg külföldi látogató is lesz!Egy igazi zarándokhely! :thumbup:

Köszi, hát mi is legalább ennyire izgatottak vagyunk, ezt elmondhatom ;)
Bízunk benne, hogy most már fogadhatjuk a külföldi vendégeinket is. Ez lenne a terv. Egy kis ékszerdoboz lesz, amire büszkék lehetünk ;)
 
És ez az egész egy kis blogból indult..... :) én büszke vagyok rátok és a magyar akvakertészetre már most ! :)
 
Hát srácok csak gratulálni tudok! :thumbup: :clap:
Nagyon sok sikert kívánok hozzá!
Én bár elég messze vagyok de ha a sors is úgy akarja(meg az anyagiak)nyitásra megpróbálok felmenni!
Remélem jót tudunk dumcsizni majd!

Üdv Jani 614 :)
 
Sziasztok!

Ma érkezett meg a rendelésem, minden tökéletes, de ez az új bolt híre volt a legszebb! :clap: :clap:
Remélem február elsején tényleg tudtok nyitni, mert a családomat is sikerült megfertőznöm, és Apum már közölte velem miket szeretne szülinapjára feb.9 ;) Nem mintha a mostani adagot nem neki rendeltem volna karácsonyra :angel:
Üdv.
Aston
 
Ma kint jártam terepen és örömmel láttam, hogy szépen haladnak a dolgok.
Íme egy kis ízelítő a készülő galériából. ;)

5280517542_eab5353a3d_b.jpg


5279913943_616a6b25ac_b.jpg


5280520502_8edbc39ccc_b.jpg


5280521904_7c95444af1_b.jpg


5279918225_435caf0abd_b.jpg


Érkeznek a bútorok is. No meg a világítások...

5280524738_82ff33089b_b.jpg


A nano cube-ok oszlopai ;)

5279922097_dd5b9fbb16_z.jpg


Szóval haladunk....
 
Hú,ez nagyon durva már most...és mindez Magyarországon.ADA bútor színek...Látok egy hatalmas akinak való helyet.(?)
 
erre mondják, hogy nem szarral gurigáztok :lol:

Azért nem semmi egy ilyen boltot bevállalni, ahol kiállító akváriumok lesznek!

Ha találunk véletlenül algát, akkor külön diszkontot kapunk majd az aktuális vásárlásból(mondjuk diatom -5%, BBA -10%)?

:clap: :clap: :clap:
 
Látom szépen haladnak a dolgok, gratula!
Azért az ampervadász kollégák sem unatkoztak :mrgreen:
Remélem egy méretes UPS-t azért terveztek az áramkörbe!? Ha kell kedvező forrás szóljatok ;)
Üdvw: Krisztián
 
Back
Oldal tetejére