• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
A helyzet kielegito. Fejlodes kifogastalan, fonal erolkodik, de az onbizalmat most fogom sarba taposni. Ma esti vizcsere, 5 db black molly, teljes tap megvonas terveim szerint 1-2 hetig. Koszonet Rebalnak a 2 kiehezett nosteny mollyert.
6c326db89cd86bdf4dee45de5d7e9140.jpg
Minden téren kiéhezettek! :D :whistle: Már talán neki is estek az alganak!? Amikor én kaptam őket, egy percen belül cibálták a fonalat. Egyébként a fekete a domináns, úgy vettem észre.
 
Csak futó kép készült. A fonál alga gyors ütemben csökken bármilyen hihetetlen, de már nem sok látszik belőle. A molly-k megállás nélkül gyilkolják. Persze amikor Én már nem látom, bújik még ott rengeteg, de a mollykat nem lehet becsapni. Jó pár ritka és szuper mini buce került be. Ezekről majd később mert szinte pár levelesek voltak még két hete. Ez természetesen már sokat változott de szeretném előbb a kisebb változtatásokat megcsinálni.
DSC03366.JPG
 
Sziasztok.
Szépen halad minden. A fonal nem mutatkozik de benne van még mini változatban. Az egyik anya black molly bele fialt az akváriumba 12-14 kicsit, úgy hogy kivettem ma reggel a nagyobb mollykat. Egy kisebb méretű maradt benne, az elvétve található fonalak rendezése végett.
Napi szinten nem látok nagy változást csak , hogy a növények nőnek mint a gomba ezért össze szedtem pár képet dátummal, illetve lövök egyet most.

Március 17.-e kb 3 héttel az indítás után.
március 17.JPG


Kb 7 nappal ezelőtt:

7 nappal ezelőtt..JPG


És most ebben a percben:

DSC03409.JPG
 
Köszönöm szépen a véleményedet. De még szerencse, hogy megoszlanak a vélemények, mert ezt már más is kifejezte másik akváriumomra :)
Ez még nagyon kis éretlen de lassan már kezd beállni.
 
Sziasztok.
Fonal erőre kapott, van benne ambíció. Csak a dolgát teszi ez az élete. Bele túrna a hobbimba. WupiGoldberg frizkót hord....:cool:
Ocseny harasó szuka bijatj-al ötvözve :sneaky:

Villany dimm csökken, 2 hét csoki megvonás és szerintem következetes voltam. Pro táp megvon plant táp (csak micro) beindít, 2 naponta 1 ml. Nitrát foszfát leköszön egy időre.:finger: Feszedezzen csak.
DSC03495.JPG
 
Sziasztok.
Fonal erőre kapott, van benne ambíció. Csak a dolgát teszi ez az élete. Bele túrna a hobbimba. WupiGoldberg frizkót hord....:cool:
Ocseny harasó szuka bijatj-al ötvözve :sneaky:

Villany dimm csökken, 2 hét csoki megvonás és szerintem következetes voltam. Pro táp megvon plant táp (csak micro) beindít, 2 naponta 1 ml. Nitrát foszfát leköszön egy időre.:finger: Feszedezzen csak.
View attachment 29781

Én a fonálra inkább fordítva szoktam használni: Szuka, Bljátj, Ocseny horoso.....:oops:
Valahogy nem hatja meg :D
 
Sziasztok.
Mai vízcsere megtörtént, kb 60-65%. Remélem már kiürült a makro elem a vízből ma már nem volt kedvem tesztelni. 8 napig nem voltam itthon. A fonal gyönyörűen szintet lépet de úgy tűnik a 8 nap alatt csak az első 3-4 ben ugrott nagyot, és a másik 4 napban mintha megállt volna. Meglátjuk. Továbbra is csak microt kap, kevés fénnyel. Minimal kosz volt a víztükrön de pár perc skimmerezés megoldotta. Nagyon jó ez a skimmer ha felül bele megy garnéla vagy bármi, akár a halat beszívja, nem tud benne kárt tenni. Miután lekapcsolom egyszerűen távozik belőle.
 
Sziasztok.
Tegnap éjjel értem haza egyből ágynak estem. Délelőtt már jól láthatóan visszavonulót fújt a fonal. Akad még itt ott de nagyon visszaesett a mennyiség. Ezzel letudtam a vele való foglalatosságot mert volt ma pár elintézni való dolgom. Délután Gergő átjött és tüzetesen átvizsgáltuk az akváriumokat és mire lettem figyelmes? :) Tele van apró Luigi féle garnikkal szinte mindenhol látni belőlük, rengeteg kicsi kelt ki. Épp azt tárgyaljuk, hogy jó lenne ha Porsolyka garniai is szaporodnának amikor egyszer csak ott figyel egy fatörzsön egy pici csíkos kis crs :) Nagyon megörültem neki lehet van több is de mivel már nagy a dzsungel nehéz fel lelni. Képek készültek de csak holnap lesz belőle valami. Ez egy nagyon jó nap volt. (y)
 
Back
Oldal tetejére