• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Tudom én, hogy szándékosan lőttél ilyen geronimo képeket, hogy lássák Neked SONY kamerád van!
Amúgy az összkép még a teljes fejeddel is nagyon jó!
Ez a lávakő fal a mohákkal, alul meg a fák a bucékkal nagyon jó összhangban vannak.(y)
 
Tudom én, hogy szándékosan lőttél ilyen geronimo képeket, hogy lássák Neked SONY kamerád van!
Amúgy az összkép még a teljes fejeddel is nagyon jó!
Ez a lávakő fal a mohákkal, alul meg a fák a bucékkal nagyon jó összhangban vannak.(y)
Köszi szépen :) Nem maradt rá ma időm, de tervbe volt a benne levő kis fák felépítése bucékkal. Most elugrok még szoliba, utána mókushoz, és sajna vége az egy nap szabimnak. :(
 
A parkolásra figyelj szolizáskor, mert több tucat buce árát legombolhatják rólad a kerékbilinccsel, tudod!:banghead::dummy:
Barnább arcbőrrel tényleg jobb lesz, nem üt úgy el a lávakövektől!:D
 
A parkolásra figyelj szolizáskor, mert több tucat buce árát legombolhatják rólad a kerékbilinccsel, tudod!:banghead::dummy:
Barnább arcbőrrel tényleg jobb lesz, nem üt úgy el a lávakövektől!:D
A Noi memoria mindig meglep[emoji1]
Mostmar figyelek. Jovo heti progi 3 db buce teia, 2 db buce green velvet, ezek az annonymous hatterebe mennek, ide 3 db buce caterine mini a fakra. Brutal adagok a dobozban[emoji3]
 
Imádom ezt az akvát. :) A Buce-k lent gyönyörűek, a színek pedig... egy szó jutott róla eszembe: a színek és az összeállítás -számomra- tökéletes harmóniája. Aztán eszembe jutott, hogy "ja, pont ez a napló neve". (y)
 
Imádom ezt az akvát. :) A Buce-k lent gyönyörűek, a színek pedig... egy szó jutott róla eszembe: a színek és az összeállítás -számomra- tökéletes harmóniája. Aztán eszembe jutott, hogy "ja, pont ez a napló neve". (y)
Gergő annyira le van nyűgözve, hogy még azt sem veszi észre, az amit ír nem is egy szó, hanem a szakdolgozata. :D
Ugyanakkor igaza van. Tényleg nagyon baba. ;)

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
 
Imádom ezt az akvát. :) A Buce-k lent gyönyörűek, a színek pedig... egy szó jutott róla eszembe: a színek és az összeállítás -számomra- tökéletes harmóniája. Aztán eszembe jutott, hogy "ja, pont ez a napló neve". (y)
Koszonom. [emoji15]
Ez sincs meg befejezve de nem sietek vele. Nincs konkret tervem csak probalkozok ezzel azzal. Ami megtetszik megmarad. Versenyre nem keszulok vele csak egy harmonikus kis garnéla meg halacska lak. Itt is le fogom allitani a co- t es lowkent fof uzemelni mint az anonymous.
 
Sziasztok.
Megjöttek a pandacsíkok ide is került belőle 4 db. Kis sokk hatás után megkezdték a legelészést. Kissé durva itt a mozgásuk, itt ugye nagyon pici növények vannak, ezek meg igazi dúvadak. Megjöttek a mini bucék is a fák felépítéséhez. Egyelőre csak bele dobtam mert időm most nem nagyon van, hétvégi progi lesz.
Továbbá bele került még 10 db boraras brigitte. (Ezek valóban azok) Az előzőből, megtörtént a beazonosítás, 7 db brigitte és 3 db merah. Ezeket majd kihalászom és megeszem.
 
Back
Oldal tetejére