• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Jöjjenek az adatok.
Tds
Ph 6,8
Gh 5
Kh 3
Nitrit 0

Nitrát 5 mg/liter (jbl tesztcsík szerint 10mg/liter)
Foszfát 0,05 mg/liter
Kálium 13mg/l
Vas 0,4 mg/l
Itt tisztán látható az értékekből, hogy a növények mennyisége elenyésző, és az elszívás mennyisége minimális a bevitt táp mennyiségéhez képest.
Itt még GA plus visszasózott ro vízzel 50 %-os vízcserét csinálok ma. A tápmennyiség marad 1ml/nap.
The harmony: 20 liter 24-es tds-ü ro víz,Green Aqua gh plus-al visszasózva, 104 tds-re víz cseréje után. 2ml flora grow pro, és 1ml seachem fluoris excel hozzáadásával (tápozás/nap)
tds 142
gh 5
kh 6
ph 6,8
Nitrat 10mg/l
Foszfát 0,05mg/l
Kálium 8mg/l
Vas 0,2mg/l
Növény bubizás intenzív, haló, foszló levelek hajtásvégek nincsenek. Minimális növényzet van jelen.
 
Én is tervezek egy köves fás elrendezést ezután! Lassan össze ál a fejemben!!

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Irigyellek erte, hogy fejben le tudod jatszani. Sajna ez a gyengem. En ezt azt bele pakolok, nezegetem napokig es utana ha valami unalmas meg valtoztatom. Elkepzeles alapjan sajna nem megy. Itt is lesz meg fasitas boven, de meg nem tudom hogy. Es a teljes felso sor vagy felso 2 sor ko le lesz veve es aprobakkal helyettesitve.
 
Mostanában nagyon sok videót néztem külömböző elrendezésekről a YouTube-on! Félre ne értsd de nem másolni szertném más akváriumát csak ötleteket gyűjtök!

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Mostanában nagyon sok videót néztem külömböző elrendezésekről a YouTube-on! Félre ne értsd de nem másolni szertném más akváriumát csak ötleteket gyűjtök!

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Nincs baj a masolassal. Az az igazi muveszet. Masolj le valamit nincs ket egyforma ko, se fa. En nekem az meg ugy se menne.
 
Sziasztok.
Növekedés kielégítő, némi fonal jelentkezett. Nitrátom 1 mg/l a foszfátot minden héten igazítani kell hozzá mert teljesen eltűnik a vízből. Mar azon gondolkodom,hogy valami stemeket teszek párat a vízbe mert már 0,5 ml/ nap a napi táp adagom. Ennél kevesebbet már nem szívesen adnék. Viszont így már sanszos, hogy másból is kevesebbet fog kapni. Mindegy foszfátot külön bejuttattam, így állítottam be.
Pár kép.
DSC04264.JPG DSC04272.JPG DSC04278.JPG DSC04280.JPG DSC04293.JPG
 
Back
Oldal tetejére