• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Talachi csapat - The Rupture

Jelentem én voltam. Nyírtam. Fotózgattam.
image by m.marci667, on Flickr
image by m.marci667, on Flickr
image by m.marci667, on Flickr

Itt alul a riccardiacsomó azért néz ki jobban, mert Balázs nagy akijából jött frissen.:)
image by m.marci667, on Flickr
image by m.marci667, on Flickr
image by m.marci667, on Flickr

Komolyabban csak a flame mohát mertem nyírni, mert az még biztosan meg tud nőni. Fölmerült egyébként bennem ezzel kapcsolatban egy-két kérdés: Mennyire akarjuk, hogy homogén legyen? Mielőtt megnyírtam olyan volt, mint egy 4 centi magas gyepszegély, végig magasan körbe. A túl nagy magasságától eltekintve, nem tudom: ilyet akarunk, vagy csak foltokat? (Most nem célozgatni akarok, tényleg nem tudom.)
Illetve magasabb legyen-e, mint a gyep mellette? Szerintem ne, egyébként. Egyelőre csak simán alacsonyra nyírtam és nem vágtam bele nagyon cikkcakkokat. De ez a képeken talán látszik.

Az aci egyébként eljött teljesen előre is. Itt a magasabb szálakat nyírtam csak meg, a gyepet magát nem bántottam. Hátrafelé meg gondolom nagyjából kb. egyenletes gyepmagasságnövekedést kéne elérni, úgy hogy a vízszint alatt kicsivel már csak nagyon ritkán legyenek a szálak. Javítsatok ha nem.

A tenellus még mindig furcsa fajta, de szerintem most jól megy a látványhoz. Az öreg szálak algásak voltak, nem maradhattak.
Alul viszont kicsit kilóg a képből az a jobb oldali darab.

Riccardia még mindig elég szenvedős, de talán már elkezdett alakulni. Azért nem lesz olyan, mint szeretnénk az biztos.
A fissinek is nagyon furcsa színe van, sose láttam még ilyet. De él.
 
Nem értem ezeket a kényeskedő mohákat. Mindenük megvan ami kellhet. Sajnálom, hogy minden igyekezet ellenére ez kissé lerontja az összképet:(
 
Lassan lehetne egy igazi fotót lőni!
De azt a tenellust jobboldalról ki kellene írtani!!! De gyorsan! :)
 
Nekem most még az ugrott be, hogy mégiscsak meg kéne igazítani a bal fölső követ, mögé pedig valami füvet applikálni. Nem?

Holnap talán kimegyek...
 
Nekem most még az ugrott be, hogy mégiscsak meg kéne igazítani a bal fölső követ, mögé pedig valami füvet applikálni. Nem?

Holnap talán kimegyek...

Szerintem nem kell! Viszont a tenellussal bánjál el légyszi! Valamit kellene a helyére berakni.
 
riccardiaból gondolom valami kész darab kéne nem rácsos.
A vékonyabb tenellust is tüntessük el előröl?
 
Back
Oldal tetejére