• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Somewhere on the rocky shore

Atti, ne hülyéskedj! ;) Igen azt max egy vékonyabban tudtam volna elképzelni, viszont akkor az üveg takarítása lett volna elég nehézkes (így is elég szűkös a hely)... :)
 
Nekem, amikor egy kicsit több Hydro és egy picivel kevesebb spiky moss volt az jobban tetszett de ez még így akkoris 10/10 :p egyik kedvenc.
 
Ha már fényképeztem, akkor a kicsi is kapjon 1-2 csattintást: ;)

Kp033-4.jpg

Kp057-1.jpg

Kp034-3.jpg

Kp025-9.jpg
 
Csináltam egy 1 perces vidit az aksiról. Most 3,5 hónapos :clap: HAC után szerintem be is kerül a kész akváriumok topicba. ;)

 
Mivel sokan említették már a ritkítást :twisted: , ma kicsit nekiestem a rendszernek. Íme az eredmény:

Kp004-11.jpg

Kp008-11.jpg
 
Szia Atti!

Átnéztem az AGA-s képeket!
Szerintem a beküldött fotódnál sokkal jobbakat mutogatsz nekünk (kicsit sötét lett és nem jelentek meg az igazi színei sem)!
Mért hagysz másoknakis esélyt?!

Persze az jól esik, hogy az itthoni közönséget szebb fotókkal kényezteted!
 
Megnyugodtam, hogy nem csak nálunk jöttek be a házba a legyek. Nem értik, hogy kívül távolabb :crazy:. ;)
Jó kép.
 
Szia Atti!

Megoldás lehet az Arowana, vagy a Jávai lövő hal- csak a medence méretével ( meg második esetben a víz sótartalmával)
lehetnek gondok!

Egyébbként mit is nyírtál?!

Lehet kérni az akvárium konzerválását (megmentését az utókornak)?!
 
Király képek,Atti,fasza az aki! :D

inadsz said:
Megnyugodtam, hogy nem csak nálunk jöttek be a házba a legyek. Nem értik, hogy kívül távolabb :crazy:. ;)
Jó kép.

Kívül távolabb? :lol:
 
Ebben a GERONIMO időben teljesen magamba fordultam.. :lol: :lol: Holnaptól még a motort is lerakom, így rámtört a depresszió.. De szerencsére egy régi kis ismim visszatért, és nagy örömömre ismét belehörpintett az akiba :mrgreen:

IMG_0926-1.jpg
 
Back
Oldal tetejére