• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A polip homlokát eltakarod még valamivel, vagy majd benövik a stemek?

A sörényen, és a frizkón már túl vagyok. Most szerintem hagyom így.
Esetleg a mohapamacsokat rakosgatom tovább felfelé, mint eddig.
Azért azt sem szeretném, hogy teljesen ellepje, bár ha lesz még elég idő rá, az is lehet egy irány... ;)

Láttam, hogy bevált a doki! Hát azt kell mondanom nekem is. Pedig bárki megmondhatja, hogy én ezt az akvárium előtt leölt fekete kakassal egy lapon említettem csak eddig. :D
(Remélem egyesített marketing gépezetünk végül megtöri @keszalvo ellenállását, és végre felvehetjük a jutalékot.)
 
A sörényen, és a frizkón már túl vagyok. Most szerintem hagyom így.
Esetleg a mohapamacsokat rakosgatom tovább felfelé, mint eddig.
Azért azt sem szeretném, hogy teljesen ellepje, bár ha lesz még elég idő rá, az is lehet egy irány... ;)

Láttam, hogy bevált a doki! Hát azt kell mondanom nekem is. Pedig bárki megmondhatja, hogy én ezt az akvárium előtt leölt fekete kakassal egy lapon említettem csak eddig. :D
(Remélem egyesített marketing gépezetünk végül megtöri @keszalvo ellenállását, és végre felvehetjük a jutalékot.)
Nekem azt mondták érte többet kapunk:D Na majd meglátjuk mennyit rendel:p
 
Nekem azt mondták érte többet kapunk:D

Jah! 8 évet harmadolva. :ROFLMAO:
Egyébként meg szeretnék panaszt bejelenteni. Hol vannak a CD videóból a bekapcsololási idők?
Ha tudnám, nézném, mint Kisherceg a naplementét. :p

...a vasas rudat 2-4 hónapra javasolja a japán nagymester cége...:)

Szerintem ez attól is nagyban függ, hogy mennyire rozsdaálló :D, de momentán nincs is itthon japán rúd, csak német golyó...
És még mindig az akvarisztikáról írok... :facepalm:
 
Jah! 8 évet harmadolva. :ROFLMAO:
Egyébként meg szeretnék panaszt bejelenteni. Hol vannak a CD videóból a bekapcsololási idők?
Ha tudnám, nézném, mint Kisherceg a naplementét. :p



Szerintem ez attól is nagyban függ, hogy mennyire rozsdaálló :D, de momentán nincs is itthon japán rúd, csak német golyó...
És még mindig az akvarisztikáról írok... :facepalm:
Hogy mi? Japán GERONIMO és német here? Na de kérem, ez nem az a fórum:D
Na ja a kapcsolások... Feladtam:LOL: amikor bátyáménál (Super, M3) azt gondoltam: ok, 3szor 1percet működik 1perces szünetekkel, majd 8perc pihenő után megint kezdi, jött egy 13perces kihagyás is. Aztán ezt cifrázta:cautious:. Kitartásom ellenére nem én leszek, aki kettő típusnál végig nézi mind a három módot jutalék ide, vagy oda:D
 
Azért félő, Ildinek elöbb-utóbb szemet szúr a sok drága etető gyűrű, etető tál, vizkozítás vizsgáló, valamint víz minta vételező edény. Ráadásul mind kisértetiesen hasonló alapanyagból. :D

Kreáltam is egy ide illő rövid imát:
Adj istenem elég pénzt a férfi (nő) hobbijához, és megfelelő jártatlanságot párja számára a számok terén! Ámen!

Tapatalk-kal küldve...
 
Azért félő, Ildinek elöbb-utóbb szemet szúr a sok drága etető gyűrű, etető tál, vizkozítás vizsgáló, valamint víz minta vételező edény. Ráadásul mind kisértetiesen hasonló alapanyagból. :D

Kreáltam is egy ide illő rövid imát:
Adj istenem elég pénzt a férfi (nő) hobbijához, és megfelelő jártatlanságot párja számára a számok terén! Ámen!

Tapatalk-kal küldve...
Ámen!:D
 
Bizony. A kép is neked készült az arányokat szemléltetendő.
Ne feledd, ami nem hajlik, az törik...
(Pl. Az akváriumüveg) :)

Tapatalk-kal küldve...
Legkozelebb legyel eroszakosabb, es igerem beadom a derekam ;)

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A7600-H eszközömről
 
Sziasztok!

Még egy jó ideig megpróbálok ellenállni, az olló hívó szavának, de ha majd egyszer engedek, akkor ki melyik irányban indulna el?
(lehet egyéb ötleteket is adni! ;) Előre is köszönöm!
1.
upload_2017-2-26_10-23-48.jpeg
2.
upload_2017-2-26_10-24-6.jpeg
3.
upload_2017-2-26_10-24-25.jpeg
4.
upload_2017-2-26_10-25-30.jpeg
 
Back
Oldal tetejére