• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Köszönöm mindenkinek a véleményeket! Akkor az egyes jobb oldala, és a hármas kiesett a kosárból. Jelenleg a négyes van talán a legközelebb, de aztán könnyen átcsaphat ez kettesbe is mindenféle baloldallal. ;)

Tapatalk-kal küldve...
 
Na Viktor itt a kép, de nem hiszem, hogy erre vártál.
Szögletesre vágtam mindent, hogy jól menjen az akvárium formájához. :ROFLMAO:
32539418464_dfcab78548_c.jpg
Kell majd némi idő, amíg majd minden megint szépen bedúsul, de hát nem vagdoshatom, minden héten...
Ráadásul még a Riccardiát is sikerült letépnem. Hát szép kis alak vagyok. :p
Ellenben így újra átlátni a gyökér akatt:
32539418274_e16c9e8294_c.jpg
Azért ezek a garnélák az életben nem ennyire pirosak ám!

Ildikó (nem a feleségem) sajnos már nem élte meg a névnapját. A héten vedlési baleset áldozata lett. :( A sajnálatos esemény igen bizarr volt, ezért nem kélszítettem róla képet.
 
A 'tetszik' nem az utolsó mondatra ment. :(
Egyébként mindig meglep, hogy ennyiféle arcát képes vagy kihozni Mr. Polipnak. :)
Nagyon jól néz ki az a Riccardia-folt ott a közepén. :) (y)
Feleségednek boldog névnapot!
A rákokból van(nak) még túlélő(k)?
Szerk.: a Wallichii eltűnt, vagy csak elbújt? (n)
 
A 'tetszik' nem az utolsó mondatra ment. :(
Egyébként mindig meglep, hogy ennyiféle arcát képes vagy kihozni Mr. Polipnak. :)
Nagyon jól néz ki az a Riccardia-folt ott a közepén. :) (y)
Feleségednek boldog névnapot!
A rákokból van(nak) még túlélő(k)?
Szerk.: a Wallichii eltűnt, vagy csak elbújt? (n)

Köszi, de ez most inkább a plasztikai műtő, mint egy új arc. :D
70a267f4155163a3c7043031c6b53dba.jpg
Ráadásul, bár a szándék, és a cél nemes, de a sebész még elég kontár.
Sok beteg fog szerintem még elhalálozni a kezei alatt, amire végre egyszer valami maradandót alkot. :whistle:
A rákok közül már csak vöröske él. Meg is beszéltem a srácokkal, hogy ha megéri a nyarat, akkor inkább visszavisszük a tengerbe.
Nem állatnak való ez a low tengeri akvarisztika. :rolleyes:
A Wallichii meg ott van hátul, csak nem igazán tudja felvenni a versenyt az előtte lévő HM-el, és Erectussal.
 
Utoljára módosított:
A lájk most inkább a dumára ment, mert - bár hiába értem a "nem járunk hetente fodrászhoz" koncepciót - az előző állapot után nekem ez így sovánka', 'jába nagyon szép :)
És Te Sanyi! :) , középről a staut én kikapnám mint a huzat. Bal oldalon oké, meg a kétoldalt a crypok is (pygmaea?) különösen oké, de az a stau nekem nagyon szúrja ott a szemem.
 
A lájk most inkább a dumára ment, mert - bár hiába értem a "nem járunk hetente fodrászhoz" koncepciót - az előző állapot után nekem ez így sovánka', 'jába nagyon szép :)

Nem vagyunk egy kicsit maximalisták? ;) Azért persze értem én. Igyekszem ezentúl a nyírás helyett mindig nagyobb akváriumra váltani. :p

És Te Sanyi! :) , középről a staut én kikapnám mint a huzat. Bal oldalon oké, meg a kétoldalt a crypok is (pygmaea?) különösen oké, de az a stau nekem nagyon szúrja ott a szemem.

Ha zavar, photoshopold ki, vagy ragasz egy szigszallagot a monitorra. :D
Egyébként ilyen magasan nekem se tetszik. Ezért is szoktam időről időre újra és újra visszavagdosni szegénykét 1-2 centire.
Kivenni nincs szívem, de talán nem is feltétlenül kell. :unsure:
Mellékesen már a bal oldali nyurgák sem tetszenek, ezért szerintem ők is közel tőből vágva, mennek majd pár centivel lejjebb...
 
Boldog nevnapot kívánok!
A froclizás meg peregjen le rólad, mint annyi minden más is. :)
Egy nanot berendezhetnél ennek a szépségnek.

Köszönöm!
Ők is ezt javasolták, de nem igazán vagyok tisztában a műanyag növények tápszükségletével. :p
 
Back
Oldal tetejére