• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ingyen pl. az Edda, a Mozaik... :p
http://www.fmedda.com
De leginkább bármelyik nyomda.. :)
@Szabó Henrik Írd be a keresőbe, hogy "puzzle nyomtatás" és válassz a hozzád közeliekből ;)

Szerk: bocsi Sanyi, azt elfelejtettem, hogy a kis képeken is ti vagytok és abból van a nagy kép. Csak ész nélkül írtam, mert puzzle-nek nézett ki a fotón, de aztán eszembe jutott, hogy nemegyszer láttam én ezt élőben is és ez tulajdonképpen több annál! De azért szerencsére ezt is nagyon sok helyen elkészítik, viszont javítom a keresőszavakat :) "mozaik fotó"
Na meg nem tudom Ildi mit szólna, ha Henrikék nappalijában is ő lenne.. :D :D
 
Utoljára módosított:
De leginkább bármelyik nyomda.. :)
@Szabó Henrik Írd be a keresőbe, hogy "puzzle nyomtatás" és válassz a hozzád közeliekből ;)

Szerk: bocsi Sanyi, azt elfelejtettem, hogy a kis képeken is ti vagytok és abból van a nagy kép. Csak ész nélkül írtam, mert puzzle-nek nézett ki a fotón, de aztán eszembe jutott, hogy nemegyszer láttam én ezt élőben is és ez tulajdonképpen több annál!
Nagyok vagytok koszonom.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
"Torzonborz és mosdatlan, és csimbókban lóg a haja...", de már tudom, hiba volt "átmenetileg" visszarakni az akváriumba.
Bár a hydrot 99%-ban már eltávolítottam, de még a Blackout kollégától véletlenül hozzám (vissza)került és elburjánzott Microsorum Tridenthez sincs szívem hozzányúlni, nem hogy teljesen szétszedni, pedig tudom, azonnal nagyobb lenne a motivációm az új scape-re. :rolleyes:
Ő meg, mintha tudná, hogy mennie kell, direkt nem hajlandó algásodni, sőt, majd kicsattan az egészségtől.
Ráadásul némelyik növény olyan regenerációs tulajdonságokról tesz tanúbizonyságot, hogy az valami megdöbbentő! :eek:
A mohák mindenütt felütötték a fejüket, a HM pár fehér gyökér szálacskából nőtt újra, a híresen hisztis HC egy kövön megkapaszkodott darabból borította be a hátsó szekciót, a MC-nak valószínűleg egy levágott része maradhatott valahol a Riccardiában, az előbb emlegetett Hydro meg egy Pecás kollégával elfelezett pár centis hajtásból vált az akvárium életét megrontó fél literes-literes növénymasszává. :p
Tudom, újabb hiba, de ahogy ma nézegettem, elhatároztam, hogy megérdemel még egy búcsú videót is.
Persze csak sebtiben telefonnal kézből elkészített felvételek, meg a végét is elkapkodtam, de remélem azért átmegy a frusztrációm oka...

 
Tök jó, hogy még mindig ilyen egészséges minden. Átérzem, hogy fájhat megválni tőle :( Az összképre viszont inkább nem mondok semmit :D
A videó ismét frankó, nagyon érzed a zeneválasztást is. Látom, a garnélák már kicsit vadasodnak, végre nálad sem csak perfekt sakurák születnek :p A garnélaszállító hajó nagyon vicces elcsípett pillanat volt, tetszett (y)
 
"Torzonborz és mosdatlan, és csimbókban lóg a haja...", de már tudom, hiba volt "átmenetileg" visszarakni az akváriumba.
Bár a hydrot 99%-ban már eltávolítottam, de még a Blackout kollégától véletlenül hozzám (vissza)került és elburjánzott Microsorum Tridenthez sincs szívem hozzányúlni, nem hogy teljesen szétszedni, pedig tudom, azonnal nagyobb lenne a motivációm az új scape-re. :rolleyes:
Ő meg, mintha tudná, hogy mennie kell, direkt nem hajlandó algásodni, sőt, majd kicsattan az egészségtől.
Ráadásul némelyik növény olyan regenerációs tulajdonságokról tesz tanúbizonyságot, hogy az valami megdöbbentő! :eek:
A mohák mindenütt felütötték a fejüket, a HM pár fehér gyökér szálacskából nőtt újra, a híresen hisztis HC egy kövön megkapaszkodott darabból borította be a hátsó szekciót, a MC-nak valószínűleg egy levágott része maradhatott valahol a Riccardiában, az előbb emlegetett Hydro meg egy Pecás kollégával elfelezett pár centis hajtásból vált az akvárium életét megrontó fél literes-literes növénymasszává. :p
Tudom, újabb hiba, de ahogy ma nézegettem, elhatároztam, hogy megérdemel még egy búcsú videót is.
Persze csak sebtiben telefonnal kézből elkészített felvételek, meg a végét is elkapkodtam, de remélem azért átmegy a frusztrációm oka...

Jó kis videó, elnézegetheti az ember egy darabig ezeket a finom részleteket!
 
"Torzonborz és mosdatlan, és csimbókban lóg a haja...", de már tudom, hiba volt "átmenetileg" visszarakni az akváriumba.
Bár a hydrot 99%-ban már eltávolítottam, de még a Blackout kollégától véletlenül hozzám (vissza)került és elburjánzott Microsorum Tridenthez sincs szívem hozzányúlni, nem hogy teljesen szétszedni, pedig tudom, azonnal nagyobb lenne a motivációm az új scape-re. :rolleyes:
Ő meg, mintha tudná, hogy mennie kell, direkt nem hajlandó algásodni, sőt, majd kicsattan az egészségtől.
Ráadásul némelyik növény olyan regenerációs tulajdonságokról tesz tanúbizonyságot, hogy az valami megdöbbentő! :eek:
A mohák mindenütt felütötték a fejüket, a HM pár fehér gyökér szálacskából nőtt újra, a híresen hisztis HC egy kövön megkapaszkodott darabból borította be a hátsó szekciót, a MC-nak valószínűleg egy levágott része maradhatott valahol a Riccardiában, az előbb emlegetett Hydro meg egy Pecás kollégával elfelezett pár centis hajtásból vált az akvárium életét megrontó fél literes-literes növénymasszává. :p
Tudom, újabb hiba, de ahogy ma nézegettem, elhatároztam, hogy megérdemel még egy búcsú videót is.
Persze csak sebtiben telefonnal kézből elkészített felvételek, meg a végét is elkapkodtam, de remélem azért átmegy a frusztrációm oka...

Nagyon klassz kis videót csináltál.
Igazából Gergő minden érszrevételemet leírta,amit már csak a videó után láttam,úgyhogy csak ennyit tudok mondani:(y)(y)(y)
 
Köszi srácok! Igen, ahogy többször írtam, szerintem sem szép így már.
De ugye tudjátok, a köveket csak hellyel-közzel raktam az akváriumba, a növényesítésben meg csak kb annyi részem volt, hogy egy két Anubiast, és Cryptot tettem ide oda, mindenféle gyökérmetszés, és ültetés nélkül.
A többi növényt mind az akvárium nevelte magától, szóval őt szidjátok! :D:p

nagyon érzed a zeneválasztást

Az hagyján! De látnád a halaimat! :D Még @ideoda kérdése miatt kaptam le anno az Uropthalmoidesek csapatmozgását, amiről aztán kiderült, hogy mindenféle vágás nélkül! :wideyed: passzol a Neverhood zenéjére!
(A video minőségéért elnézést! Eredetileg nem nyilvános fórumvideónak készült.)


jobb, mint az én teljesen elhanyagolt szigetem...

Hiszem, ha látom... ;)
 
Utoljára módosított:
Bár @Pecás ígérte, én jöttem fotómontázzsal.
A mai napon felajánlottam a polipot valakinek, aki kedvet érez tovább bűvészkedni vele:
https://akvakertesz.hu/threads/polipot-ajandekba.7280/
Ezzel a részemről az akvárium naplóját végképp lezártam.
Szép napokat éltünk meg a másfél év alatt, de egyszer minden rossz véget ér. :D
Kérek egy moderátort, hogy helyezze át a lábasfejűt a befejezett naplók közé! Köszönöm!

Nektek pedig köszönöm a sok növényt, tanácsot, ökörködést, amivel a naplót és az akváriumot gazdagítottátok!
Visszanézhetitek, és eldönthetitek, kinek melyik volt a kedvenc arc:
animated400.gif
 
Egy polip margójára (vagy a Margó polipjára)

Egy hónapja, hogy lezáródott a napló, de leendő gazdája (aki érdeklődő híján az öcsém lett) még mindig nálam pihenteti a fát.
Jelenleg az egyébként szintén öcsémre váró élőlénytárolót dekorálja, ami minimális táppal, talaj nélkül, a fiam asztali lámpájának esetleges fénye mellett egy darab szivacsszűrővel, és Ildi rosszalló fejcsóválása közepette ketyeg.
(És pont ez a baja vele, ugyanis elalvás előtt nem igazán szereti ezt a pot-pot-pot hangot... :p)
Ha végre elkerül, a terveim szerint a helyét a hálószobában egy kis, kizárólag növények tárolására szolgáló izé veszi át pot-pot-pot nélkül. :D

upload_2018-1-10_19-44-30.png

upload_2018-1-10_19-45-5.png
 
Egy polip margójára (vagy a Margó polipjára)

Egy hónapja, hogy lezáródott a napló, de leendő gazdája (aki érdeklődő híján az öcsém lett) még mindig nálam pihenteti a fát.
Jelenleg az egyébként szintén öcsémre váró élőlénytárolót dekorálja, ami minimális táppal, talaj nélkül, a fiam asztali lámpájának esetleges fénye mellett egy darab szivacsszűrővel, és Ildi rosszalló fejcsóválása közepette ketyeg.
(És pont ez a baja vele, ugyanis elalvás előtt nem igazán szereti ezt a pot-pot-pot hangot... :p)
Ha végre elkerül, a terveim szerint a helyét a hálószobában egy kis, kizárólag növények tárolására szolgáló izé veszi át pot-pot-pot nélkül. :D

View attachment 46866

View attachment 46867
pici ritka lyukú szivacs darabka a cső végébe, és megszűnt a pot-pot.
 
Back
Oldal tetejére