• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nano iwagumi 25 literben

A HC nem komázza a nagyon meleg vizet. Ez úgy 27 C felett van nála. Ahogy elnézem, friss ültetés, idő kell az átálláshoz, de ha jobban megnézem a csatolt képeidet, az a pár elbomló HC a kövek árnyékában volt erőteljesen. Nem egy árnyéktűrő fajta.
Az átállásához kell egy kis idő, nálam is úgy volt kezdetben hogy megmegy, de aztán erőre kapott és beszőnyegesedett.
 
CO2-t tolni kell neki. Lehet magasan van a difi es tulsagosan hajtod a felszint, minden gaz kimegy a vizbol. Ha tudsz adagolj Easy Carbo-t is, a HC iszonyat szereti az ilyesmit.

Ha megoldhato az akvárium vize inkabb 22 korul legyen. Ventillatorral tudod huteni.

Ezen kivul gyakori 2-3 napos vizcserek 20 fok alatti vizzel meg a foto idoszak elejen vagy utana
 
CO2-t tolni kell neki. Lehet magasan van a difi es tulsagosan hajtod a felszint, minden gaz kimegy a vizbol. Ha tudsz adagolj Easy Carbo-t is, a HC iszonyat szereti az ilyesmit.

Ha megoldhato az akvárium vize inkabb 22 korul legyen. Ventillatorral tudod huteni.

Ezen kivul gyakori 2-3 napos vizcserek 20 fok alatti vizzel meg a foto idoszak elejen vagy utana


Köszönöm szépen!!
 
Jó lett az elrendezés! Most tervezek én is egy hasonlót indítani, ezért nagyon hasznos a naplód, figyelemmel kisérem a változásaid és tanulok ;) Csak így tovább!
 
Adtam még egy esélyt a HC-nek. Ma meg volt a beültetés. Szálanként elég macerás volt de csak a végére értem. Hűtöm az akvárium vízét. 27 fok helyett 23-24 fok. Remélem ezt már jobban fogja szeretni. A CO2 is megy rá rendesen.
 
19078789_4807e4d5856135181f3a179290477815_l.jpg


19078787_b18a308ac4942c3b157443e3f283debd_l.jpg
 
Rhizora szerintem nem kell blackout. Az elejèn szinte termèszetes ha jön, de cserèbe nagyon könnyen el lehet távolìtani, èn leszìvtam co csővel, magától eltűnt pár hèt alatt.
 
A rizo eltünt. A pár napos blackout nem viselte meg a növényeket. Remélem ez így is marad. Raktam be egy amano garnélát, de ma ki is vettem mert nagy szeretettel ásta kifele a HC-t.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére