• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Light and shadow

Pedig teljesen rendben van. Jó ránézni még ha kicsit elvadult is! Talán a két szélén lévő magasabb fű ami megtrükközi az arányokat. De nélküle kevesebb lenne amit látok. (y)

A szürke szikla hogy maradt bent hátul?
Megszokta a szemem. :whistle: Igazából elfogyott a készlet a kőből.
 
És akkor ide is beteszem a végső képet.
IAPLC 616. hely
Tetszik, de pár gondolat is eszembe jut róla:
- a @viktorlantos által említett kő (ha kivetted volna, talán a hiánya kevésbé lenne zavaró, mint amennyire magára rántja a tekintetet)
- középen a csúcsos főkövet nem próbáltad 1-2 cm-el magasabban? Úgy mivel sokkal magasabb hatást keltene (legalábbis az én szememben), kicsi plusz mélység képzetet adhatna. (valószínűleg erősen szubjektív dolog)
- bal elől a pinatifida kicsit nagynak tűnik
- két szélén jó ez a kócossága, de picit talán túlnőtt, az arányokat torzítja
Összességében tetszik, mert sok olyan ötlet van benne, amin sokat szoktam agyalni én is, ötletek, amik talán nem bevett sztenderd dolgok, ezért kevesen vállalják be.
A helyezés nem olyan vészes, néha nem teljesen érthető magunk fajtának egyik-másik akva pontozása/helyezése.
 
Tetszik, de pár gondolat is eszembe jut róla:
- a @viktorlantos által említett kő (ha kivetted volna, talán a hiánya kevésbé lenne zavaró, mint amennyire magára rántja a tekintetet)
- középen a csúcsos főkövet nem próbáltad 1-2 cm-el magasabban? Úgy mivel sokkal magasabb hatást keltene (legalábbis az én szememben), kicsi plusz mélység képzetet adhatna. (valószínűleg erősen szubjektív dolog)
- bal elől a pinatifida kicsit nagynak tűnik
- két szélén jó ez a kócossága, de picit talán túlnőtt, az arányokat torzítja
Összességében tetszik, mert sok olyan ötlet van benne, amin sokat szoktam agyalni én is, ötletek, amik talán nem bevett sztenderd dolgok, ezért kevesen vállalják be.
A helyezés nem olyan vészes, néha nem teljesen érthető magunk fajtának egyik-másik akva pontozása/helyezése.
Sok variációt kipróbáltam, de ez volt a leg harmónikusabb számomra. A pinatifida tényleg nagy, a kilógó kő is zavaró, de összképet nem zavarja, úgyhogy hagytam. Sőt igazából ez az elrendezés volt eddig a kedvencem. De a leg érdekesebb élmény az volt, hogy a kövek szinte vezették a kezemet, annyira oda kivánkoztak ahhol vannak, hogy nekem csak asszisztálni kellett mellettük. Hát igen a természet ajándéka , ezért szeretem ezt a hobbit.
 
Sok variációt kipróbáltam, de ez volt a leg harmónikusabb számomra.
Ez a legfontosabb, hisz' a Te szobád dísze.
Amit leírtam, az pár gondolat volt, ami eszembe jutott. Ahogy írtam is: erősen szubjektív.
Ami nekem sokat jelent és amiért különösen tetszik ez az alkotásod, hogy -ahogy írtam is- sok gondolatomat láthatom a valóságban megépítve és ezért sok köszönettel tartozok Neked.
 
Ez a legfontosabb, hisz' a Te szobád dísze.
Amit leírtam, az pár gondolat volt, ami eszembe jutott. Ahogy írtam is: erősen szubjektív.
Ami nekem sokat jelent és amiért különösen tetszik ez az alkotásod, hogy -ahogy írtam is- sok gondolatomat láthatom a valóságban megépítve és ezért sok köszönettel tartozok Neked.
Igazán nincs mit, ezért jó ez a fórum mert inspiráljuk egymást, így talán kialakulhat egy magyar irányzat. :)
 
Back
Oldal tetejére