• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

kisszsu 3. akváriuma

Káosz :D

Kikerült a Cabomba mert a Ammania senegalensis szépen elnyomta most helyette kicsi Ammania van ami még nem látszik.
A rotalát megnyírtam kb. 2 hete és a levágott szálakat vissza raktam a többit kiszedtem.
Holnap vízcsere, nyírás igazítás ültetés. :)

IMG_4194.JPG
 
Nagy unalmamba megnyírtam a kis akváriumba a gyepet, holnap itt is csinálok egy vízcserét.
A kép egy kicsit sötét letto_O
IMG_4206.JPG


Új szerzemények ők váltják majd a riliket.
IMG_4216.JPG


IMG_4219.JPG


4-en voltak de sajnos az első napon a Boraras-ok rájuk cuppantak :wideyed:. (elég kicsik voltak mikor megvettem őket)Pedig rendesen etetek, biztos tetszett nekik, hogy színesek.:banhappy:
Még veszek hozzájuk pár darabot.
 
Szia !
Kicsi OFF! de muszáj megkérdeznem ... A kicsi akvának lett azótaa naplója ? (Remélem nem csak én siklottam el felette )
Szépek egyébként nagyon az akváriumaid ... :) A bonsai fa ,hogy bírja ? Nem málik eg ilyenek ?
 
Zsííííír (y) A lilás háttérrel kicsit pszichedelikus, de legyen :X3:
A növények gyönyörűek... hova zavartad el az algákat?
 
Mikor lesznek ilyen szép egészségesek a növényeim? Nagy gratula! Csodaszép.
Szia!
Idővel türelemmel neked is lesz, hiszen csak még most kezdted el 1-2 év és sikerülni fog. Mindenki így kezdi:).
Szia !
Kicsi OFF! de muszáj megkérdeznem ... A kicsi akvának lett azótaa naplója ? (Remélem nem csak én siklottam el felette )
Szépek egyébként nagyon az akváriumaid ... :) A bonsai fa ,hogy bírja ? Nem málik eg ilyenek ?
Szia!
Köszi! A kicsi akvárium is meg van, itt csücsül mellettem az asztalon. Nem indítottam neki naplót, sokat dolgozom keveset tudok fórumozni, csak inkább olvasgatok. A fa jól érzi magát nem mállik, de ki lesz cserélve idővel, mert nagy ebbe az akváriumba. Nagyon leárnyékolja a talajt ami nem kedvez a hc-nak. Alga csak az üvegen az is csak akkor ha vízcsere után nem takarítom le, következő vízcsere alkalmával látszik csak igazán:)
Zsííííír (y) A lilás háttérrel kicsit pszichedelikus, de legyen :X3:
A növények gyönyörűek... hova zavartad el az algákat?
Köszi!
Azért lilás a háttér mert nem állítottam a fényképezőn csak bekapcsoltam és kézből fényképeztem. Az isten tudja min is állt.:)
Alga van, na nem olyanok amiket az alga topic-ban olvasni. Hanem csak ilyen pöttyök amit néha leszedegetek:unsure:
 
Szép lett az akváriumod, érződik a hozzászólásaidból, hogy nagy szeretettel gondoztad. (y)
Kíváncsian várom az újat, eddig jól néz ki.
 
Nagyon tetszett az aki!! Gyönyörű, fullos növények!!! :D;):) Ez az elburjánzott változata nekem iszonyatosan tetszett!
 
Back
Oldal tetejére