• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

kisszsu 3. akváriuma

Már jó régen nem írtam a naplómba.
Nem sok változás történt a növények nőnek és nyírom megint nőnek megint nyírom:).
Tegnapi nyírás vízcsere utáni kép.
A neonokat lecseréltem amanda lazacra.
A HM mögé bekerült egy adag Myriophyllum mattogrossense red a baloldali tesvérétől egy kicsit lassabban fejlődik
de növöget,őt is meg kellett nyírnom.
111.jpg
 
Köszi:), annyira nem jellemző az alga a felső régióban, most volt egy alapos vágás hátul. A hátsó növények ha megnőnek elég jól eltakarják a fényt az anubias-ról. A régi öreg leveleket levágom azon szokott lenni pont alga de nem olyan vészesen.
Most nézem a képen, kicsit csálén áll az egyik bokor a porszívózástól:eek:. Megyek meg is igazítom:notworthy:
 
Köszi:), annyira nem jellemző az alga a felső régióban, most volt egy alapos vágás hátul. A hátsó növények ha megnőnek elég jól eltakarják a fényt az anubias-ról. A régi öreg leveleket levágom azon szokott lenni pont alga de nem olyan vészesen.
Most nézem a képen, kicsit csálén áll az egyik bokor a porszívózástól:eek:. Megyek meg is igazítom:notworthy:

Tedd át ide az egyik pézsmát,majd megigazítja:DSzép akváriumod van,ügyes vagy!
 
Sziasztok!

Jó rég írtam ide is :roll: .
Az akvárium 3 hónap múlva 2 éves lesz, így ideje lesz lecserélni. Folyamatos átalakuláson esett át szegényke :oops: .
A mostani állapoton már nem fogok változtatni! Február végén teljesen újat szeretnék csinálni.
Valami ilyesfélét.
Scan.jpg


finomítások még lesznek rajta, ez a rajz a reggeli kávé mellett készült azóta már agyban egy kicsit máshogy néz ki :D .
A mostani állapot ilyen, még növögethet de azért elküldtem a HAC-re :unsure:
2.jpg

Se első se utolsó nem leszek. Ezért szerintem nyugodtan feltehetem a képeimet. Ezeket a képeket eddig csak kevesen látták. Ezért nem is fogom átmaszkírozni :rolleyes: .

IMG_4176.JPG

Ő egy kicsit mostoha gyerek az elején nem nagyon foglalkoztam vele (szomorú emlék fűződik hozzá):cry::cry::cry: .
De szeptemberbe AQViktortól vettem HC-t. És akkor rendbe tettem, kapott Co2 és minden földi jót.
Köszi Viktor itt van a kép amit ígértem :) .
És talán az égiek is segítettek...
Folytatás egy másik naplóban jövőre.
 
Tényleg nagyon szép az a kis nano.

A tervedhez remélem engedsz véleményt, ha nem akkor majd módosítom a hozzászólást :)

Bonsai-t és az sp japant megcserélném, és a stau v. blyxa helyett kisebbett tennék előre. De van még sok idő addig, gondolom 5x áttervezed :)
 
A kicsiről nem sok kép készült.
A fát tavaly decemberbe vettem a Tesco-ba bonsaifa volt, de sajnos hamar tönkre ment. Raktam rá karácsonyfa mohát .
két darab fa van össze fogva vagyis inkább az ágai össze kapaszkodva.
HC és parvula az aljzat.
1.4.jpg







Tényleg nagyon szép az a kis nano.

A tervedhez remélem engedsz véleményt, ha nem akkor majd módosítom a hozzászólást :)

Bonsai-t és az sp japant megcserélném, és a stau v. blyxa helyett kisebbett tennék előre. De van még sok idő addig, gondolom 5x áttervezed :)

Persze minden véleményre kíváncsi vagyok.(y)
Még nem tiszta a fejembe, hogy milyen növények lesznek. De, hogy megmondjam az igazat mindig rendezkedek kiveszek beteszek növényeket. Sosincs az elején, hogy ilyen lesz a vége. Állandóan variálok, a nagy akvárium a két év alatt annyi képét mutatta, hogy a férjem már nem tudja követni:wideyed:
 
Így sokkal izgalmasabb a fa, olyan, mintha tőből ágazna ketté. A helyedben ebben a szögben használnám!(y)
 
Készítettem egy videót a majd 2 éves akváriumomról.
Nem tudatosan a versenyekre készítettem ez látszik is a képeken;), Azért mindig sikerült össze kapni két hónap alatt.:unsure:
A mostani versenybírák véleményei nagy örömet szereztek nekem. Nagyon jól eset:oops:


A következő akvárium indítás után ígérem nem rendezem ennyiszer át:joyful:
 
Wow micsoda evolúció. Sok képről beugrott a korábbi naplód, de rengeteg arca volt amire nem is emlékeztem, vagy nem osztottad meg. Iszonyat sokszor átrendezted, volt közte sok jó állapot is, de nekem most a legutóbbi HAC-os arca tetszik a legjobban. Az olyan friss volt mint egy őszibarack :D(y)
 
Back
Oldal tetejére