• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Japó stílusban III.

Nagyon ütős lett ez az akid is! (y) Gratu! Valamiért a szemem mindíg azon a középső világos ágon állapodik meg . . . én lehet, hogy kivenném. :angelic:

Köszi! Majd kiderül, ha bebarnul marad e, vagy megy. :) A többi fának már van pár éves víz alatti előélete, a kérdéses darab még friss ezért üt el a színe, talán január végére már beleolvad a többi közé.
 
azt birom benne a legjobban hogy brutál jo a sziget és mégis tágas marad a tér, szoval jok az arányok, és marhára részletgazdag. Nálam itt kezdődik a természetesség-hatás!
Nagyon eltaláltad, látszik nem ma kezdted, szeretnék hasonló jokat építeni :)
 
Esti hangulat, jó lehuppanni. :)
IMG_7499.JPG


IMG_7502.JPG
 
Ez eszméletlen szép!(y) Le a kalappal, az eddigi munkáid is tetszettek, de ez viszi szerintem a prímet legelöl!
 
6 hetes lett nagyjából, alakulgat, már olyasmi a látvány mint amit elképzeltem. Jött egy kis alga, ami figyelmeztetett, hogy bizony nem ártana kitakarítani a szűrőket, valamikor a nyár végén pucoltam őket utoljára, nem követendő példa :) de ez van. A mai képek közül az első tegnap előtti olyan vadas hatású kócos a másik fodrász és smink utáni :D :
IMG_7533.JPG

IMG_7539.JPG
 
az a két jobboldali ág nekem nagyon csupasz, a végére tennék valami mohát, de amúgy elfogadnám otthonra :coffee:
 
az a két jobboldali ág nekem nagyon csupasz, a végére tennék valami mohát, de amúgy elfogadnám otthonra :coffee:

Tervben van a mohásítás, csak még bele kell szaporodnom a riccardiába, ramaty állapotban kaptam nehezen regenerálódott de már növöget. Az anubiasokat is lefogom cserélni mert férfiasan bevallom nem bírok velük, nem tudom szép algamentesen tartani olyan magasan, a lentiek szépek de ezek az ágakon nem festenek valami jól. Még nem tudom mire cserélem, a hátsó vékonyra kötöttem némi ricciát azt szépen lehet kis bokrokat formálni belőle. Az előbbre lévő ágon hc palánta növöget az pedig ha bejön az elképzelés szépen körbefonja az ágat és kicsit lecsüngve jól fog mutatni. Egyéb ötleteket is szívesen várok.
 
Játszottam egy kicsit a fényképezővel, csak úgy kíváncsiságból mit lehet kifacsarni ebből a kis alap gépből kitt obival állvány nélkül, eddig nem próbálgattam laptoppról irányítani a masinát de ezentúl akvárium fotózásnál is befogom vetni klasszisokkal jobb képek születtek. Tegnapi videó persze nem ilyen stabil a kezem a macsektól kölcsönvettem a tornyát amíg aludt és azon pihent a gép.
Na szóval az eredmény:

Időközben bővült a halállomány 10 Vörös orrú pontylazaccal, az akvárium a heti karbantartás előtt van a retket tessék nem észrevenni. :)
 
Tényleg a természetesség a legjobb szó, gyönyörű ez az aki(y)
Ha bele kéne kötnöm, nekem a bal hátsó sarok tűnik üresnek kicsit, de ez egyben egy érdekes mélységet is ad a scapenek. Mindenesetre nem lehet elég ideig nézni, hogy felfedezz minden részletet.
 
Back
Oldal tetejére