• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Iwagumi HT 240

Elég rég írtam, de ma csináltam pár képet. A Twinstar néhány hét alatt letakarította az alga nagy részét, erre most megjelentek a kis csigák, de őket könnyebb kordában tartani.
11607463094_75444e6fcc_o.jpg
 
Köszönöm! Tegnap sikerült egy 25 db helénát beszereznem, ők rendet fognak rakni reményeim szerint.
 
Mi lett az UG-val?

Elég hisztis növény, szerintem sok volt neki a fény. Talán megmaradt volna, de elkezdte eldobálni az apró leveleit és ez nm jött be :) MEg egyébként sem tetszett az összevisszaság, csak kíváncsi voltam melyik növény szereti jobban a körülményeket. a HC és a pavrula tök jól elvannak, ezért maradnak.
 
Lóf*szt nem ért a sok helena... raktam mellé két öves díszcsíkot is, de mit sem ér :( Képek
 
Utoljára módosított moderátor által:
Türelem, tornaterem. Kell nekik egy kis idő, de megoldják. Egy helena kb. egy csigát eszik egy nap.

Egy ilyen kis GERONIMO csiga meg naponta duplázódik. Annyit megpróbálok még, hogy megszórom csapdákkal, de ha nem fogynak, akkor jön a vegyszer...
 
Rég írtam, ezért most beszámolok. A csigák úgy tűnik, hogy lassan elkezdenek kikopni, de még mindig van bőven. A bal oldalon (CO2 beoldással szemben) megjelent az ecset, aminek szerintem a CO2 az oka, ezért két oldalon lesz a beoldás. A gyep alakul, sikerült középen is megerősíteni és a hydro is nő, mint a gomba, amit hamarosan ritkítani kell.
12064240855_9cb386c333_c.jpg
 
Visszanétem az előző képet az akváriumodról és hát elképesztő mekkorát nőttek a növényeid. Nagyon szép lett, gratulálok.
 
Több növényt javasolnék, így sokáig tart mire benövi a teret. Így jártam korábban én is és hamarabb támadnak az algák mintsem a növények álljanak nyerésre :) A koncepcióban van fantázia! Szép lesz! :)
 
Back
Oldal tetejére