• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Iwagumi HT 240

Kicseréltem a neonokat és beindult egy nagyon durva bubizás a héten. quad lámpám van a gyári csövekkel (a növényeseket lecseréltem egy 6500 és egy 10000 k csőre) Múlt héten vettem négy grolux csövet, mert úgy tűnt bárhogy szenvedek a tápozással, co2-vel, vagy a szűréssel, semmi sem változik... A növények belassultak, az alga pedig kezdte átvenni az uralmat. Remélem ez eddig tartott és nem tovább!!!
Szia! Megkérdezhetem h hol vetted a grolux csöveket és milyen árban? Köszi
 
A szűrő anyagot miről cserélted mire? Azt miért kell, mert alga spórával szennyezett?
Azért mert csak így tudtam meggyőződni arról, hogy a szűrőanyagok között mekkora a különbség.
Azt gondoltam, hogy az Ista quartz glass jó cucc, és nincs szükségem jobbra. Aztán a sokadik algabum után lecseréltem a a szűrőanyagot és kikerültek a csík félék is (felkavarták az aljzatot..). Azóta a vízcseréket kitoltam 6-7 napról 10-12 napra.
Engem meggyőzött és belátom hogy sokat számít az alga ell3ni harcban a jó szűrés.
 
Back
Oldal tetejére