• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2012

Szép volt Vik! Gratulálok!!!(y)
Az első helyezettről csak annyit, hogy mikor már közzétették a top200- at már akkor ez az aki vitte nálam toronymagasan a prímet!
Csodaszép, mestermunka!!!
 
Nagy gratula Viktornak az IAPLC 2012 - 67. helyezéshez!
Nagyon szeretem ezt az akváriumod, megérdemelten kapott ilyen megtisztelő helyezést!

6970530614_d1751b2f95_b-620x350.jpg


Srácok, nagyon jól néztetek ki az online közvetítésben - normális háttér (nem poszterek a falon, mint máshol), szimpatikus srácokkal... ;)
iaplc2012greenaqua.jpg


Remélem jövőre még több sikeres nevezéssel és eredménnyel öregbítjük a magyar akvarisztika nemzetközi hírnevét.

Az egyéni helyezésektől függetlenül van itt egy dolog ami újra egyértelmű siker - 2012-ben is:
Azzal, hogy az országból ennyien neveztünk, azzal, hogy a magyar akvarisztika világszerte ismert és elismert, azzal, hogy szép akváriumokat alkotunk segítünk az újonnan érkezőknek megszeretni azt, amit csinálunk. Segítünk nekik az egyre növekvő számú akvaristák motivációját megérteni, segítünk egy olyan elfoglaltságot találni, ami fel fogja őket tölteni. Ki fogja őket kapcsolni, örömet fog okozni nekik, a családjuknak, a látogatóknak - és mindenkinek aki az alkotásaikra ránéz. Közelebb hozza őket a természethez - nem tudom, kell ennél több?
 
Most hogy lefutott a verseny gondoltam bedobom egyben a GA-s akváriumokat most már jobb felbontásban is.

Köszi mindenkinek a gratulációt (y) Jövőre nincs mese még jobbnak kell lenni. Valami teljesen más hozzáállás kellene, hogy maradandó alkotás legyen. Dolgozni fogunk az ügyön. Addig is a 4 aki amit beküldtünk.

Az Asian Spirit ami végül a legjobb lett a szettből

8127472250_c82a228591_b.jpg


8127442895_b09de24988_b.jpg


8127443097_ac7faa0d17_b.jpg


8127443377_e6c10d4661_b.jpg


Gratu mindenkinek és örülünk, hogy ilyen sokan neveztetek a versenyre. Reméljük jövőre is sok magyar akváriummal találkozunk majd. (y)
 
Gratulálok, nagyon komoly az a 67. hely szerintem(y)
Az első hely pedig megérdemelten lett első. Bevallom kicsit féltem, hogy a hiper térugrós aki nyer, ami sokkolóan jó, brutális meg minden, de azért akárhogy is kilógott a sorból...
hirtelen rákeresve nem találom a végeredményt, meg lehet nézni valahol a végső sorrendet? Érekelne pár akvárium.
 
Gratulálok Viktor a legjobb Magyar helyezésért! Grat. GA csapat!

Az első helyezett nagyon egyedi esőerdő imitáció, ott a helye a legfelső dobogón.
Természetesen várom az összes többi akváriumot is. Ha valaki tud valamit írjon!
 
Hát ha nem lennének benne halak és nem látnám a vízfelszínt , simán elhinném , hogy erdőrészlet !
Tökéletes alkotás !Megérdemelt első hely !
 
Back
Oldal tetejére