• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2012

viktorlantos

Alapító
Admin
Elindult a nevezés a világ legnagyobb akvakertész versenyére az IAPLC-re.

4f42165fa940e.jpg


Nevezési határidő: 2012 május 31.

Múlt évben szép számmal indultak magyar akváriumok és nagyon jó eredménnyel tudtuk képviselni hazánkat az akvakertész VB-n.
Látva a mostanság naplózott akváriumokat és a HAC-on megjelent és azóta továbbfejlődött akváriumokat reméljük, hogy idén is sikerül szép számban képviselni hazánkat és kicsit megszorongatni szomszédainkat és a távolkeleti aquajediket. ;)

A határidőig még van pár hónap, de érdemes előre tervezni és rágyúrni, hogy a lehető legjobb formában tudjuk szerepeltetni akváriumunkat.
Drukkolunk nektek, nevezzetek ti is! Mi biztosan indítunk néhány akváriumot, még ha nem is olyan reményekkel mint a múlt évben. :angel:

További info a verseny hivatalos oldalán:
http://www.iaplc.com/
 
Re: Inernational Aquascaping Contest 2012

Lehetne kicsit később a határiő! Idén sajnos erről lecsúszok! :(

De nagyon drukkolok a magyar akiknak! Nevezzetek minél többen!
 
Re: Inernational Aquascaping Contest 2012

talachi said:
Lehetne kicsit később a határiő! Idén sajnos erről lecsúszok! :(

De nagyon drukkolok a magyar akiknak! Nevezzetek minél többen!

3 hónap alatt még van remény. Ne add fel jó kis akinak ígérkezik a tiéd is :thumbup:
 
Re: Inernational Aquascaping Contest 2012

viktorlantos said:
talachi said:
Lehetne kicsit később a határiő! Idén sajnos erről lecsúszok! :(

De nagyon drukkolok a magyar akiknak! Nevezzetek minél többen!

3 hónap alatt még van remény. Ne add fel jó kis akinak ígérkezik a tiéd is :thumbup:

Jaja lenne, ha a 3 hónapból másfelet nem a verseny hazájában lennék!! :)
 
Re: Inernational Aquascaping Contest 2012

Csak nem előre ledumálod a helyezést? ;)

Fényképezőt otthon ne hagyd! :p
 
Re: Inernational Aquascaping Contest 2012

Erről szerintem idén lemaradok . :|
 
Re: Inernational Aquascaping Contest 2012

inadsz said:
Erről szerintem idén lemaradok . :|


Csak azt ne mond, hogy félkézzel nem bírsz el egy akival ;) :lol: !

Inadsz, nem így ismerünk!!!
 
Re: Inernational Aquascaping Contest 2012

Személy szerint nevezek, de csak arra lesz jó hogy ha lesz rangsor lista akkor láthassam a nevemet benne. :lol:
Őszintén szólva már annak is örülnék, ha a tavalyinál pár hellyel jobban végeznék. :angel:
 
Re: Inernational Aquascaping Contest 2012

w-rig said:
inadsz said:
Erről szerintem idén lemaradok . :|


Csak azt ne mond, hogy félkézzel nem bírsz el egy akival ;) :lol: !

Inadsz, nem így ismerünk!!!

Már két kezem van, de most nem versenymódba van állítva az aki. Átkapcsoltam nyugi módba. :)
Meg konkrétan ugyanazzal az akival nem lehetne indulni.
 
Re: Inernational Aquascaping Contest 2012

inadsz said:
w-rig said:
inadsz said:
Erről szerintem idén lemaradok . :|


Csak azt ne mond, hogy félkézzel nem bírsz el egy akival ;) :lol: !

Inadsz, nem így ismerünk!!!

Már két kezem van, de most nem versenymódba van állítva az aki. Átkapcsoltam nyugi módba. :)
Meg konkrétan ugyanazzal az akival nem lehetne indulni.


Ok így már értem.
 
Már csak kb 2 hónap választ el minket a határidőtől.

Lassan el kell kezdeni a fotózgatást, hogy legyen idő megismételni, ha nem vagy elégedett a végeredménnyel.

Luca Galarraga ( Aquabase - ADA Brazil ) múlt évben 18. helyet csípte meg az akijával. A napokban megmutatta milyen az idei akváriuma. Néhány nappal később pedig már a befotózott akváriumot is amit a versenyre küld majd. Penge volt! :thumbup:

Úgyhogy gatyókat felkötni és hajrá!
 
Sziasztok!

Az IAPLC versenyek nincsenek galériázva egy oldalon valahol a kezdetektől (mint például az AGA)?

Jó lenne végig nézni az évek múlásával a mezőny alakulását, az akváriumok berendezésének finomodását de sehogy nem találom a korai évek teljes képsorait !

Köszönettel!

A.ttila
 
A. Kavicsos said:
Sziasztok!

Az IAPLC versenyek nincsenek galériázva egy oldalon valahol a kezdetektől (mint például az AGA)?

Jó lenne végig nézni az évek múlásával a mezőny alakulását, az akváriumok berendezésének finomodását de sehogy nem találom a korai évek teljes képsorait !

Köszönettel!

A.ttila

Nincs ilyen galéria. Csak a top 27 nyilvános az ADA-tól. De vannak oldalak ahova az utóbbi években néhányan odaadták a fotóikat. Pl Aquario Rosa.
 
Fiúk, lányok. Tessék itt is jelezni, hogy ki nevezett a versenyen. Kíváncsi vagyok, hogy a tavalyi nevezések számához képest, hogy állunk. Egyúttal sok sikert mindenkinek, bízom benne, hogy az idén is meglát a magyar nevezések között a zsűri egy-két top100-as akváriumot.
 
Na akkor a lista (Idézettel tudjátok értelemszerűen bővíteni.) Viktor, hogyhogy csak négy?

1. Varga Attila (attibva)
2. Varanyecki Csilla (attibva neje)
3. Green Aqua - Farkas Balázs (keymaker)
4. Green Aqua - Lantos Viktor (viktorlantos)
5. Green Aqua - Néder Attila (Nigro)
6. Green Aqua -
7.Szecsei Tibor (Cecska) ID: W007-5138
8.Koncsik Melinda (Cecska párja) ID: W004-2968
9.
10.
 
Back
Oldal tetejére