• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

3rd Russian Open Aquatic Plants Layout Contest 2012

Ezek a ruszkik nem tudom, hogy hogyan pontoztak, de a 2.és a 4. helyezett is sokkal komolyabb alkotás, mint az első helyezett, ami engem sem fogott meg igazán!:unsure:
Mondjuk a 3. helyezett scape is izom dúrva, csak ott meg nekem túl nagyok a halacsok. Pl egy fantomlazac csapattal még ütősebb lenne az összkép...
Ezek szigorúan a saját véleményeim...(y)
 
George Farmer aksija mit keres itt? Nem úgy értem, hogy nem üti meg a színvonalat :D hanem, hogy a "Scree" az egy régebbi projektje volt, nem? Vagy én vagyok lemaradva...

Hát érdekes ez. Azt kell megnézni, hogy mikor készült a fotó állapota. Lehet még korábban meg kellene nézni a naplót a ukapson

viszont itt a teljes lista:

top 40
http://aquajournal.ru/roaplc2012/cnews.php?news=10
ha jól látom 28. lett az Asian Spirit én ennek is örülök (y)


41-110
http://aquajournal.ru/roaplc2012/cnews.php?news=11
67 Zoltan Janos David
72 Daniel Szente
77 Andras Peter
83 Csilla Varanyecki
87 Viktor Szilárd Simkó
104 Attila Varga

111-164
http://aquajournal.ru/roaplc2012/cnews.php?news=12



Eddig jutottam. Na és most akkor a találós kérdés. Hol van Tibi akváriuma?
Mondjuk egy tragédia volt a nevezési procedúra, de lehet pont ennek esett áldozatul Tibcsi akija?
 
kimodizza a fórum a linkeket :) hát igen úgy látom az orosz domainek megdolgoztak a bizalomért (a spam botok nagy része tőlük jön)
 
És persze gratulálok mindenkinek :) Egész jó helyezést értem el, persze a többi akit körülöttem nem látni. Tibi akiját sajnálom, hogy nem került be, vajon meg sem kapták? Egy levelet megérne azért.
 
Hirtelen az jutott eszembe, hogy a stemes island akváriumot sem látom. Szóval érdekes ez.
Egyszerűen kritikán aluli a nevezés. Szerintem nem is erőltetem a jövőben amíg ezen nem változtatnak.
 
Az marha jó, hogy a versenyeken "eltűnnek" a nevezett akik!(n)
Én az AGA- n jártam így. Elég bosszantóak ezek a tények.... Most finoman fogalmaztam!:banghead:
 
Az marha jó, hogy a versenyeken "eltűnnek" a nevezett akik!(n)
Én az AGA- n jártam így. Elég bosszantóak ezek a tények.... Most finoman fogalmaztam!:banghead:

Ezen a versenyen egy ideig nem élt a nevezőlap. Nem jöttek visszaigazoló emailek sem. Emlékszem Tibi még írt is a szervezőknek hogy mi a tosz van nem kapott visszaigazolót stb.
A verseny szervezője válaszolt neki, hogy megérkezett minden rendben, és tessék nincs is ott az akvárium.

Szóval a verseny méretéhez képest egy informatikai káosz ez a szervezés. Múlt évben hasonló volt a szitu.

Gratu mindenkinek egyébként (y)
 
Na ezért jó az akvárium otthon, ilyenkor le lehet ülni elé és ki lehet kapcsolni (el lehet küldeni Alexandert a jó ...........).
Valahogy ez az orosz verseny nem megy nekem, tavaly sem sikerült regisztrálnom, most igen, de lehet elkeveredett a nevezésem, ez van.

Majd jövőre!:cool:
 
Közben nézegettem a Facebook-on a TOP 25-öt, mert a többit még nem láttam, és nem izgatottság fogott el, hogy húúúú milyen akik vannak a TOP-ban, hanem egy olyan érzés, hogy jó igen ezt is láttam, meg ezt is, szóval kicsit tényleg unalmas mindig ugyanazt látni a TOP-ban. Jó vannak kivételek, van pár új gyöngyszem, de a többség ugyanaz.
Ez végül is azt bizonyítja, hogy a különböző bírák, akiket felkértek, mind hasonlóan látják (természetesség, szépség, szabályok. egyediség) ezt a hobbit, ami nem baj.
Elnézést, csak a gondolataimat írtam ,le és ez pont ide valónak éreztem!!:cool:
 
Back
Oldal tetejére