• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2011 (HAC)

Szeretnéd, ha a 2012-es HAC-on nemzetközi mezőny lenne?

  • Igen, szerintem sokat emelne a verseny presztizsén és színvonalasabb akváriumok születnének. Én is j

    Votes: 7 15.9%
  • Nem, a külföldiek mindent megnyernének, elveszté az értelmét, hogy nevezzek

    Votes: 29 65.9%
  • Talán, nem tudom mennyiben változtatná meg a korábbi verseny hangulatát.

    Votes: 8 18.2%

  • Total voters
    44
Gratulálok minden résztvevőnek, természetesen a dobogósoknak és a közelebbi ismerősöknek kicsit jobban ;) Színvonalas verseny, remek akváriumokkal. Személyes kedvenceim N-dee, attibva és tibicuk akváriumai. Nekik még +1 gratu. Köszönet illeti a szervezőket és szponzorokat, hogy lehetővé teszik a magunkfajtának, hogy egy hazai versenyt tudhatunk magunkénak, ezzel összekovácsolva a hobbi magyarországi szerelmeseit.
 
Sziasztok!
Gratulálok minden résztvevőnek ezen a fantasztikus versenyen! Nagyon hangulatos volt a díjátadó , Attila,Balázs és Viktor nagyon odatették az egészet!! :thumbup: Le a kalappal előttetek srácok.
Örülök hogy jó pár akvakertésszel személyesen találkozhattam, nagy élmény volt beszélgetni mindenkivel!
A boltban is most voltam előszőr, hát felesleges bármit is mondani ezt látni kell és kész!!
Idegtépő ez az akvarisztikai ág, nemhiába kopaszodtam meg én is :D Ennyit megért ;)
Sok sikert kívánok mindenkinek a továbbiakban!
üdv.
Krisztián
 
snoop85 said:
Sziasztok!
Gratulálok minden résztvevőnek ezen a fantasztikus versenyen! Nagyon hangulatos volt a díjátadó , Attila,Balázs és Viktor nagyon odatették az egészet!! :thumbup: Le a kalappal előttetek srácok.
Örülök hogy jó pár akvakertésszel személyesen találkozhattam, nagy élmény volt beszélgetni mindenkivel!
A boltban is most voltam előszőr, hát felesleges bármit is mondani ezt látni kell és kész!!
Idegtépő ez az akvarisztikai ág, nemhiába kopaszodtam meg én is :D Ennyit megért ;)
Sok sikert kívánok mindenkinek a továbbiakban!
üdv.
Krisztián

Gratu az idei bajnoknak, ahogy a visszajelzéskből olvasom nem csak mi láttuk a legjobbnak idén. Gratu mégegyszer ügyes voltál és jól titkoltad az akváriumot. ;) :clap:
Ez a fotó rólad pedig ne tévesszen meg senkit! A kopaszok a nyerők! :lol: :thumbup:
 
Nagy gratula minden nevezőnek, valóban gyönyörű alkotások születtek! :thumbup:
A bíráknak pedig, köszönet a kommentekért! +1 :thumbup:

viktorlantos said:
Te jó ég... most nézem a HAC fotókat és egy óriási összefüggésre világított rá a párom. ;)

A HAC történelemben eddig csak kopaszok nyertek! :lol:
NDee, Orpheus és most Snoop.

Szóval ha jövőre szeretnéd a koronát hazavinni..... :angel:

:lol: :lol: :lol: Jövőre varratok valami jó kis riogató tetkót is magamra +20 pontért ;) :mrgreen:

Snoop! Te meg jössz nekem egy állal, mert a sajátomat még mindig nem találom. Ezt nagyon odatetted! :clap: :clap: :clap:
 
Én is gratulálok mindenkinek, nagyon színvonalas verseny volt! Szerintem az utóbbi versenyekhez képest a helyezések sokkal objektívebbek voltak a HAC-on, mint máshol. Remélem a nyertes akváriumról többet láthatunk majd akár egy visszamenőleges naplóval.

Az első legalább 20 akvakertész fórumnicknevet meg lehetne tudni? Sokat naplók alapján be tudtam azonosítani, de néhányat nem...

A HAC honlapot tervezitek angol változatban is megcsinálni? Szerintem sokat öregbítene a hírneven!
 
Sziasztok!

Én is szeretnék gratulálni minden résztvevőnek. Nagyon szépek az akváriumok.
Üdv: tipegő
 
Sziasztok!

Bocsánat, kicsit megkésve szólok hozzá!

Előszőr is mindenkinek gratulálok akik a versenyen részt vettek!
Egyre szebb akváriumok születnek!

Remek volt a szervezés is (egy két kissebb helyszíni botlást kivéve - nevek láthatatlan színe a kivetítőn, Szponzorok felkonferálásánál némi bizonytalanság, ajándékok átadása, a fotós fázis késései)!

Stan-nak külön dicséret jár a külföldi bírák között, mert minden résztvevőnek írt kritikát!
Érdemes volt kivárni a pontozó lapjai megérkezését!

Remélem most egy kis karácsonyi pihegés után a többség ráugrik az üveg kalickájára és gyúr a jövő évi megmérettetésre!

Örülök hogy részt vehettem a versenyen (épp elkerülve a versenyzésre nem ajánlott kategóriát)!
Szerencsére már jobb adottságú akváriumokkal indulhatok legközelebb!

Igyekszem széles körben terjeszteni a hobbinkat, hogy minél többen élvezhessék az üvegbe zárt, víz alatti kert nyújtotta kikapcsolódást!

Élettel teli szép akváriumokat kívánok Mindanyiótoknak!
A.ttila
 
Köszi A.tilla!

Remek volt a szervezés is (egy két kissebb helyszíni botlást kivéve -

Örülök, hogy ezek szerint egy szintet már meg kell ütnünk. ;) Sajna nem volt főpróba... :p
Várunk a következőversenyre is. :wave:

Stan-nak külön dicséret jár a külföldi bírák között, mert minden résztvevőnek írt kritikát!
Érdemes volt kivárni a pontozó lapjai megérkezését!

Bizony és sok hasznos, megszívlelendő tanácsot, infót olvashatunk tőle. ;)
 
Ja! Igen!

És külön köszönet Neked, hogy megmutattad a Google fordítójának működését!
Így már akár maradhatok félművelt is!

Sok erőt, kitartást a következő verseny szervezéséhez!

Üdv! A.ttila
 
Én is szeretnék gratulálni minden résztvevőnek és a nyerteseknek! :clap: Igazság szerint a top 10-ben lévő akváriumok közül bármelyiket elfogadnám a nappalimba, annyira jól sikerültek. :thumbup: Még egyszer grat!

Srácok még annyi kérdésem lenne, hogy a díjátadón készült képek felkerülnek-e valahova?
Csak mert végre szeretnék egy jól sikerült képet magamról. :D :D
 
Ígéretünkhöz híven (pontosabban a JBL ígéretéhez :) ), minden induló kap még egy kis ajándékcsomagot. Megkésve bár, de végre befutott a szállítmány.
Tehát aki felénk jár, az a boltban átveheti a jól megérdemelt JBL ajándékokat:

1 db JBL Ferropol 24
jbl_ferropol_24_IxOZI94gPjdv_medium.jpg


Valamint 1 db 350g.-os JBL Florapol táptalaj koncentrátum

73-122-thickbox.jpg


Aki tehát felénk jár, kérje a jól megérdemelt jussát a HAC részvételért és mi boldogan átnyújtjuk az ajándékokat! :roll: :angel: :D
 
Nigro said:
Majd mi vigyázunk rá :twisted:
(Ha valamikor rendelsz, bedobjuk a csomidba ;))

Vagy ha ismerős stb erre jár odaadjuk neki természetesen. A postázást nem adta hozzá a szponzor, de nem is várhatjuk el 60+ indulónál
 
Back
Oldal tetejére