• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2010 (HAC)

Az a baj ,hogy az ördög mindíg a részletekben lakozik.Nálam a problémák menet közben jöttek ki ,pedig már járunk ezen az úton tavaly.Ha csinálad már, azét látod,hogy nem csak két katt, azt mehet versenyezni. ;)
 
Ha fekete fólia a háttér, akkor gondolom háttérvilágítás kilőve. Oldalról ferdén érdemes világítani? Az a gondom, hogy a szélek sötéten maradnak. Ha világos, akkor a közepe beég.
Hangsúlyozom, annyit értek a fotózáshoz, mint a repülő vezetéséhez...
 
atti76 said:
Ha fekete fólia a háttér, akkor gondolom háttérvilágítás kilőve. Oldalról ferdén érdemes világítani? Az a gondom, hogy a szélek sötéten maradnak. Ha világos, akkor a közepe beég.
Hangsúlyozom, annyit értek a fotózáshoz, mint a repülő vezetéséhez...

ha sötét háttered van akkor felülről lehet még megküldeni fénnyel. mondjuk 1-2 extra fénycső a meglévő világítás mellé.
 
Hali!
Gyors kérdés; a HAC galéria esetleges külföldi látogatóira tekintettel érdemes angolul kitölteni a nevezési lapot?
 
Geris said:
Hali!
Gyors kérdés; a HAC galéria esetleges külföldi látogatóira tekintettel érdemes angolul kitölteni a nevezési lapot?

Szió, szerintem nem kell. Nem így volt meghírdetve, a többiek sem angolosították. Szóval jó lesz magyarul.
Egyszer ők is tanuljanak egy kicsit a nyelvezetünkből. ;)
 
robokuty said:
atti76 said:
Csütörtökön még lehet beküldeni, vagy szerda éjfélig?

????? :?:
Szerintem csüt még egész nap lehet küldeni. Másképp nem 11.-e lenne határidő hanem 10 nem? Így szokott lenni vagy butaságot beszélek?:D
 
Nemtom tavaly megdícsértem-e de most akkor megteszem. Nagyon bejön a HAC oldala szép letisztult dizájn és átlátható! :)
 
recon said:
Nemtom tavaly megdícsértem-e de most akkor megteszem. Nagyon bejön a HAC oldala szép letisztult dizájn és átlátható! :)

Köszi, sajnos limitált az idő amit rászántunk. Lehetne ennél sokkal jobb. És lesz is. Idén még megfuttattuk ezt a formátumot.
Annak külön örülök, hogy a múlt évi beküldési problémák is megoldódtak. :thumbup:
 
Le tudná nekem fordítani valaki ,mit cseszek el mindíg? amikor feladom a nevezést ezt írja ki:There was a problem with your submission.
Errors have been highlighted below.

előre is köszi
 
robokuty said:
There was a problem with your submission.Errors have been highlighted below.

"Volt egy probléma van a hiánypótlásra.
Hibákat az alábbiakban."

Rosszul töltötted ki valamelyik rublikát.
A hibás részeket pirossal jelöli.
Pl.a telefonszámot egyben fogadja el,ne legyen közötte szóköz.
 
Köszi A fordítást megcsináltam,csak nem volt világos a dolog.A telefonszámot jelölte ki ,de nem jöttem rá mi a hiba.Most már oké. :thumbup:

köszi Mária
 
viktorlantos said:
Lassan kirakjuk a megtelt táblát. pfff ;)
Azért aki még nem dobta be, holnap estig még megteheti.
Én megint az utolsó percre gyúrok, bár így számláló nélkül ez nehezebb lesz... :lol: (Vagy az most is van valahol, csak én nem vettem észre..?)
 
Nagyon várom,hogy mennyi nevező lesz,ez önmagában is izgalmas.De még egy hónap,hogy lássuk is,hogy melyek ezek az akváriumok....
 
Back
Oldal tetejére