• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2010 (HAC)

Van egy pár új aki amit még nem is láttam, szivesen megnézném nagyobban is! :shock: Gratu. mindenkinek! ;)
 
Hümm hát ebből a képből sok mindent nem lehet kideríteni :) de gondolom ez volt a cél. Pl a sajátomat még meg sem találtam rajta... :lol:
 
viktorlantos said:
5168472577_05c7b3e895.jpg


:thumbup: :angel:
Na artegor, akkor várjuk a képet a tavalyihoz hasonlóan. ;)
 
Hello!
Én tudom melyik az enyém alulról a második sor jobbról a második lilás bordó színnel kezdődik. és a tőle balra lévő 3 világoszöld árnyalatú. :)
(Bár nem hiszem, hogy nevezést érnék el ezekkel a képekkel örülök ha nem leszek utólsó.)
 
Én is örülök a minőségi és mennyiségi fejlődésnek.

Én például azért küldtem be az utolsó pillanatban (este 11 óra), mert a néhány hete alaposan megnyírt rotalám nehezen akart beindulni, ezért vártam a fényképezéssel az utolsó pillanatig. Még is így kellene neki egy hét a teljes pompájához. De hát a legjobb állapot elkapását is tanulni kell, illetve többet kellene foglalkozni vele.

Várom már az akik közzétételét.
 
És akkor most az eredmény hirdetésig senki nem teszi közzé a naplójába a képeit? :roll:
Pedig azt hittem ez a nagy csönd ma véget ér. :geek:
Vagy nem lehet?
 
Lehet. Itt nem kizáró ok mint a nagy versenyeknél. :) Én azt hiszem mégis megvárom az eredményhirdetést, úgy izgibb. ;) :)
 
recon said:
Na artegor, akkor várjuk a képet a tavalyihoz hasonlóan. ;)
hehe :D este ígérem megcsinálom, de most kicsit több dolgom lesz mint tavaly ;)

Én eredményhirdetés után publikálom az akimat :geek: ;)
 
Nekem elsősorban az volt a lényeg hogy mint "zöldfülű" kipróbálhassam magamat, bízom benne hogy mindenki sikerét leli majd a versengésben! Egyébként a fő célom az volt megkaphassam mind azt az infót a profiktól amitől jövőre még sikeresebb lehetek és amitől az akváriumaim még szebbek lehetnek majd(hibák, hiányosságok...)!
Azt viszont sajnálom hogy a nagy akváriumom "pompázó" korszakát nem fotóztam le, pedig eleinte azzal szerettem volna indulni!
 
Nagyon drukkolok minden akvakertésznek :thumbup: :thumbup:
Viszont ... ne haragudjatok érte :) : Hajrá Debrecen :!: :!: :!: :!:
 
"off"

Tudom, nem most volt de az Orosz akvakertész versenyt tekintve eléggé öreg arcok vannak, itt akkor a legfiatalabbak közzé tartozom :D

"on"
 
viktorlantos said:
Hosszasan keresgéltem az akváriumomat, és amikor már kezdtem azt hinni, hogy megtaláltam, rájöttem, hogy nem is indultam... :) Ezekből a kis képekből sokat nem látni, de biztos vagyok benne, hogy nagyon szép az összes beküldött medence. Az a kicsi zöld különösen tetszik... :)

Sajnos most 24 napig halott lesz a napló részleg... :|

Sok sikert minden nevezőnek, és jó munkát a zsűrinek! :thumbup: Nem lesz könnyű!
 
Szeretnék sok sikert kívánni minden résztvevőnek!
Beneveztem én is az akváriumomat, csupán tapasztalatszerzés céljából.
 
9964557_b23fa7c2a72659dc8581c141aaac16f1_l.jpg

huh, beletelt egy kis időmbe :D
annyi változtatás, hogy ahova Cecska nevét írtam ott Konen van, F.istván helyén meg Cecska.
Holnap folytatom, addig kérlek ne írjátok le, hogy hol van az akitok, csak most lepihizek és holnap újult erővel nézem a kis képeken a megkülönböztetőjegyeket ;)
Vannak még akik amikről tudom, hogy bekerültek, csak hát rég láttunk némelyikről friss képet :)
lényeg a lényeg, holnap folytatom ;)
art. =)
 
viktorlantos said:
Art, őrült vagy ;) :thumbup:
Nekem is valami hasonló jutott az eszembe, ráadásul meg ne is segítsünk.
Akkor további jó időtöltést!
 
Back
Oldal tetejére