• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2010 (HAC)

Bizony! A nagy meleg kizavart mindenkit a strandra... :)
Addig is további fejlemény, hogy bővült a szponzorok listája. Az összes magyarországi nagy márka (Eheim, Tetra, Sera, Tropica, JBL, ADA) hozzátett a versenyhez. Ez több okból is jó. Nagyobb értékű nyereményt tudunk majd kiosztani és több nevezőt tudunk majd díjazni. Szóval a háttérben egyre szuperebbül alakulnak a dolgok... :shh:
Az összdíjazás értékét le sem merem írni :silent: :angel:
 
Szép lassan körvonalazódnak a dolgok..... mindig valami kis infó adaggal jövünk. :angel:

Szeretnénk hivatalosan is bejelenteni, hogy 2010 HAC versenyen nem más, mint a hazai növényezés fenegyereke NDee is a zsűriben foglal helyet. Múlt évben Igéző volt a közönség kedvenc, és nagyon örülünk neki, hogy idén NDee is elvállalta eme szerepet. ;) NDee váltja Igézőt ezen a poszton.

Terveink szerint évente változik majd a zsűri ezzel is változatosságot és rangot adva a versenynek.

NDee-t (Andrist) nem kell bemutatnom, ha esetleg az új emberek közül valaki nem ismerné, érdemes átpörgetni a naplók és befejezett akváriumok topikokat. Jó pár gyöngyszem nevelkedett NDee kezei alatt. Múlt évben toronymagasan nyerte az első HAC versenyt is és bár idén kicsit távol marad a fórumtól egyéb elfoglaltságok miatt, a zsűrizést szívesen elvállalta. :thumbup: :clap:

Páran lehet most fellélegeznek ;) .... múlt évben szinte előre odaadták neki néhányan az első helyet :p
Most megnyugodhattok, idén ő a másik oldalról szemléli majd a műveket és próbál majd segítő kommentekkel ellátni minden versenyzőt. :thumbup:

HAC 2010 - Készüljenek azok az akváriumok! :angel: :thumbup: :wave:
 
viktorlantos said:
Szép lassan körvonalazódnak a dolgok..... mindig valami kis infó adaggal jövünk. :angel:
Ehh, csepegtetitek itt az infókat... :eh: Pedig biztosra vettem, hogy mire visszatérek a nyaralásból kint lesz a teljes versenykiírás. :)

viktorlantos said:
Szeretnénk hivatalosan is bejelenteni, hogy 2010 HAC versenyen nem más, mint a hazai növényezés fenegyereke NDee is a zsűriben foglal helyet.
Erre viszont simán fel mertem volna tenni előzetesen akár egy komolyabb összeget is. :D :thumbup:
 
A mai GA hírlevélben talán már láttátok, de kikerültek a HAC 2010 infók az oldalra:

http://hac-aquascaping-contest.com

Köszönet a gazdag nyereményesőért szponzorainknak, idén az első öt helyezett akváriumot díjazzuk, továbbá a nano akváriumok között kiosztunk egy különdíjat.
A verseny összdíjazása 600 ezer forint, melyet a Green Aqua Kft, a Fisch Kft, a webshop link moderálva Kft., Sera Kft., Aquapet Kft.és az Akvárium Magazin Kft. biztosít.

Gyúrjátok az akikat ;)
 
viktorlantos said:
A mai GA hírlevélben talán már láttátok, de kikerültek a HAC 2010 infók az oldalra:

http://hac-aquascaping-contest.com

Köszönet a gazdag nyereményesőért szponzorainknak, idén az első öt helyezett akváriumot díjazzuk, továbbá a nano akváriumok között kiosztunk egy különdíjat.
A verseny összdíjazása 600 ezer forint, melyet a Green Aqua Kft, a Fisch Kft, a webshop link moderálva Kft., Sera Kft., Aquapet Kft.és az Akvárium Magazin Kft. biztosít.

Gyúrjátok az akikat ;)
:shock:

A külföldi vendég miért meglepetés? Nem szeretem a meglepetéseket. :)
 
viktorlantos said:
Szeretnénk a versenyt továbbra is megtartani magyar versenynek, persze ehhez érdeklődők/nevezők is kellenek. Európában nem sok olyan verseny van, ahova ne engednék be a többi ország nevezéseit. Ezért szinte mindenhol tarolnak a Malájziai, Olasz, Brazil, Lengyel, Angol akvakertészek. Mi egyelőre titeket szeretnénk elsősorban ösztönözni és díjazni, remélhetőleg így többet segítünk a magyar akvakertészeten.

Én akkor nevezhetek, vagy sem? ;)


(Mintha a tavalyi versenyen is is szerepelt erdélyi nevező, de azért biztos ami biztos...)
 
Természetesen nevezhetsz, sőtt, csak bíztatni tudlak. Minden magyar anyanyelvű embert szívesen látunk. :angel: :thumbup:
 
Sziasztok! Egy olyan kerdesem lenne hogy en mind felvideki magyar is indulhatnek a versenyenn ?:) talann a nevezesig elo tudok allni egypar keppel :) es szivesen indulnek :) Elore is koszi!
 
Baji szerintem indulhatsz. ;)

Olyan akival is lehet indulni ami már szerepelt tavaly a versenyen? :roll:
 
inadsz said:
Baji szerintem indulhatsz. ;)

Olyan akival is lehet indulni ami már szerepelt tavaly a versenyen? :roll:

Nem kizáró ok, de ahogy az ADA versenyen is itt is kizárt, hogy ugyanazzal a nevezéssel dobogós legyél.
Szóval magadtól veszed el a lehetőséget a nyerésre.
 
Re: dekalabda akváriuma

rendicsek :shh:
legközelebb építő leszek :silent:

Idén fordult meg bennem először, hogy indulni szeretnék HAC-n, viszont amikor megláttam a bírák között egy "japán kúltúra szakértőt" kicsit eltántorodtam. Én egyeltalán nem japán stílusú Iwagumival szerettem volna indulni, hanem egy "pirosan izzó" macrandrákkal megtűzdelt hollanddal. Meghajtom a fejem, a japán stílus a divat(ebből a szempontból jó dolog a japó szaki), viszont így nem indulok. De nem hiszem, hogy sok ember megsirat emiatt.
 
Re: dekalabda akváriuma

novenyesakvariumok said:
rendicsek :shh:
legközelebb építő leszek :silent:

Idén fordult meg bennem először, hogy indulni szeretnék HAC-n, viszont amikor megláttam a bírák között egy "japán kúltúra szakértőt" kicsit eltántorodtam. Én egyeltalán nem japán stílusú Iwagumival szerettem volna indulni, hanem egy "pirosan izzó" macrandrákkal megtűzdelt hollanddal. Meghajtom a fejem, a japán stílus a divat(ebből a szempontból jó dolog a japó szaki), viszont így nem indulok. De nem hiszem, hogy sok ember megsirat emiatt.

Akkor ne indulj, de semmit nem vesztesz vele ha bedobod, attól, hogy egy "japán kultúra szakértő" is van a bírák közt miért romlanak az esélyeid a nyerésben? De igazad van az utolsó mondattal ;)
 
Re: dekalabda akváriuma

Hali!

novenyesakvariumok


Semmi gond, Te itt átvetted az ellenzék szerepét, de minden ország parlamentjében előfordul ez. :)

A NEM lebecsülendő Holland stílus -tény egyszerűbb-- de szép.A gondozás és az elrendezés nem olyan bonyolult (általában) mint valami japán stílusban.

A japán stílus bonyolultabb nagyobb precizitást igényel sokkal több nyírást, alakformálást.Akár egy táj (élethű) lemásolása nem kis munka, kreativitást igényel, állandó odafigyelést.

De gondolom Te ezt alapvetően tudod/tudtad. ;)

De tudod a holland akva kicsit olyan low-tech.....
 
Back
Oldal tetejére