• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2010 (HAC)

tibicuk said:
Nagyon várom,hogy mennyi nevező lesz,ez önmagában is izgalmas.De még egy hónap,hogy lássuk is,hogy melyek ezek az akváriumok....

Látva az akváriumokat egy dolog jut eszembe. A változatosság gyönyörködtet. ;)
Új akváriumok szép akváriumok.... Jó lesz nézegetni a galériát. :thumbup:

Orph a tiédre is várunk még ;)
 
peti44 said:
viktorlantos said:
Orph a tiédre is várunk még ;)
Ha jól emlékszem tavaly az utolsó percben küldte el a nevezését... :)

Hát igen, ahogy sokan sportot űznek abból hogy elsők legyenek..."elsőzők", proci és orpheus az utolsó beküldésre gyúrnak. ;)
 
viktorlantos said:
peti44 said:
viktorlantos said:
Orph a tiédre is várunk még ;)
Ha jól emlékszem tavaly az utolsó percben küldte el a nevezését... :)

Hát igen, ahogy sokan sportot űznek abból hogy elsők legyenek..."elsőzők", proci és orpheus az utolsó beküldésre gyúrnak. ;)
És van aki látja, hogy ennek nincs értelme, akkor kell beküldeni amikor megvannak a szép képek :D:D persze a kijelölt időkereten belül maradván :D:D:D
 
recon said:
viktorlantos said:
Hát igen, ahogy sokan sportot űznek abból hogy elsők legyenek..."elsőzők", proci és orpheus az utolsó beküldésre gyúrnak. ;)
És van aki látja, hogy ennek nincs értelme, akkor kell beküldeni amikor megvannak a szép képek :D:D
Ööö.. lehet nem annyira tűnt fel, de csak poénkodunk. ;) Tavaly sajna volt egy kis technikai problémám, ami eléggé megkavarta a dolgokat, úgyhogy nem szándékos volt, hogy csak az utolsó percben küldtem be, hanem ténylegesen akkor végeztem... :lolno: Remélem idén ezt sikerül elkerülni. :)
 
oRphEus said:
recon said:
viktorlantos said:
Hát igen, ahogy sokan sportot űznek abból hogy elsők legyenek..."elsőzők", proci és orpheus az utolsó beküldésre gyúrnak. ;)
És van aki látja, hogy ennek nincs értelme, akkor kell beküldeni amikor megvannak a szép képek :D:D
Ööö.. lehet nem annyira tűnt fel, de csak poénkodunk. ;) Tavaly sajna volt egy kis technikai problémám, ami eléggé megkavarta a dolgokat, úgyhogy nem szándékos volt, hogy csak az utolsó percben küldtem be, hanem ténylegesen akkor végeztem... :lolno: Remélem idén ezt sikerül elkerülni. :)
hééj énis poénkodok :D egy másodpercig sem vettem komolyan :) remélem nem volt sértő :D
 
viktorlantos said:
34 pályamű eddig és még mindig van idő! :thumbup:

Még egy és meg van a tavaly szám ;) De reméljük sokkal több lesz :)
 
Gyerünk gyerekek, döntsük meg a tavalyi évet. Bár szerintem sokan az utolsó pillanatokra hagyják a nevezést. ;)
 
outro said:
Gyerünk gyerekek, döntsük meg a tavalyi évet. Bár szerintem sokan az utolsó pillanatokra hagyják a nevezést. ;)

Tegnap még bezuhant néhány úgyhogy ez megoldva. ;)

Viszont ha látnátok ezeket az akvárumokat.... ;) Persze csak egy nagy játék az egész, de nagyon sok szép üdezöld akváriumot küldtetek. És nagyon sok szépen fotózott, jól berendezett.
Látszik mennyit fejlődött mindenki, ezért már most látható, hogy nem egy lefutott meccs a dobogó sem. Nagy csatározás lesz. ;) :angel:

Köszi mindenkinek aki küldött, ma még van idő azoknak akik kimaradtak.
 
Jaj, mindjárt itt a határidő. No elkezdem akkor beültetni a parvulát, talán határidőre szép gyepem lesz :lol:
 
Proci said:
Jaj, mindjárt itt a határidő. No elkezdem akkor beültetni a parvulát, talán határidőre szép gyepem lesz :lol:

hehe ;)
nem fogod elhinni, de utánad még két akvárium jött a semmiből.
orpheus még mindig sehol.
nagyon kemény akváriumok vannak.....

ma egy új külföldi zsűritag is csatlakozott. hamarosan beszélünk erről is. ;)
 
viktorlantos said:
Proci said:
Jaj, mindjárt itt a határidő. No elkezdem akkor beültetni a parvulát, talán határidőre szép gyepem lesz :lol:

hehe ;)
nem fogod elhinni, de utánad még két akvárium jött a semmiből.
orpheus még mindig sehol.
Az egy korábbi akva volt. Most töltöttem fel amit tényleg oda szántam. Úgyhogy utánam még jöhet Orpheus ;)
Szakítva a hagyományokkal, ezúttal negyed órával zárás előtt megtettem tétjeimet :lol:
 
Ha minden igaz és jól számoltam így gyorsba, akkor 51 nevezés!! érkezett, ami mindenképp egy nagyon szép eredmény. 2 hete még kicsit bizonytalanok voltunk a jelentkezések miatt, de idén is az utolsó 1 héten jött rengeteg nevezés. Erről le kellene szoknotok, mert a rendezőség elpatkol mielőtt a nyereményeket ki lehetne osztani. ;)

Köszönjük mindenkinek a nevezéseket. A szép akváriumoknak köszönhetően az idei verseny sokkal keményebb, mint az első volt.
Úgyhogy felköthetjük a gatyót... :clap: :thumbup: :wave:

Szerintem ezt a többiek nevében is mondhatom, hogy büszkék vagyunk, nagyon sokat fejlődtetek az elmúlt egy évben.
Sokat fogjuk még ezeket az akváriumokat nézegetni.

Folyt köv... :angel:
 
Kíváncsian várjuk a végeredményeket. Azért Orpheus megint kitett magáért! :D Ő volt az utolsó beküldő?
 
5168472577_05c7b3e895.jpg


:thumbup: :angel:
 
Back
Oldal tetejére