• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua Aquascaping workshop április 21-én

A GA-ban mindig jól érzi magát az ember. De így, hogy frankó nagy akvárium berendező esemény volt + sok jó arc gyűlt össze + wabi gyírás oktatás volt + emers akvárium hardscape terv készítése zajlott, nos így többször olyan jó volt mint máskor :thumbup: :thumbup:

A meghívásért, lebonyolításért jár egy hatalmas köszönet a GA-s fiúknak :clap: :clap: :clap: :clap:
De hova tűnt Keymaker :?:
 
Nagyon jó lehetett! Kár, hogy a munka miatt esélyem sem volt elmenni :(

Viszont támogatnám egy csak csajos workshop ötletét ;) :)
 
Az előbb elfelejtettem:
miután jól felextráztuk attibva mociját ;) azért én is elhoztam egy frankó ADA ollót.
Azt hiszem jó üzletet csináltunk, legalábbis látszólag nagyon örült Viktor az egyedi gyártású 20100 Forintosnak :mrgreen: :evil: :lol:
Nemhiába voltunk piacvezetők az elmúlt két évben.
 
Tényleg nagyon hasznos volt a tegnapi workshop, főleg így kezdő szemmel :)
Kíváncsi leszek hogyan fejlődik majd együtt a HC és a parvula, nameg a magasabb előtéri növényekből mi alakul ki.

Köszi az élményt! :)
 
Nigro said:
Közben egy gondolat megfogalmazódott bennem. Jönnek a jobb idők, lehetne csinálni egy kis "ökörsütős" fórumtalálkozót is. Nem feltétlenül kell mindig valami nagyszabású dolog miatt összerántani a társaságot, inkább csak egy kedélyes beszélgetés erejéig hogy a nick nevek a valóságban is megismerjék egymást. Akár a parkolóba kirakhatunk egy-két sörpadot, Vik feldob a nyársra egy félökröt :lol: Tibcsi felnyitja a kocsija hátsóajtaját, hogy legyen egy kis vájemsziéj és mehet a móka. :wave:

Támogatnám,jutna belőle Nekem is :lol:
Egyébként jól éreztük magunkat,kellemes délután volt :thumbup:
 
Én irigykedve néztem az online adást. Szerintem jó lesz :thumbup: Bár az előd volt az egyik kedvencem a shopban, ez nagyon ígéretes, főleg mivel én később kerültem a témába, én nem is láttam, hogy van dekorfa benne :D
Jó volt látni amit vik felrakott, hogyan indult a stemes. Abból kiindulva ez még jobb lehet:)
 
Köszi GA szuper volt a hangulat mint mindig! A szendvicsek is isteniek voltak, asszem kb mind én ettem meg :D :D Bocsi hogy nem figyeltelek titeket most annyira, de mivel önző ember vagyok, fontosabb volt a kis új 30-as opti összelegózása :p MIndjárt nyitok is neki naplót mert közben elkészült ;)

Aki tanult tegnap valamit Wabi terén is annak külön örülök, nyomassátok a tálakat, menjen a Wabi láz! Az elsatnyult :p kis tálam nyesedékeinek megkaparintása után Attibva, úgy örült mint egy gyerek a csokinak :lol: Remélem tényleg fel tudod használni Attis! HoZee remélem Neked is segítettem ;) Az alapján amit prividen küldtél úgy láttam igen!
 
schruz said:
HoZee remélem Neked is segítettem ;) Az alapján amit prividen küldtél úgy láttam igen!

Igen köszönöm neked is meg a Green Aqua-nak is a lehetőséget.
Íme a végeredmény:

P1080493.jpg
 
Andris, a növények azonnal be is kerültek a wabiba most kicsit dzsungelesítettem az egészet, ahogy beszéltük! ;) Vik, profik ezek a képek! :lol: :mrgreen: jesszus... :D
 
Kedves Fiúk!

Elolvasva a témát: Mit csinálunk rosszul, hogy a lány fórumtársak nem "mernek" eljönni, sőt csajos workshop-ot szeretnének?

Kedves Lányok!

Mi tart vissza Titeket, hogy elgyertek?

:angel:
 
Kedves Lányok!

Mi tart vissza Titeket, hogy elgyertek?

Hát a mostaninál konkrétan a munka, főzés, takarítás, stb..... :D ;)

Elolvasva a témát: Mit csinálunk rosszul, hogy a lány fórumtársak nem "mernek" eljönni, sőt csajos workshop-ot szeretnének?

Na azért ennyire nem kell megijedni :)
Semmit nem csináltok rosszul, csak mi csajok talán kicsit oldottabbak vagyunk egymás között :)
/ mondjuk ez speciel nálam annyira nem igaz, mert egy rakás férfival dolgozok együtt és talán a 2 kezemen meg tudom számolni hány hány nő végzi ezt a munkát ebben az országban :D /
Meg talán könnyebben rászánja az ember magát hogy elmenjen ha tudja hogy nem egyszem nőként fog ott ülni és lesz más is, akivel meg tudja vitatni, hogy hogyan viseli a férj/barát/gyerek azt, hogy ilyen "elborult" aggyal akvarizálunk, főzés közben megejtünk egy vízcserét, stb :D
 
hszilvia said:
Kedves Lányok!

Mi tart vissza Titeket, hogy elgyertek?

Hát a mostaninál konkrétan a munka, főzés, takarítás, stb..... :D ;)

Elolvasva a témát: Mit csinálunk rosszul, hogy a lány fórumtársak nem "mernek" eljönni, sőt csajos workshop-ot szeretnének?

Na azért ennyire nem kell megijedni :)
Semmit nem csináltok rosszul, csak mi csajok talán kicsit oldottabbak vagyunk egymás között :)
/ mondjuk ez speciel nálam annyira nem igaz, mert egy rakás férfival dolgozok együtt és talán a 2 kezemen meg tudom számolni hány hány nő végzi ezt a munkát ebben az országban :D /
Meg talán könnyebben rászánja az ember magát hogy elmenjen ha tudja hogy nem egyszem nőként fog ott ülni és lesz más is, akivel meg tudja vitatni, hogy hogyan viseli a férj/barát/gyerek azt, hogy ilyen "elborult" aggyal akvarizálunk, főzés közben megejtünk egy vízcserét, stb :D
Teljesen mértékben egyetértek hszilviá-val! ;)

Hát igen mi egyszerre főzünk, mosunk és közben még kertészkedünk is. Eközben a párunk meg csak bámulja az F1-et és eszébe nem jutna segíteni. Ezt hogy tárgyaljuk ki veletek srácok, akik jó esetben ugyan ilyenek vagytok. :D :p
Ha meg a párommal jelenek meg egy ilyen eseményen, akkor alapesetben őt nézitek a kertésznek, engem meg a dekorációnak. (volt rá példa) :evil: Na ezért kell egy csajos workshop... :)
 
Teljesen mértékben egyetértek hszilviá-val! ;)

Hát igen mi egyszerre főzünk, mosunk és közben még kertészkedünk is. Eközben a párunk meg csak bámulja az F1-et és eszébe nem jutna segíteni. Ezt hogy tárgyaljuk ki veletek srácok, akik jó esetben ugyan ilyenek vagytok. :D :p
Ha meg a párommal jelenek meg egy ilyen eseményen, akkor alapesetben őt nézitek a kertésznek, engem meg a dekorációnak. (volt rá példa) :evil: Na ezért kell egy csajos workshop... :)

Pont mint normál esetben az akváriumnál: A halat nézik a lényegenek és a növényt csak dekorációnak! :D
 
Kedves Hölgytársak!

A sztereotípiák azért vannak, hogy pozitívan csalódjatok! Ha a legközelebbi ilyen alkalomkor kitűzőn kitennénk a fórumneveket a "civil" nevek alá, akkor még a ki-kicsoda-micsoda kérdéskör is meg van oldva.

Az akvakertészet pedig egyáltalán nem fiú/lány külön téma... a fiúkkal sem nem sportról beszélgettünk, hanem az akvakertészetről!
 
Hát igen mi egyszerre főzünk, mosunk és közben még kertészkedünk is. Eközben a párunk meg csak bámulja az F1-et és eszébe nem jutna segíteni. Ezt hogy tárgyaljuk ki veletek srácok, akik jó esetben ugyan ilyenek vagytok. :D :p
Ha meg a párommal jelenek meg egy ilyen eseményen, akkor alapesetben őt nézitek a kertésznek, engem meg a dekorációnak. (volt rá példa) :evil: Na ezért kell egy csajos workshop... :)

Mennyire igaz! :D

Amugy meg egy csak csajos workshopnak nagy előnyei vannak a GA felé is, hiszen nagy valszínűséggel mi nemcsak hogy nem faljuk fel az összes szendvicset, hanem még lehet viszünk sütit is a workshopra :D Ráaádsul nem is kell aggódnotok, hogy túl sok jelentkező lesz és nem fogunk beférni, mert szerintem összesen nem vagyunk 20an csajok a forumon :D

Egy szó mint száz: anyagilag sokkal kifizetődőbb egy csajos workshop nektek :D ;)
 
Legközelebb úgy kéne meghirdetni, hogy 5 lány + 15 fiú és akkor a szenya mellé süti is lesz!! :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
 
Back
Oldal tetejére