• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 9 ] Garnéla fotós workshop Green Aqua (Törökbálint)

viktorlantos

Alapító
Admin
Lassan a végéhez közeledik a nyár, úgyhogy használjuk ki ezt a néhány hétvégét ami még hátra van.

Jövő héten ezért egy fotós workshoppal indítunk, ahol garnélákat fotózunk majd.

2013 Moments by viktorlantos, on Flickr

Az esemény augusztus 9-én szombaton lesz a Green Aqua-ban. Előreláthatólag 13:00-16:00-ig

Igyekszünk Chris Lukhaup képeit megcélozni minőségileg, ami egyáltalán nem könnyű.
Ehhez profi fotós technika lesz segítségünkre és a készleten lévő garnéla állomány.
Sztereóban készülnek majd a képek. Két fotós sarok lesz emiatt. Akár a saját masinádat is hozhatod, ha fotózgatni szeretnél közben.

Ha valakinek valamilyen különleges garnélája van, amit szeretné, ha befotóznánk erre is van lehetőség.
Ebben az esetben el kell hozni a workshopra. Vigyázunk majd rá mint a hímes tojásra, hogy senki se lépjen rá. pff :)

A workshop alatt kötetlen beszélgetés lesz, eszmecsere értelemszerűen garnélákról.
Garnélák tartásáról, garnélás termékekről. Kíváncsiak vagyunk a véleményetekre, a tartási körülményeitekre és ki milyen eleséggel etet, mi a módszer a karbantartásra vízcserékre is.

A workshop emiatt a garnélázással most ismerkedő, és a garnélázásban harcedzett résztvevőket is vár.

A workshopon résztvevők kis garnis útravalóval távozhatnak.

A hely limitált max 15 fő, ezért érdemes időben jelentkezni itt az oldalon.
 
Tehát a cél ez lesz :)

10359037_833485559997556_3179543755393069385_o.jpg


10527695_833983593281086_7552970706490610799_n.jpg
 
Most hirtelen arra gondoltam egyébként, hogy építünk egy fotóállomást kifejezetten fotósátorba. Az egyik fotózás itt lenne. Studió vakuk stb.

És lenne egy másik állomás is, ami vagy önmagában vagy háttér előtt fotózva lenne.

A fotózásokat később össze tudjuk hasonlítani és kiderülne melyik a hatékonyabb. Sátorban még én sem fotóztam garnélát, úgyhogy kíváncsi vagyok. :)
 
sziasztok, szivesen csatlakoznek mint zoldfulu fotos es leendo garnelas :)
egy manfro profi allvannyal (055prob) be tudok szallni a buliba :)
 
sziasztok, szivesen csatlakoznek mint zoldfulu fotos es leendo garnelas :)
egy manfro profi allvannyal (055prob) be tudok szallni a buliba :)

Az szuper, bár ha lehet választani egy olyan állvány lenne jó, amiben a középoszlop dönthető. Praktikus okokból, mert akkor felülről is tudnánk fotózni kényelmesen.
Ha valakinek van ilyen és van kedve elhozni azt örömmel vennénk.
 
Az szuper, bár ha lehet választani egy olyan állvány lenne jó, amiben a középoszlop dönthető. Praktikus okokból, mert akkor felülről is tudnánk fotózni kényelmesen.
Ha valakinek van ilyen és van kedve elhozni azt örömmel vennénk.

Ha megyek akkor viszem. :) Giottos 9361 + MH3000 gömbfej.
 
Back
Oldal tetejére