• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua Aquascaping workshop április 21-én

Egyébként lehet tényleg meg kell tartani az első csajos bulit, hogy legközelebb több bátorság legyen. Agyalunk a dolgon csajok :thumbup:
 
Tibi said:
Legközelebb úgy kéne meghirdetni, hogy 5 lány + 15 fiú és akkor a szenya mellé süti is lesz!! :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

De kedves vagy! Aztán a mi dolgunk csak annyi lenne, hogy kérdezgessük kikér szendvicset vagy üdítőt? Aztán mért 5-15 az arány :wtf:
Mivel az én ismeretségi körömben nincs egy szem lány se aki akváriummal foglalkozik, ezért szívesen eldiskurálnék velük, fiúk vannak :angel:
 
kisszsu said:
De kedves vagy! Aztán a mi dolgunk csak annyi lenne, hogy kérdezgessük kikér szendvicset vagy üdítőt? Aztán mért 5-15 az arány :wtf:

Poénnak szántam, elnézést. 5-15-re nem tudok magyarázatot... :silent:
 
Sziasztok!

Szerintem miután a főbb érdeklődési kör közös, mindegy ki milyen nemű!

Én voltam gyesen az Iker lányainkal és a babakocsi tologatás, később játszóterezés közben teljesen jól elbeszélgettem az Anyukákkal a szülésről, a gyerekek táplálkozási, viselkedési szokásairól ,fejlődéséről, háztartás vezetésről, vásárlásról, ruha méretekről, lelki dolgokról!

Igaz hogy bent voltam mindhárom Gyermekünk születésénél és van egy Egészségügyi végzettségem is, meg dolgoztam másfél évet egy koraszülött intenzív osztályon, de ezt nem tudta rólam a kezdetekben senki!

Vagyis a téma adott, de természetesen ha egymás között oldottabban érzitek magatokat akkor a GA-s Srácok egész biztos megoldják a Csajos akvárium berendező partit!
Esetleg meghívják Christel Kasselmannt egy német tolmács Hölgy társaságában és akkor már rájuk sincs szükség (csak a bolt nyitásánál- zárásánál)! ;)

A.ttila
 
Hát lányok, úgy látszik a fiuk egy része azt hiszi,hogy mi tele vagyunk komplexusokkal és nincsen önbizalmunk :)

Pedig nem igy van, szerintem félreértettétek és egyáltalán nem emiatt lenne jo egy csak csajos workshop.



Küldve az én HTC Desire S-emről Tapatalk használatával.
 
viktorlantos said:
Na jó, most már elmondhatom, hogy arra várunk, hogy hőség legyen.... egy csajos workshopnak akkor van értelme. pff ;) :p
Viktornál a pont! :lol:
 
hszilvia said:
Hát lányok, úgy látszik a fiuk egy része azt hiszi,hogy mi tele vagyunk komplexusokkal és nincsen önbizalmunk :)

Pedig nem igy van, szerintem félreértettétek és egyáltalán nem emiatt lenne jo egy csak csajos workshop.



Küldve az én HTC Desire S-emről Tapatalk használatával.

Pontosan és a lányokra mondják, hogy túlragoznak mindent :mrgreen: . Pedig semmi hátsó gondolat meg semmi feszültség nincs bennünk. Csak úgy és kész. :shifty:
 
Héfőt kihagyva ma megnéztem az akváriumot. Annyira tiszta, hogy lehet holnap ráírom alkoholos filccel, hogy vigyázz üveg!
Valami brutális.

Növényeken már látni, hogy magukhoz tértek és már most sokkal jobb képet ad mint a hétvégén. Ha lesz nálam kamera a héten lefotózom, hogy lehessen látni a fejlődést. De eddig baba :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére