• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua a TV2 műsorán

Viktor! Itt a remek alkalom, fűzd meg a TV2 stábját hogy indítsák be a GATV-t :D:D
Basszus azt olvastam hogy GTAV [emoji38] [emoji38]
Varom az adast es talan a Norbival epitett akvariumunk is feltunik majd [emoji4]
Az biztos hogy minden ismerosomnek szolok hogy feltetlen nezze [emoji6]
 
Remelem, lesz valaki, aki fel is veszi majd az adast, es kitolja jutyubra :)
Nekem nincs tv-m, es azon is csak NatGeo megy.
 
adas utan felteszik, vagy csak hetek mulva, ahogy lecseng a testvercsatornakon is?

Ezt pontosan nem tudom, de szerintem nem várnak sokat vele.

Az előző epizódok itt találhatóak:
TV2

A végén a dátumot át kell írni mindig aktuálisra ha az új videókat is látni akarod.

Vagy ez link: TV2
 
Berki? Bochkor? Hajós? Pont az ilyen sz@r alakok miatt menekülök ide. Az ördög ide is betette a lábát :);):(:mad:
Mindegy, ha lesz rá alkalmam a műsort megnézem miattatok.
Elnézést!
 
Berki? Bochkor? Hajós? Pont az ilyen sz@r alakok miatt menekülök ide. Az ördög ide is betette a lábát :);):(:mad:
Mindegy, ha lesz rá alkalmam a műsort megnézem miattatok.
Elnézést!

Ti akik a mindennapokban hobbiztok nektek itt vagyunk állandóan.
Az ilyen médiumok viszont olyan réteget is elérnek akik még életükben nem hallottak a növényes akváriumokról.
Ezért invesztálunk az ilyen lehetőségekbe is, hogy promózzuk a hobbit.

A "celebek" azért szerepelnek a műsorban, mert magát a műsort sem lehetne eladni nélkülük.
De azért a heti téma szerintem celebektől függetlenül működhet, mivel Márk nagyon jól és szórakoztató módon vezeti a műsorait. Gyors pörgős adások kevés mellébeszéléssel és tehetségkutatással :)
Épp ma volt a szezon nyitó adása celeb nélkül.
OTTHON A KERTBEN / Otthon a kertben - 2015.03.14. / tv2.hu / TV2

Mi ott leszünk, ha a Natgeo vagy a Discovery a témában adást indít, de per pill ők még nem kopogtattak :)
 
Berki? Bochkor? Hajós? Pont az ilyen sz@r alakok miatt menekülök ide. Az ördög ide is betette a lábát
Ez sajnos felveti a kereslet-kínálat dilemmáját. És itt most mondat első felére gondolok. :)
Kíváncsi vagyok, hogy kit "kapnak" a srácok az akvarizáláshoz, és hát már engem is a hideg ráz magától a celeb szótól is, de legalább majd a nézők láthatnak normális akváriumokat is és kiszakadnak a helyi halas és a Get tanked féle űbergagyi akváriumok világából. :)
De azért hajá NatGeo. :D
 
Ez sajnos felveti a kereslet-kínálat dilemmáját. És itt most mondat első felére gondolok. :)
Kíváncsi vagyok, hogy kit "kapnak" a srácok az akvarizáláshoz, és hát már engem is a hideg ráz magától a celeb szótól is, de legalább majd a nézők láthatnak normális akváriumokat is és kiszakadnak a helyi halas és a Get tanked féle űbergagyi akváriumok világából. :)
De azért hajá NatGeo. :D

Hajrá NagGeo!

A főszereplő pedig Sz..d.
A pontokat találjátok ki :)
 
Azt hiszem mindannyiunkban ott motoszkál a kérdés, (bár sejtjük a választ :)) és már Zséda akváriumánál is gondolkodtam a kérdésen, hogy ilyenkor ki állja a költségeket ? Ti és még fizethettek is, mert ez nektek reklám? Vagy azért elég ha magatokat és a technikát adjátok?
 
Azt hiszem mindannyiunkban ott motoszkál a kérdés, (bár sejtjük a választ :)) és már Zséda akváriumánál is gondolkodtam a kérdésen, hogy ilyenkor ki állja a költségeket ? Ti és még fizethettek is, mert ez nektek reklám? Vagy azért elég ha magatokat és a technikát adjátok?

Ma ott tart a TV-zés, hogy a külsős programot gyártó cégek fizetnek a műsorhelyért.
Magyarul van egy jó műsorod, jó csapatod és veszel helyet. Aztán ha elég jó vagy és jól felépítetted magad, akkor el tudod adni a reklámspotokat, szponzorációt stb, hogy nullás legyél vagy valami nyereséget termelj a csapatodnak.
Az ilyen műsorokat szponzorok támogatják. A Green Aqua is szponzorként vesz részt a programban ahogyan az Oázis kertészet, a Stihl és a többiek.

Zséda esetén és itt is szponzorációval szállunk be a projektbe.
De ehhez az kell, hogy a műsort készítő cégek fantáziát lássanak abban amit csinálsz.
Magyarul hiába mész oda, hogy benne akarok lenni a tv-ben ez nem így megy. TV műsor ritkán lesz ezért sincs több ilyen jellegű adás.
Minden másra ott a hagyományos reklámozás, támogatói logók stb. Ami vagy nagyon drága vagy nem túl hatékony.
 
Back
Oldal tetejére