• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua a TV2 műsorán

viktorlantos

Alapító
Admin
A Spektrumos Green Team kaland után ismét részt veszünk egy kis celeb kalandban. :);)

Most a TV2 - Otthon a Kertben sorozatától kaptunk egy lehetőséget.
A hónap második felében van forgatás, gondolom néhány héttel rá kerül adásba. :snaphappy::snaphappy::snaphappy:

Építünk egy Green Machine féle shallow lapos akváriumot. 120-as méretben.

1 nap van mindenre így a világot nem fogjuk megváltani, de odatesszük magunkat :):cool:
 
A Hal a tortánban láttam a Hajdú Péternek is szép növényes akváriuma van, nem Ti csináltátok?? Róla nehezen tudom elképzelni :D
 
A Hal a tortánban láttam a Hajdú Péternek is szép növényes akváriuma van, nem Ti csináltátok?? Róla nehezen tudom elképzelni :D

Hehe, de igen mi építettük. De a karbantartást már egy ideje a személyzet végzi.

Ezzel kapcsolatban azért van egy vicces sztori. A műsor előtt nem sokkal bekerült egy rák, ami szépen lenyírta az összes növényt hátul 1 nap alatt. Hiába mondtuk mit lehet mit nem :)
Mivel jött a forgatás gyorsan sos megoldás kellett, hogy a legjobban nézzen ki. Így egy csomó előnevelt növényt ültettünk be 1 nappal a forgatás előtt, hogy vállalható legyen :)
A rák pedig kikerült :) Remélem ez nem jött le a műsorból :)
 
OFF: és Zsédánál mi a helyzet? Remélem ő azért jobban odafigyel rá :p
ON: Nagyon kíváncsian várom a fejleményeket, ezzel a TV2-ős projekttel!
 
Jól látom, hogy ez a műsor nem is a TV2-n megy, hanem az egyik mellékágon futó csatornáján, a FEM3-on? Remélem valaki majd feldobja a youtube-ra, mert amilyen peches leszek biztos munkaidőben adják majd .
 
Jól látom, hogy ez a műsor nem is a TV2-n megy, hanem az egyik mellékágon futó csatornáján, a FEM3-on? Remélem valaki majd feldobja a youtube-ra, mert amilyen peches leszek biztos munkaidőben adják majd .

Eloszor tv2 aztan ugyanott ismetles. Utana fem3 es vegul kikerul a tv2 weboldalara ahol sokaig visszanezheto marad.
 
Az adásból kiderül :)

Gondolom Berki Krisztiánnak vagy az éppen ügyeletes felfuttatandó TV2 celebnek. :)

Viktor, herevasalásra ne hagyjátok magatokat rábeszélni! :D :D

Egyébként gratula, minden fórumot és médiumot meg kell ragadni, hogy népszerűsítsétek ezt a szép hobbit.
 
Gondolom Berki Krisztiánnak vagy az éppen ügyeletes felfuttatandó TV2 celebnek. :)

Viktor, herevasalásra ne hagyjátok magatokat rábeszélni! :D :D

Egyébként gratula, minden fórumot és médiumot meg kell ragadni, hogy népszerűsítsétek ezt a szép hobbit.

A műsor producereinek is fontos, hogy valami kézzelfoghatóbb, emberibb valaki szerepeljen a sorozatban. Így általában nem az énekes és tehetségkutató műsorokból kerülnek ki a vendégek és nem is a reality-ből.
Múlt évben, Hajós András, Bochkor volt, Gansta stb.
Mi is egy olyan celebnél leszünk, aki régi motoros :)

A cél a figyelemfelkeltés elsősorban. Az előző műsorunk után nagyon sok embert sikerült elérni, akik egyébként nem kifejezetten akvaristák és sosem hallottak a víz alatti kertészkedésről.
Most 2 évvel az előző megjelenés után ismét az a cél, hogy megszólítsunk egy olyan réteget, akit valószínűleg még a nyálcsorgató, szívdobogtató fotóink sem értek el :);):p
 
akit valószínűleg még a nyálcsorgató, szívdobogtató fotóink sem értek el
Van olyan egyáltalán ? :D
És ha van is, akkor ez a kis videós bemutató sem foglya elcsábítani szerintem,bár mozgókép alapján hajlamosabb az ember elképzelni a dolgokat.
De nem is ez a lényeg hanem az hogy a köztudatban maradjatok és és végre aki olvassa az autómon a matricát hogy akvakertész ne gondolkodjon bután hogy az még is micsoda :)
Úgy hogy sok sikert és persze nagyon várom a bemutatót,az meg hogy kinél is építetek nekem tökre mindegy(y)
 
Még a végén hamarabb lesznek a re-scape akváriumok a TV2-ben mint az eseményről készült vidiben :)(y)

....24-én forgatunk nincs mese össze kell raknom jövő hétig az anyagot!

10988475_1077929748888979_399823919209942920_n.jpg


Otthon a kertben! - TV2
 
Lehet tudni, hogy mikor megy adásba?

Az még nem látjuk. A forgatási nap már kitűzve.
De az utómunkák miatt nem tudom hogy kerül adásba. Lehet gyorsabban mint a spektrumon régen.
Mintha azt mondták volna, hogy még a tavaszi kerti munkák előtt be akarják tolni adásba. Szóval lehet március vége, április első hete.
 
Az még nem látjuk. A forgatási nap már kitűzve.
De az utómunkák miatt nem tudom hogy kerül adásba. Lehet gyorsabban mint a spektrumon régen.
Mintha azt mondták volna, hogy még a tavaszi kerti munkák előtt be akarják tolni adásba. Szóval lehet március vége, április első hete.
Ah bocsi a zaklatásért. A képet megláttam, és azt hittem, hogy ma volt a forgatás. Most már elolvastam a szöveget is hozzá. :shame: Hiába, kíváncsian várom. :angelic:
 
Back
Oldal tetejére