• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua TV szeptembertől hetente

viktorlantos

Alapító
Admin
Lassan körvonalazódnak készülő TV programunk első részei. Így szeptembertől hivatalosan is elindítjuk a Green Aqua TV-t a Youtube-on HD minőségben.

Az új médium az aquascapingről szól majd, a modern akvarisztikáról, modern akváriumokról. Bizonyos részek a kezdőknek, mások a már harcedzett kertészeknek szólnak majd. De a többség mindenkinek, akit érdekel a téma :)

Általánosságban 5-6 perces műsorokkal készülünk, amiben interjúk és külső helyszínek is helyet kapnak majd alkalmanként, de technikát, telepítést, karbantartást és minden mást is megemlítünk. 5-6 perc kellően rövid, hogy nézhető és élvezhető legyen.

Remélhetőleg legalább annyira jó és hasznos kapaszkodó lesz, mint korábbi blogjaink, fordításaink, publikációink.

A topikot a következő hetekben frissítjük majd ahogy körvonalazódik a start.

1 hónap és indulunk.... :)(y)


szerk: a vidiben már az új GA logó is látható. Indulásunk óta most éreztük elérkezettnek az időt egy kis frissítésre. Ezért szép lassan minden felületünkről már ez az új forma köszön majd vissza.
 
Már alig várom.
A logo tipográfiája sem rossz, de az u betüben a víz jobban mutatna zöldben. Főleg hogy Green Aqua, meghát a kék víz inkább a tengeri aksikra asszociál. Dehát ez csak magánvélemény. Az biztos, hogy az elsők között leszek a feliratkozók között! :)
 
Nagyon tetszik nekem ez a kezdeményezésetek is! (y) Bizosan csekkolni fogom a vidiket, az tuti! Változatlanul, nagyon tetszik, ahogy építgetitek, fejlesztgetitek a "kis" vállalkozásotokat, birodalmatokat. Kalap emel! (y) :)

Üdv: Robi
 
Egy vállalkozás talpon maradása sok minden összetevőtől függ,de három nagyon fontos dolog van ami meghatározó
- vásárlói kiszolgálás mind személyesen mind interneten ez nálatok : *5
- innováció,folyamatos fejlődés,új ötletek megvalósítása ez nálatok : *5
- az üzlet minél szélesebb körben való kiterjesztése,fórum,internet HD műsor ez nálatok : *5
Tehát Viktor gratulálok (y) csak így tovább!
És miért is tudom ezeket ennyire 13 év kereskedelemben eltöltött év után észreveszem az apróságokat ami megkülönböztet ÜZLETET és üzletet egymástól ;)
 
egyre inkább életcélom, hogy nálatok dolgozzak egyszer :whistle: jó ötlet, nagyon várom és jó lett az új logó! viszont cheetah ötlete nem rossz, lehet, hogy én is zöld vizet tennék az U-ba
 
Köszi mindenkinek a visszajelzést :)(y)
Igyekezni fogunk megdolgozni a pozitív véleményekért :)


Logó témára "magyarázkodás" :)...
A zöld víz valahol a növényeket jelentette anno amikor kitaláltuk a brandet. Aztán ezt olyan jól sikerült bevezetni, hogy mi lettünk a zöld víz korlátolt felelősségű társaság :D
Most meg nem tudunk kimászni ebből a gödörből :) A víz a legtöbb helyen grafikusan ábrázolva kék. A zöld folyadékról a toalett kacsa meg a szennyvíz jut eszébe egy külsősnek. Inkább az utóbbi :)

A mostani logó a minimál irányába megy, mert szeretnénk több helyen több formában használni. Szerettük volna hogy ha átjön az a fiatalosság amit képviselünk és az a modern irányzat. Biztosan lesz akinek nem tetszik majd, az emblémák már csak ilyenek. Lehetett volna több munkát beletenni, lehetett volna különlegesebb, de reméljük a következő hónapokban sikerül kicsit megszerettetni ezt a formátumot is. Pólón stb sokkal könnyebb használni és jobban is mutat. Ez most a második generációs logó, reméljük lesz még lehetőségünk több generációt is tervezni, ha nem is úgy mint a Shell vagy az Apple :)

Köszi mégegyszer (y)
 
Nagyon nagyon várjuk a videókat. Szinte mindenben egyet értek az előttem szólókkal, az egyetlen egy dolog ami szerintem sokakban felmerül, hogy milyen jó is lenne ha Budapest közepéhez kicsit közelebb lenne a bolt. Talán többen be is térnének:)
 
A mostani logó a minimál irányába megy, mert szeretnénk több helyen több formában használni. Szerettük volna hogy ha átjön az a fiatalosság amit képviselünk és az a modern irányzat. Biztosan lesz akinek nem tetszik majd, az emblémák már csak ilyenek. Lehetett volna több munkát beletenni, lehetett volna különlegesebb, de reméljük a következő hónapokban sikerül kicsit megszerettetni ezt a formátumot is. Pólón stb sokkal könnyebb használni és jobban is mutat. Ez most a második generációs logó, reméljük lesz még lehetőségünk több generációt is tervezni, ha nem is úgy mint a Shell vagy az Apple

De akkor ami fekete, az lehetne határozott zöld, a víz meg kék, mint általában ;)
 
Lassan körvonalazódnak készülő TV programunk első részei. Így szeptembertől hivatalosan is elindítjuk a Green Aqua TV-t a Youtube-on HD minőségben.

Az új médium az aquascapingről szól majd, a modern akvarisztikáról, modern akváriumokról. Bizonyos részek a kezdőknek, mások a már harcedzett kertészeknek szólnak majd. De a többség mindenkinek, akit érdekel a téma :)

Általánosságban 5-6 perces műsorokkal készülünk, amiben interjúk és külső helyszínek is helyet kapnak majd alkalmanként, de technikát, telepítést, karbantartást és minden mást is megemlítünk. 5-6 perc kellően rövid, hogy nézhető és élvezhető legyen.

Remélhetőleg legalább annyira jó és hasznos kapaszkodó lesz, mint korábbi blogjaink, fordításaink, publikációink.

A topikot a következő hetekben frissítjük majd ahogy körvonalazódik a start.

1 hónap és indulunk.... :)(y)


szerk: a vidiben már az új GA logó is látható. Indulásunk óta most éreztük elérkezettnek az időt egy kis frissítésre. Ezért szép lassan minden felületünkről már ez az új forma köszön majd vissza.

De klafaaaaa !
 
Jó témák lesznek az már biztos, minőségre nem lesz gond ;)
A logó furcsa, a mostani jobban bejön, de lehet csak szokni kell.
 
A víz a legtöbb helyen grafikusan ábrázolva kék. A zöld folyadékról a toalett kacsa meg a szennyvíz jut eszébe egy külsősnek.
Ott van a két pont! Nekem egy bealgásodott beposhadt aki jutott volna az eszembe, s mivel a névben benne van hogy zöld, minek ezt túlmagyarázni?
Hiányozni fog valami növényke, mert ez az az új irányzat, amit meghonosítottatok nálunk, amit igazán képviseltek.
Várom a műsort, sok sikert és kitartást a készítéshez!
 
Én is biztosan nézni fogom! A Tropica-s és Oliver Knott-os kis szösszeneteket is órákat tudom mostanság böngészni a youtube-on (a felét nem értem). Hát még ha magyarul szólal meg kedvenc hobbink az internetes TV-ben.

Az új logóról: A régi nekem jobban tetszett, szimpatikusabb, természetesebb, barátságosabb (a kis buborékkal a növényke levelén.), valamint a betűforma vagy design is szebb szerintem a maga szabálytalanságaival. Az új az túl mesterkélt, szabályos, pont olyan amit az akváriumban vagy a természetben nem szeretnénk látni. Persze ez csak az én szubjektív véleményem és lehet kicsit túlmisztifikáltam a dolgot mint amekkora jelentősége valójában van. :)
 
Az új logóról: A régi nekem jobban tetszett, szimpatikusabb, természetesebb (a kis buborékkal a növényke levelén.), valamint a betűforma vagy design is szebb szerintem a maga szabálytalanságaival. Az új az túl mesterkélt, szabályos, pont olyan amit az akváriumban vagy a természetben nem szeretnénk látni. Persze ez csak az én szubjektív véleményem.

hát a minimál már csak ilyen.
 
hogy milyen jó is lenne ha Budapest közepéhez kicsit közelebb lenne a bolt. Talán többen be is térnének
Yeeeee,ennyi erővel nyithatnának üzletet vidéken is ,ott is lenne forgalmuk ebben biztos vagyok;)
Amugy nagyon örülök a Tv-s kezdeményezésnek,Client Project viditeket egy csomó ismerősömnek megmutattam már,mindenki ámult tőle,mellesleg imádom nézni annyira klassz,és jó ,hogy több ilyen lesz(y).Logó témában inkább nem nyilatkozom,talán a régi........
 
Back
Oldal tetejére